Ankara’da Evde Ek İş Yapmak İsteyenler

25.09.2020
5.406
Ankara’da Evde Ek İş Yapmak İsteyenler

Ankara’da evde ek iş imkanları ilginç seçenekler sunuyor. Sayıları on binleri bulan kamu çalışanının yaşadığı başkentimizde özellikle zaman ve emek gerektiren bazı işleri yapmakta zorlanıyor. Şehir hayatının karmaşası altında eve gelen memur kesimi yemek hazırlayıp yedikten sonra biraz olsun dinlenecek zamanı bile zorlukla buluyor. Bu sebeple Türk mutfağının en sevilen yiyeceklerinden olan mantı, yaprak sarması, içli köfte ve baklava gibi hazırlanması zaman alan ve zor olan lezzetlere zaman ayıramıyor. Emek ve sevgi sarmalında hazırlanan özgün yemekler ek kazanç olarak önümüze çıkıyor.

Ankara Evde Ek İş Fırsatları

Ulusal Kurtuluş Savaşının ardından, yeni Türkiye’nin başkenti olan Ankara o tarihten bu yana sürekli gelişim ve değişim halindedir. Ülkenin kalbi konumunda olan Ankara’nın nüfusu bugün 5 milyon 300 bini aşmış durumdadır. Dolayısıyla bu kalabalık nüfusun çalışarak para kazanması için istihdama ihtiyaç duyuluyor. Ankara aynı zamanda pahalı da bir şehir. Dolayısıyla burada yaşamakta olan milyonlarca insanın daha fazla paraya ihtiyacı var. Bu yüzden Ankara’da evde ek iş yapan çok sayıda kişinin yaşadığı şehirlerimizden birisidir.

Ankara ek iş ilanları incelendiğinde genellikle kalifiye elemanlara duyulan ihtiyaç göze çarpıyor. Ancak madalyonun bir de diğer yanı var. Bu kalabalık nüfus içerisinde çalışmayan ev hanımları, iş bulamayan gençler, engeli sebebiyle evinden dışarı çıkamayan ancak aile bütçesine katkıda bulunmak isteyen vatandaşlarımız ve okul masraflarını karşılamak isteyen öğrenciler de bulunuyor. Zanaat sahibi olmayan bu vatandaşların da para kazanabileceği sektörlerin de yaratılması gerekiyor.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Şehitkamil Ek İş

İşte bu noktada son yıllarda giderek yaygınlaşan ve ev ortamında yapabileceğiniz bazı basit işleri gerçekleştirebilecek kişiler arayan işletmeler var. Ankara evde ek iş fırsatlarını araştırarak gelir elde etmek isteyen siz başkent sakinlerinin işini kolaylaştıracak yönlendirmeleri yazımızın devamında okuyabilirsiniz.

montaj
Ankara’da Evde Ek İş

Ankara’da Eve Ek İş Veren Firmalar

25 ilçeye sahip olan ve İstanbul kadar olmasa da önemli ölçüde göç alan bir şehir olan Ankara’da evde ek iş veren firmalar sayesinde maddi olarak zor durumda olan vatandaşlarımız, ek gelire ihtiyaç duyan çalışanlar, ev hanımları ve öğrenciler hatırı sayılır miktarda para kazanma fırsatı elde edebilir. Yalnızca Keçiören, Çankaya, Yenimahalle, Mamak, Etimesgut ve Sincan gibi nüfusun yoğun olarak yaşadığı ilçeler de değil, Evren, Çamlıdere, Ayaş ve Kalecik gibi düşük yoğunluklu ilçelerde dahi bu fırsatlardan yararlanmak mümkün.

Ülkenin ekonomisini taşıyan lokomotif şehirlerden birisi olan Ankara evde para kazanma yolları açısından da çok sayıda fırsatı barındırıyor. Şehrin ekonomisi sanayi hayvancılık ve tarıma dayalı. Konya ile birlikte ülkenin tahıl ihtiyacının büyük çoğunluğunu Ankara karşılıyor. Bunun yanında dünyaca ünlü tiftik keçisinin orijini de Ankara. Başkentimizin merkezinde ve ilçelerinde faaliyetlerini yürüten çok sayıda firma Ankara evde ek iş imkanı açısından zengin bir yelpaze sunmaktadır.

Bu tür fırsatlardan faydalanmak isteyen başkent sakinleri Ankara’da eve ek iş veren firmaların telefon numaralarını öğrenmek amacında. Ancak üzülerek söylemeliyiz ki bu numaralara ilanlarda çok sık rastlanmıyor. Ankara ek iş imkanları genellikle sanayi, tarım ve gıda sektöründe çalışacak kalifiye elemanlar için yapılan duyurulardan oluşuyor. Ancak sitemiz aracılığıyla bu firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ise çok basit. Yazının en alt kısmında yer alan yorum kısmına başvurunuzu, mail adresini ve yaşadığınız il/ilçeyi yazdığınız takdirde ihtiyaç duyan firmalar sizinle iletişime geçecektir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  İnegöl Evde Ek İş İmkanları

Ankara’da evde ek iş veren firmalar genellikle düzenli bir şekilde paketleme işlemi yapabilecek kişiler arıyor. Zaten evde en sık yapılan işler arasında paketleme işleri bulunuyor. Çeşitli gıda ürünlerini ve malzemeleri paketleme işi herhangi bir özel beceri ya da ekipman gerektirmediği gibi evinizin konforunda yapılabiliyor olması da büyük bir avantaj. Ankara evde para kazanma yolları açısından gelişmiş sanayisi ile zengin fırsatlar sunmakta. Bu iş genellikle tel toka, kibrit, sabun, baharat, boncuk, takı, nikah şekeri gibi malzemelerin paketlenerek kolilenmesinden ibaret ve herkes kolaylıkla yapabilir. Üstelik getirisi de hatırı sayılır derecede yüksek.

paketleme
Ankara Paketleme İşleri

Ankara Ek İş Fırsatları

Aile bütçesine katkıda bulunmak isteyen ev hanımları bunu fırsata çevirerek evde hazırlayacakları bu tür yiyecekleri pazarlayabilirler. Yakın çevreden başlayarak şarküteri reyonlarına kadar ulaşabilecek bu lezzetler büyük miktarlarda paralar kazandırabiliyor. Dolayısıyla, tek yapmanız gereken harekete geçmek. Ankara’da eve iş veren firmaların telefon numaralarını aramak yerine bir yerlerden başlamayı deneyin. Takı tasarımı yapıp satabilir, mutfaktaki becerilerinizi kullanarak para kazanabilirsiniz. Ya da yazının altında yer alan yorum kısmına bilgilerinizi yazarak çeşitli sektörlerde faaliyetlerini yürüten firmaların size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Eskişehir Civarında Evlere Ek İş Veren Firmalar

Ankara ek iş fırsatları bunlarla da sınırlı değil. Çok sayıda firma, montaj ve etiketleme işlemlerini yapabilecek kişiler arıyor. Üstelik bunun için hiçbir masraf yapmanız gerekmiyor. İlgili firma size ulaştıktan sonra montajlanmasını ya da etiketlenmesini istediği ürünleri size ulaştırıyor ve iş tamamlandığında gelip teslim alıyor.

Anlaşılacağı üzere Ankara evde ek iş açısından zengin bir yelpaze sunuyor. Siz de bu işlerden size uygun olanlarını seçerek aile bütçesine katkı sağlayan binlerce kişiden birisi olabilirsiniz. Yalnızca işsiz halkımız değil, çalışan kesimden dahi ek iş yapan azımsanmayacak sayıda kişi bulunuyor. Yüksek ev kiraları ve pahalılık sebebiyle geçinmekte zorlanan ya da çektiği banka kredisini geri ödemekte sıkıntı yaşayan pek çok kişi Ankara evde ek iş fırsatları ile bütçesini rahatlatıyor. Gündüz okulda olan dar gelirli öğrenciler ailelerine daha fazla yük olmamak adına bu yola başvuruyor ve hem çalışıp hem okuyorlar. Ankara’da eve ek iş veren firmaların size ulaşmasını sağlayarak daha iyi standartlarda ve ferah bir yaşam sürebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Ek İş İlanları başlıklı makalemizde İstanbul ek gelir, İstanbul ek iş ve İstanbul ek iş fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

 1. Sevda dedi ki:

  Evde ek iş yapmak çok istiyorum gerçekten maddi anlamda zor dayım evde paketleme ve galoş yapabilir8m yardımcı olmanızı rica ediyorum

  1. Lale dedi ki:

   Merhaba evde paketleme işi yapa bilirim çok ihtiyacım var

 2. Hilal eser dedi ki:

  Hamile oldugum icin evden bir işe cok ihtiyacım var lütfen banada bir imkan sunun elim her işe yatkındır

 3. Berkay dündar dedi ki:

  05443400376 Evde yapılcak işler için araya bilirsiniz Keçiören Ayvalı sancaktepe mahallesi

 4. mehmet dedi ki:

  evde paketleme işi arıyoruz
  0682mehmet@gmail.com

 5. Hatice Rümeysa BÜLBÜL dedi ki:

  Merhabalar Ankara Sincan’da oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum elim hızlıdır

 6. Emine dedi ki:

  Ev hanımıyım paketleme işi yapabilirim 539 857 5353

 7. Yeliz üge dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 8. Hayri dedi ki:

  Merhaba eşim için evde paketleme işi arıyorum benimde bol vaktim oluyor istediğiniz ürünü istediğiniz sürede yetistiririz bu işe çok ihtiyacımız var

 9. Elanur aksu dedi ki:

  Elanur aksu Ankara Sincan Yenikente yaşıyorum telefon numaram 05445538231 her paketleme işi yaparım evden

 10. Elizan dedi ki:

  Ankara etimesgut da oturyorum paketleme işi yaparım yaprak sararım.

 11. SEVGİ dedi ki:

  Sağlığımdam dolayı dışarda çalışamıyorum geçim zorluğu çekiyorum paketleme işinde tecrübeliyimdir çok yaptım hiçbir şikayet almadım temiz düzenli çalışırım ürünleri zamanımdan önce teslim ederim yardımcı olırsanız çok sevirim 05511588470 bu numaradan ulaşırsanız çok srvirim