BİLİNMESİ GEREKENLER

Ekistr.com bir iş bulma sitesi değildir. Hiçbir takipçisine iş bulmayı taahhüt etmez. Kimseye iş bulmak ya da iş vermek amacıyla kurulmamıştır.

Sitemiz, iş arayan ya da işveren olmak üzere hiçbir takipçisini tanımaz. İş birliği içerisinde olduğu herhangi bir kurum ya da kuruluş yoktur. Sitemizin amacı özellikle dar gelirli ve işe ihtiyacı olan kişilere alternatif iş fikirleri ve evde yaparak para kazanabilecekleri işler hakkında fikir vermektir. Öte yandan bu iş imkanlarından nasıl yararlanılabileceği ile ilgili yönlendirmelerin yanı sıra, evde yapılan işlerin niteliği ile evlere ek iş veren firmalar ile ilgili de bilgiler sunulmaktadır.

Sitemizde yayımlanan bilgilerin tamamı tavsiye niteliğindedir. Franchising şartlarını öğrenmek, evlere iş veren firmalarla görüşerek şartlarda anlaşmak kişilerin kendi sorumluluğundadır. Herhangi bir maddi ya da manevi kayıptan ekistr.com sorumlu tutulamaz. Verilen bilgilerin hiçbir şekilde bağlayıcılığı yoktur.

Ekistr.com iş veren firmalarla iş arayan kişiler arasında köprü görevi görmesi amacıyla da kurulmuştur. Takipçilerimiz bu amaçla içeriklerin altına başvuru niteliğinde yorumlar yazabilir. Bu yorumlar firmaların sizinle kesin bir şekilde iletişime geçeceği anlamına gelmez. Yapılan yorumlar, tamamen yorumu yapan kişinin sorumluluğundadır. Yorum yapılan alana kesinlikle kişisel bilgiler yazılmamalıdır.

Yorum kısmına yazılacak özel bilgilerden kaynaklı yaşanabilecek mağduriyetlerin hiçbirinden ekistr.com sorumlu tutulamaz. Sizlere önerimiz yorum kısmına ad-soyad ya da telefon bilgilerinizi yazmamanızdır. Aksi takdirde yaşayabileceğiniz gizliliğinizin ihlali ya da güvenlik sorunlarından sitemiz sorumlu tutulamaz. Telefon numaranız dolandırıcıların ya da kötü niyetli kişilerin eline geçebilir. İlgililerin sizinle iletişime geçmesi için yalnızca e-mail adresinizi yazmanız yeterlidir.

İş talebinde bulunan takipçilerimiz e-posta bilgilerini hem mail alanına hem de yorum kısmına yazmalıdır. Çünkü ekistr.com mail bilgilerinizi paylaşmaz. Dolayısıyla başvurunuzda e-posta adresi bulunmayacağından hiç kimse sizinle iletişim kuramaz.  E-Posta paylaşımı yorum kısmında bizzat takipçi tarafından yapılmalıdır.

İletişim kuracağınız firmalar ile yapacağınız görüşmeler tamamen sizin sorumluluğunuz altındadır. Herhangi bir sebeple sizden para, banka ya da kişisel bilgilerinizi talep ederse asla itibar etmeyiniz. Hiçbir firmanın sizden kaparo, teminat ya da depozito adı altında para, çek, senet ya da değerli evrak talep etme hakkı olmadığını unutmayınız!

Sitemizdeki bilinmesi gerekenler bölümü tüm ziyaretçilerimiz tarafından okundu kabul edilir.

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM