Antalya Kepez Ek İş İmkanları

31.08.2019
840
Antalya Kepez Ek İş İmkanları

Ülkemizin zenginlerinin daha çok tercih ettiği illerden biri olarak kabul edilen Antalya ve onun önemli ilçesi Kepez’de ek iş yapmak da diğer işler gibi doğaldır. Çünkü burada herkes çok zengin değil. Ekonomik sıkıntılar çeken nerede yaşamaktadır. En çok ilan verilen ek işler bakıcılık, yardımcı bayan olarak dikkat çekmektedir. Ancak sadece bunlar değil, evde rahatlıkla yapılabilecek paketleme, ambalajlama, kutulama gibi ek iş imkanları da vardır.

Antalya ek iş ilanları araştırmamızı yaptığımız zaman dikkatimizi çeken, hep ev ablası, yaşlı bakıcılığı, eve yardımcı çocuk bakıcısı gibi kolay kazanç fırsatları olduğunu görüyoruz. Peki, Antalya’da ek iş olarak neden bakıcılık öne çıkıyor. Cevabı çok kolay bulabilirsiniz. Çünkü yazımızın girişinde belirttiğimiz zengin insanların tercih ettiği şehirlerimizin en başında yer alan bir il olması olabilir mi?

Evet. Para her şeyi yaptırıyor, yani parası çok olan insanlar çocuklarına ev ablası, yaşlılarla yaşlı bakıcısı, evlerine ev yardımcısı eleman tutabiliyor. Şöyle bir alternatif de düşünülebilir. Antalya’da yaşamayanlar başka şehirlerde oturup da Antalya evde ek iş yapmak isteyenler yani ev yardımcısı, çocuk bakıcısı, yaşlı bakıcısı gibi işlerden gelir temin etmek isteyenler ilanları inceleyip kalacak yer temin eden kişileri tercih edebilirler. Dolayısıyla başka şehirlerden Antalya’ya gidip bakıcılık işleri yaparak çok gelir elde edebilirsiniz. Güvenebilecekleri, temiz, işini titiz yapan bebek bakıcısı, yemek yapan ev yardımcısı, temizlik, ütü yapan elemanlar bulmak çokta kolay değil.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Samsun Ek İş İlanları
antalya 1
Kepez Ek İşler

Türkiye’nin turistik açıdan en çok tercih edilen illerinden olan Antalya’nın yarım milyondan fazla nüfusu ile dikkat çeken ilçesi Kepez ek iş ilanlarıyla burada yaşayan insanlar uygun işleri değerlendirerek nakit imkanı yakalayabilir. Gelire ihtiyacı olanlar için ekstra kazanmak isteyen ve kendi işini kurma düşüncesinde olan girişimciler için önemli avantajlar bulunmaktadır.

Turizmin birinci sırada para kazanma fırsatı sunan bu bölgemizde farklı irat imkanları da bulunmaktadır. Daha çok beş yıldızlı otellerde çalışma imkanı bulacak olan insanlar aynı zamanda kendi evlerinde çalışma imkânına da sahiptir.  Antalya Kepez eve iş veren firmalar ihtiyacı olanlara şans veriyor. Örneğin broşür dağıtmak isteyen firmalar olduğu gibi evde yemek yapma, yaşlı bakıcılığı, çocuk bakıcılığı işlerini veren, eleman arayan firmalar da bulunmaktadır.

Üstelik vasıflı-vasıfsız herkes uygun iş imkanları yakalanabilir. Part time ya da ek iş olarak Antalya’da iş alternatifleri bulunmaktadır. Ev hanımlarına evde yapabilecekleri kolay montaj, paketleme, kutulama, temizleme işleri de gönderilmektedir. Kepez çalıma imkanları yakalamak için ne yapılması gerekiyor, kimlerin firmalarla nasıl konuşması buluşması gerekiyor? Kısaca bahsedelim.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Van'da Eve Ek İş Veren Firmalar

Her ilde kendine özgü farklı para kazanma alternatifleri yakalanabilir. Antalya’da da garson, komi, kat görevlisi işleri dönemlik olarak çok para kazandırmaktadır. Ayrıca evde çalışıp ailesine katkı sağlamak isteyen bayanlar da havlu katlama, çarşaf katlama, ütü yapma gibi gelir sahasına dalış yapabilir.

Kepezde ek iş verenler sizin iş aradığınız dan haberi olması gerekir. O halde bu firmalarla iletişim kurmak amacıyla yapmamız gereken basit yöntemleri değerlendirelim. Size bu sayede kendinizi ekstradan kazanın.  Bazı durumlarda gençlere part time olarak anketörlük,  sahada çalışma serbest zamanlı çalışma ortamları sunulmaktadır. Otellerde farklı kolay nakit imkanları da yakalanır.  Kendi özelliklerinizi ve boş zaman dilimlerini alttaki iletişim formuna yazın.  Bu sayede Antalyada iş veren firmalar size çalışmanız için gerekli dönüşleri yapabilir.

Antalya Kepez ek iş imkânlarını değerlendirmek isteyenlerin öncelikle tecrübeli bakıcısı olmaları büyük avantaj olarak öyle çıkıyor. Tam gün, part time, yatılı ailecek kalınabilecek bay bayan bulaşıkçı, garson, yatılı bakıcı, yaz döneminde sezonluk çalışılabilecek iş alternatifleri gözlerden kaçmıyor.

Uygun olanları değerlendirip gelir elde etmek için yapılması gerekenler bellidir. Sitemiz aracılığı ile de size iş teklifinde bulunmak isteyen Antalya Kepez ek iş almak isteyen sakinleri mutlaka olacaktır. Kendimizin hangi işleri yapabileceğini, tecrübelerini, ek iş isteklerini alt kısımdaki alana ekleyebilirsiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Ek İşler Kayseri'de Umut Oluyor

Bir önceki yazımız olan Erzurum Evde Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Erzurum ek iş, Erzurum evde ek iş fırsatları ve Erzurum eve ek iş verenler hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

  1. Gizem dedi ki:

    Evde ek iş yapmaya ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim

  2. Sultan dedi ki:

    Yarım günlük iş arıyorum mutfakta ev yemekleri yapabilirim