Kars Evde Ek İş

02.07.2018
4.384
Kars Evde Ek İş

Türkiye’nin Serhat şehirlerinden olan Kars evde ek iş imkanları üzerinde yoğunlaşanlar karlar gibi bembeyaz ek iş fırsatlarını değerlendirilmesi gerekiyor. Konu hakkında sizlere dikkatinizi çekebilecek önemli ipuçları vereceğiz.

Ekonomisi ormancılık, hayvancılık ve tarım üzerine bina edilmiş olan Kars’ta yapılacak ek işler hakkında kısa bilgilendirme yapalım. Nüfusunun yarıdan fazlası hayvancılık, tarım ve orman sektöründe istifade etmektedir. Dolayısıyla da yapılacak olan her türlü ek iş fırsatı bu bağlamda değerlendirilmesi gerekir. Ancak şehirde son yıllarda çimento fabrikası, Et Entegre Tesisleri gibi farklı istihdam oluşturacak fabrikalar kurulmuştur.

kars
Kars’ta evde ek iş

Sanayi yeterli düzeye ulaşması da insanların çalışabileceğim kuruluşlar yavaş yavaş çoğalmaktadır. Tarım önemli bir iş kolu olarak durmaktadır. Burada her türlü tahıl, pamuk, şeker pancarı üretimi yapılmaktadır. Aynı zamanda tuz üretimi şehirde önemli bir gelir kaynağı olarak dikkat çekmektedir.

Kars’ta eve ek iş veren firmalar sizlere kolay para kazanma imkanı sağlayan ek işler sunabilir. Burada yeterli olmayan gelir kaynaklarını farklı illerden iş talebinde bulunarak giderebilirsiniz. Bunun için Türkiye genelinde evlere ek iş veren firmaların fırsatlar sizlere cazip gelebilir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Sinop Eve Ek İş İçin Uygun İl

Kargo firmaları aracılığıyla Kars’a kadar iş gönderilmektedir. Bunun için sizin ekstra bir masraf yapmanıza gerek yoktur. Eve ek iş veren firmalar her türlü malzemeyi ve yol masrafını karşılamaktadır.  Sizin yapacağınız sadece evden çalışmak.  Boş zamanlarınızda ek gelir sağlamak için size verilen malzemeleri birleştirmektir.  Bunlar paketleme, kutulama, temizleme, ambalaj, montaj gibi herkesin rahatlıkla yapılacak işler.

Kars ilinde yaşayan vatandaşlar yine yöresel ürünlerini pazarlama, ambalajlama, nakliyat gibi alanlarda iş fırsatı temin edebilir. Özellikle et süt ürünlerinin Türkiye genelinde önemli bir marka olduğunu hatırlatalım. Bu önemli markanın değerlendirilmesi amacıyla serbest çalışmak isteyen ek gelir fırsatları bu fırsattan faydalanabilir.

Kars’ta evde ek iş yapmak istiyorum

Ev hanımlarına da önemli iş fırsatları bulunmaktadır. Kış aylarında evde yapılacak ek iş olarak: evden kazak örme,  oya, dantel işleri, gelinlik süsleme işleri, kostüm dikme işleri, çorap temizlemek, iç çamaşırı paketleme gibi farklı ek iş fırsatları sizlere gönderilebilir. Bu işlerden almak istiyorsanız Türkiye geneli firmalar sizlerin mail adresine gerekli şartları gönderebilir. İş başvurunuzu bu yazının altındaki forma yazınız.  İhtiyacı olan firmalar sizinle iletişime geçecektir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Bingöl Evde Ek İş Alanları

Bir önceki yazımız olan Ankara'da Evde Ek İş Yapmak İsteyenler başlıklı makalemizde Ankara ek iş, Ankara ek iş ilanları ve Ankara evde ek iş fırsatları hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

 1. Seda dedi ki:

  Kars merkezdeyim evde ek iş istiyorum

 2. Nur dedi ki:

  Kars merkezde paketleme işi arıyorum

 3. Leyla dedi ki:

  Kars merkezde oturuyorum paketleme isi yapmak istiyorum

 4. Songül güneş dedi ki:

  Kars merkezde oturuyorum.Paketleme işi yapmak istiyorum.

 5. Hülya ayağ dedi ki:

  Ek ise çokça ihtiyacım var

 6. Fatma Zehra Doğangün dedi ki:

  Ek iş yapmak istiyorum bana dönüş yaparsanız sevinirim

 7. Nesibe dedi ki:

  Kars merkez de oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 8. eylem dedi ki:

  karsta oturuyorum evde iç çamaşir paketleme yapabilirim diger paketleme işkeride olur

 9. Sibel dedi ki:

  Kars merkezde oturuyorum işe çok ihtiyacım var hertürlü iş yaparım.elimden her iş gelir.

 10. KÜBRA dedi ki:

  karsta öğrenciyim. aldığım öğrenim kredisi ile geçinmeye çalışıyorum. derslerimide aksatmadan evde çalışmak istiyorum. çalışkan dürüst biriyimdir. lütfen yardımcı olun.

  1. Şeyma dedi ki:

   Kars merkezde oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum