Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Kars Evde Ek İş

Türkiye’nin Serhat şehirlerinden olan Kars evde ek iş imkanları üzerinde yoğunlaşanlar karlar gibi bembeyaz ek iş fırsatlarını değerlendirilmesi gerekiyor. Konu hakkında sizlere dikkatinizi çekebilecek önemli ipuçları vereceğiz.

Ekonomisi ormancılık, hayvancılık ve tarım üzerine bina edilmiş olan Kars’ta yapılacak ek işler hakkında kısa bilgilendirme yapalım. Nüfusunun yarıdan fazlası hayvancılık, tarım ve orman sektöründe istifade etmektedir. Dolayısıyla da yapılacak olan her türlü ek iş fırsatı bu bağlamda değerlendirilmesi gerekir. Ancak şehirde son yıllarda çimento fabrikası, Et Entegre Tesisleri gibi farklı istihdam oluşturacak fabrikalar kurulmuştur.

Kars’ta evde ek iş

Sanayi yeterli düzeye ulaşması da insanların çalışabileceğim kuruluşlar yavaş yavaş çoğalmaktadır. Tarım önemli bir iş kolu olarak durmaktadır. Burada her türlü tahıl, pamuk, şeker pancarı üretimi yapılmaktadır. Aynı zamanda tuz üretimi şehirde önemli bir gelir kaynağı olarak dikkat çekmektedir.

Kars’ta eve ek iş veren firmalar sizlere kolay para kazanma imkanı sağlayan ek işler sunabilir. Burada yeterli olmayan gelir kaynaklarını farklı illerden iş talebinde bulunarak giderebilirsiniz. Bunun için Türkiye genelinde evlere ek iş veren firmaların fırsatlar sizlere cazip gelebilir.

BUNA DA BAKMADAN GEÇME!  Denizli'de Ek İş Veren Firmalar

Kargo firmaları aracılığıyla Kars’a kadar iş gönderilmektedir. Bunun için sizin ekstra bir masraf yapmanıza gerek yoktur. Eve ek iş veren firmalar her türlü malzemeyi ve yol masrafını karşılamaktadır.  Sizin yapacağınız sadece evden çalışmak.  Boş zamanlarınızda ek gelir sağlamak için size verilen malzemeleri birleştirmektir.  Bunlar paketleme, kutulama, temizleme, ambalaj, montaj gibi herkesin rahatlıkla yapılacak işler.

Kars ilinde yaşayan vatandaşlar yine yöresel ürünlerini pazarlama, ambalajlama, nakliyat gibi alanlarda iş fırsatı temin edebilir. Özellikle et süt ürünlerinin Türkiye genelinde önemli bir marka olduğunu hatırlatalım. Bu önemli markanın değerlendirilmesi amacıyla serbest çalışmak isteyen ek gelir fırsatları bu fırsattan faydalanabilir.

Kars’ta evde ek iş yapmak istiyorum

Ev hanımlarına da önemli iş fırsatları bulunmaktadır. Evden kazak örme,  oya, dantel işleri, gelinlik süsleme işleri, kostüm dikme işleri, çorap temizlemek, iç çamaşırı paketleme gibi farklı ek iş fırsatları sizlere gönderilebilir. Bu işlerden almak istiyorsanız Türkiye geneli firmalar sizlerin mail adresine gerekli şartları gönderebilir. İş başvurunuzu bu yazının altındaki forma yazınız.  İhtiyacı olan firmalar sizinle iletişime geçecektir.

BUNA DA BAKMADAN GEÇME!  İzmir Ek İş

Bir önceki yazımız olan Burdur Evde Ek İş başlıklı makalemizde Burdur'da evde ek iş ilanları ve Burdur'da eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

7 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?