Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Evde Ek İş

Yaşam şartlarının giderek zorlaştığı günümüzde en temel ihtiyaçlarımız için bile paraya ihtiyacımız var. İçtiğimiz su için bile para öderken sağlık ya da eğitim gibi önemli hizmetler için servet harcıyor olmamız hiç de garip değil. Bu sebeple çok sayıda insan evde ek iş yapmak istiyor. Ülke nüfusunun büyük çoğunluğunun asgari ücretle çalıştığını da düşündüğümüzde, dar gelirli vatandaşlarımızın ekonomik anlamda bir an olsun rahatlamak için yeni para kazanma yollarını düşünmesi gayet normaldir.

Genellikle ev hanımlarının, öğrencilerin, emeklilerin, henüz bir işi olmayan vatandaşlarımızın ve ek gelire ihtiyaç duyan çalışanların başvurduğu evde ek iş yaparak para kazanmak son yıllarda daha da yaygınlaşmış durumda. Bunun sebepleri ise, giderek artan pahalılık ve önlenemeyen enflasyon yükselişi ile her geçen gün eriyen maaşlarımızdır.

 

Evde Ek İş

İnternetten Para Kazanma Teknikleri

Evde ek iş yapmanın kimseyi zengin etmeyeceğini biz de biliyoruz. Ancak harçlığınızı çıkaracak, mutfak masraflarını karşılayacak ya da taksitlerinizin küçük bir bölümünü dahi olsa ödeyecek olan meblağlar çoğu zaman kurtarıcı olabiliyor. Öte yandan, evde ek iş için herhangi bir yatırım yapmak zorunda olmamak, onu en çok avantajlı kılan noktalardan birisidir. Genellikle paketleme, kutulama, montaj, kontrol, dikiş-nakış ve gıda hazırlama gibi işlerin tercih edildiği bu sektörde evde ek iş veren firmaların gönderdiği malzemeler ve gerekli araç gereçler kullanıldığından çalışanın herhangi bir yatırım yapmasına gerek yoktur. Evde ek iş çok sayıda seçenek arasından tercih yapabileceğiniz bir sektördür. Genellikle özel bir yetenek gerektirmeyen evde ek iş yaparak para kazanmak son derece kolaydır. Diğer bir avantajı ise; kendi evinizin rahatlığında, kendi belirleyeceğiniz saatlerde ve herhangi birisinden emir almadan çalışıyor olmaktır.

Evde ek iş veren firmalardan herhangi birisi sizinle iletişime geçtiğinde ve şartlarda anlaşarak işi aldığınızda sizden belirli bir tarihe kadar işi tamamlamanız istenir. İşi tamamlayana kadar nasıl çalışacağınız, kiminle çalışacağınız tamamen sizi ilgilendirir. Önemli olan belirlenen güne kadar işi istenen şekilde tamamlayabilmektir. Söz konusu firmalara ulaşmak ise işin en zor kısmıdır. Yakın geçmişte bu firmalara ek iş ilanlarını inceleyerek ya da internet araştırması yaparak ulaşılabiliyordu. Ancak son yıllarda giderek artan talebe yanıt veremeyen firmalar, alternatif kanallar üzerinden çalışmak isteyenlere ulaşmaya başladı. Ekistr.com bu kanallardan birisidir ve sizinle işverenler arasında bir köprü görevi görür.

Evde Ek İş Yapmak İstiyorum

Maddi olarak sıkıntılı günlerden geçiyor iseniz, düşük kazancınız sebebiyle geçim sıkıntısı yaşıyorsanız, kazandığınız ailenize yetmiyorsa, para kazanma yolları arıyorsanız ve yeterince zamanınız varsa evde ek iş yapmak tam size göre. Eğer evde ek iş yapmak istiyorum diyenlerdenseniz doğru adrestesiniz. Aşağıda bulunan yorum kısmına ilgi alanlarınız, yapabileceğiniz işler, varsa geçmiş tecrübeleriniz ve işi kaç kişi yapabileceğiniz gibi bilgilerle size ulaşılabilecek aktif bir e-posta adresinin yer aldığı bir yazı yazmanız yeterlidir. Başvuru niteliği taşıyan bu yorumlar sayesinde ek iş fırsatlarından faydalanan çok sayıda kişi bulunmaktadır.

Para Kazanma Yolları

Evlere Ek İş Veren Firmaların Telefon Numaraları

Sitemizde evde ek iş fırsatları ile ilgili çok sayıda içerik yer almaktadır. Bu içerikleri inceleyerek size en uygun olanları seçmek ve yapmak istediğiniz işin altına yukarıda belirtildiği şekilde bir yorum yazarak şansınızı arttırabilirsiniz. Pek çok kişi evde yapılan ek işleri kendi başına yapmak yerine bir ekip oluşturarak yapmayı tercih etmektedir. Bu ekip aile üyeleriniz olabileceği gibi, yakın çevreniz ve komşularınız da olabilir. Ekip olarak çalışıldığında çok daha büyük miktarlarda iş çok daha kısa sürelerde tamamlanabildiğinden evde ek iş veren firmalar tarafından tercih edilmektedir. Örneğin evde kürdan doldurma işini aldığınızı varsayalım. Kürdanların belirli sayılarda kutulanarak ya da paketlenerek satışa hazır hale getirilmesi gerekmektedir. Size gönderilecek binlerce kürdanı belirlenen sürede sayıp tek başınıza paketlemeniz çok zor ve yorucu olacaktır. Tek başınıza yaparsanız çok uzun çalışma saatlerini ihtiyaç duyarsınız. Ancak ekip halinde yapılan çalışmayla iş hem daha hızlı hem de daha kolay tamamlanacaktır. Ekip olarak çalışma aldığınız işbaşına gelirinizi azaltacaktır; ancak hızlı çalıştığınız için daha çok iş alacak ve dolayısıyla kazancınız artacaktır.

İstanbul Evde Ek İş İmkanları

Bugün ülkemizin hemen her noktasında ek iş yaparak aile bütçesine destek olan binlerce ev hanımı, öğrenim masraflarını karşılayarak ailesine yük olmayan binlerce öğrenci, boş zamanlarını para kazanarak değerlendiren binlerce emekli ve işsiz vatandaşımız bulunmaktadır. Sizde ek iş fırsatlarından faydalanmak ve bu sektörde yerinizi almak için artık yapmanız gerekeni biliyorsunuz. Ekistr.com farkıyla kazançlı günler sizi bekliyor.

Bir önceki yazımız olan Ümraniye ek iş imkanları ek gelir fırsatları başlıklı makalemizde ek işler, Ümraniye evde ek iş ilanları ve Ümraniye eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?