Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Manisa Ek İş İlanları

Ege Bölgesi’nde İzmir’in ardından en önemli sanayi ve ticaret merkezi olan Manisa ek iş ilanları ile de binlerce kişiye ek gelir sağlamaktadır. Özellikle son 20 yıldır imalat sanayii önemli ölçüde gelişen kentin toplam gelirin %30’u sanayiden elde edilmektedir.

Manisa Ek İş İmkanları

Tarımın yanında sanayi ve ticaret alanında da bu kadar çok gelişmiş bir ilimiz olan Manisa ek iş imkanları da çeşitlilik göstermektedir. Şehirde ki 70’in üzerinde büyük fabrikanın yanında yüzlerce orta ölçekli ve binlerce küçük ölçekli işletme faaliyet göstermektedir. Bu işletmelerde çalışan vatandaşların büyük çoğunluğu asgari ücretle çalışmaktadır. Dolayısıyla bu kadar gelişmiş bir sanayi bölgesi olmasına rağmen geçim sıkıntısı burada da büyük bir problemdir. Bu sebeple Manisa’da evde yapılabilecek ek işler daha da önemli bir konuma gelmiştir.

Manisa Evde Ek İş İlanları

Manisa Evde Ek İş Veren Firmalar

Çok sayıda işletmenin yer aldığı ilde özellikle paketleme, kutu katlama, montaj yapmanın yanı sıra tekstil sektörü ile ilgili ek işler de çok yaygındır. Manisa evde ek iş veren firmalar bunun yanında beceri gerektiren dikiş-nakış, örgü, ev yemekleri ve örgü gibi işlerle ilgilenen ev hanımları için de fırsatlar sunmaktadır.

Evde Ek İş Veren Firmaların Telefon Numaraları

Her yıl binlerce ev hanımına aile bütçesine katkı sunma fırsatı veren Manisa evde ek iş ilanları kentte okuyan öğrencilere öğrenim masraflarını karşılama ve maddi darboğazda olan vatandaşlarımıza da rahat bir nefes alma imkanı sunuyor.

Manisa’da Evde Ek İş Yapmak İstiyorum

Siz de bu fırsatlardan kendinize en uygun olanı seçerek oara kazanmaya hemen başlayabilirsiniz. Eğer Manisa’da evde ek iş yapmak istiyorum diyorsanız doğru adrestesiniz. Sitemiz işverenler ve çalışmak isteyenler arasında köprü vazifesi görmektedir. Aşağıda bulunan yorum kısmına yapacağınız başvuru ile firmalara ulaşmanız mümkün.

Evde Sabun Paketleme İşi

Manisa’da evde yapılabilecek ek işler için başvurunuzu yaparken yetenekleriniz, yapabileceğiniz işler, varsa tecrübeleriniz, kaç kişi çalışabileceğiniz gibi bilgilerin yanı sıra aktif bir e-posta adresinizin yer alması önemlidir.

Siz de Manisa evde ek iş imkanlarından faydalanarak refah düzeyinizi artırabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekeni artık biliyorsunuz. Manisa evde ek iş ilanları için başvurunuzu yapmadan önce sitemizdeki evde ek iş içeriklerini inceleyerek size en uygun olan seçenekleri belirleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Antalya Evde Ek İş İlanları başlıklı makalemizde Antalya ek iş ilanları, Antalya evde ek iş fırsatları ve Antalya evde iş ilanları hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. Manisa Saruhanlı’da oturuyorum. Evleneceğim için bu işe ihtiyacım var. Lütfen geri dönüş yapın.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?