Manisa Ek İş İlanları

04.10.2017
2.057
Manisa Ek İş İlanları

Ege Bölgesi’nde İzmir’in ardından en önemli sanayi ve ticaret merkezi olan Manisa ek iş ilanları ile de binlerce kişiye ek gelir sağlamaktadır. Özellikle son 20 yıldır imalat sanayii önemli ölçüde gelişen kentin toplam gelirin %30’u sanayiden elde edilmektedir.

Manisa Ek İş İmkanları

Tarımın yanında sanayi ve ticaret alanında da bu kadar çok gelişmiş bir ilimiz olan Manisa ek iş imkanları da çeşitlilik göstermektedir. Şehirde ki 70’in üzerinde büyük fabrikanın yanında yüzlerce orta ölçekli ve binlerce küçük ölçekli işletme faaliyet göstermektedir. Bu işletmelerde çalışan vatandaşların büyük çoğunluğu asgari ücretle çalışmaktadır. Dolayısıyla bu kadar gelişmiş bir sanayi bölgesi olmasına rağmen geçim sıkıntısı burada da büyük bir problemdir. Bu sebeple Manisa’da evde yapılabilecek ek işler daha da önemli bir konuma gelmiştir.

manisa evde ek iş ilanları

Manisa Evde Ek İş İlanları

Manisa Evde Ek İş Veren Firmalar

Çok sayıda işletmenin yer aldığı ilde özellikle paketleme, kutu katlama, montaj yapmanın yanı sıra tekstil sektörü ile ilgili ek işler de çok yaygındır. Manisa evde ek iş veren firmalar bunun yanında beceri gerektiren dikiş-nakış, örgü, ev yemekleri ve örgü gibi işlerle ilgilenen ev hanımları için de fırsatlar sunmaktadır.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Seyhan Evde Ek İş

Evde Ek İş Veren Firmaların Telefon Numaraları

Her yıl binlerce ev hanımına aile bütçesine katkı sunma fırsatı veren Manisa evde ek iş ilanları kentte okuyan öğrencilere öğrenim masraflarını karşılama ve maddi darboğazda olan vatandaşlarımıza da rahat bir nefes alma imkanı sunuyor.

Manisa’da Evde Ek İş Yapmak İstiyorum

Siz de bu fırsatlardan kendinize en uygun olanı seçerek oara kazanmaya hemen başlayabilirsiniz. Eğer Manisa’da evde ek iş yapmak istiyorum diyorsanız doğru adrestesiniz. Sitemiz işverenler ve çalışmak isteyenler arasında köprü vazifesi görmektedir. Aşağıda bulunan yorum kısmına yapacağınız başvuru ile firmalara ulaşmanız mümkün.

Evde Sabun Paketleme İşi

Manisa’da evde yapılabilecek ek işler için başvurunuzu yaparken yetenekleriniz, yapabileceğiniz işler, varsa tecrübeleriniz, kaç kişi çalışabileceğiniz gibi bilgilerin yanı sıra aktif bir e-posta adresinizin yer alması önemlidir.

Siz de Manisa evde ek iş imkanlarından faydalanarak refah düzeyinizi artırabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekeni artık biliyorsunuz. Manisa evde ek iş ilanları için başvurunuzu yapmadan önce sitemizdeki evde ek iş içeriklerini inceleyerek size en uygun olan seçenekleri belirleyebilirsiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Anketör Olmak

Bir önceki yazımız olan Ankara'da Evde Ek İş Yapmak İsteyenler başlıklı makalemizde Ankara ek iş, Ankara ek iş ilanları ve Ankara evde ek iş fırsatları hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

  1. İsmail dedi ki:

    Manisa muradiyede oturyorm. Eşimle birlkte yapabiliriz

  2. Tuba dedi ki:

    Manisa şehzadeler de ikamet ediyorum bu isi almak istiyorum ihtiyacim var

  3. Ayşe Nur Kabaağaç dedi ki:

    Manisa Saruhanlı’da oturuyorum. Evleneceğim için bu işe ihtiyacım var. Lütfen geri dönüş yapın.