Bingöl Evde Ek İş Alanları

11.07.2018
1.732
Bingöl Evde Ek İş Alanları

Coğrafi yapısı sebebiyle ekim dikim için arazisi çok az olan Bingöl’de evde ek iş imkanları  yeterli düzeyde değildir. Ancak yine de evden nasıl para kazanılır, nasıl iş bulunur sizlere ipuçları vereceğiz. Bu sayede sizlerde aile ekonomisine önemli katkılar sağlayacaksınız.

Şehirde sanayi yeterli düzeye ulaşmamıştır. Küçük çaplı işletmeler bazı insanlara istihdam fırsatı sunmaktadır.  Tuğla Fabrikası, Yem Fabrikası ve süt fabrikası gibi açılan işletmeler bazı insanların ailesini getirmesi için önemli kazanç fırsatı sunmaktadır. Belli bir geliri olmayan diğer kesim ise tarım, hayvancılık ve ormancılık üzerine yoğunlaşmıştır.

bingöl
Bingöl Evde Ek İş

Toprakların çoğu ormanlarla kaplıdır. Dolayısıyla ormancılık ve orman ürünleri ile ilgili iş kolları gelişmektedir. Hayvancılık da önemli gelir kaynakları arasında yer alan Bingöl ek iş imkanı açısından yeterli düzeye ulaşamamıştır. Bingöl’de para kazanmak isteyen çalışmak isteyen ailesini hayatını idame ettirmek isteyen insanlar nasıl para kazanacak? İşte bu gizemli sorunun cevabını hep birlikte bulalım.

Bingöl’de eve ek iş veren firmalar yeterli düzeyde olmadığını hepimiz tahmin edebiliyoruz. Ancak sanayinin gelişmesi ile birlikte tekerlek bulunmasından sonra hızlı bir yol almıştır. İşte bu tekerlek sizlere de iş getirecektir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Diyarbakır Bağlar Evde Ek İş

Şunu demek istiyoruz. Bingöl ek iş açısından yetersiz olsa da sanayisi gelişmiş olan Kocaeli, Tekirdağ, İstanbul, Bursa, Denizli gibi şehirlerde evde ek iş yapacak insanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Orada yaşayan insanlar yeterli gelmeyince sizlerin işgücüne başvurulacaktır.

Şunu demek istiyoruz. kargo firmaları Türkiye’nin her noktasına istediğiniz ürünü götürmektedir. Kargo firmaları ile Türkiye geneli anlaşma yapılıyor. Doğal olarak Kocaeli, Konya, Bursa, Tekirdağ, Samsun, İzmir, Ankara gibi illerde yaşayan insanlar ne kadar ek iş yapmak için şanslı ise, sizler de aynı oranda şanslısınız. Yani firmalar çalışmak isteyen kim olursa olsun,  Nerede yaşarsa yaşasın onlara iş gönderebiliyor. Onlar için  işlerin bir an önce hazır hale gelmesi pazarlanması ihracata hazır olmasıdır. Çünkü büyük firmalar yaptıkları anlaşmalarda işini zamanında bitirilmesini istemektedir.

Bu sebeple de evden çalışmak isteyen insanlara da nerede yaşarsa yaşasın iş gönderilmektedir. Evet şimdi sanırız söylemek istediğinizi anladınız. Bingöl’de eve ek iş veren firmalar olmasa da olsa da yetersiz gelse de diğer illerimizden sizlerin de iş alabileceğini söyledi.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Maraş Ek İş İlanları

O halde nasıl iş alacağınız hatırlatalım. Firmalar eleman ihtiyacı olduğu zaman bizim gibi iş tanıtımı yapan eleman arayan insanların ihtiyacını gidermek için sizin gibi insanlara farkındalık oluşturan sitelerden faydalanıyor.

Kısacası bu yazının altına yaşadığınız yeri, kaç kişi olduğunuzu, iş yapmak istediğinizi belirten mesajlar yazın. Firmalar ihtiyacı olunca size iş gönderir.

Bir önceki yazımız olan Ankara'da Evde Ek İş Yapmak İsteyenler başlıklı makalemizde Ankara ek iş, Ankara ek iş ilanları ve Ankara evde ek iş fırsatları hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

 1. Suna akar dedi ki:

  Meraba Bingöl’de oturuyorum bu işe ihtiyacım var bana da yardımcı olurmusunuz lutfen

 2. Ayşe dedi ki:

  Merhaba her türlü paketleme işini yapabilirim haber bekliyorum iş için

 3. Songül dedi ki:

  Merkez bingol

 4. Berivan dedi ki:

  Ek iş istiyorum, tek kişiyim

 5. Eda dedi ki:

  23 yaşındayım bingölde hasköy köyünde oturuyorum ek iş yapmak istiyorum daha önce yapmıştım evliyim çocuğum yok numaram

 6. Eda dedi ki:

  23 yaşındayım bingölde hasköy köyünde oturuyorum ek iş yapmak istiyorum daha önce yapmıştım evliyim çocuğum yok numaram 05344370183

 7. Hülya dedi ki:

  Bingölün genç ilçesinde oturuyorum herturlu paketleme işi yapabilirim haber bekliyorum sizden

 8. Meryem Deniz dedi ki:

  İyi günler evde paketleme işine ihtiyam var Bingöl’de ikamet ediyorum evde calismak istiyorum

 9. Hicran dedi ki:

  Bingöl’deki evde paketleme işi

 10. Leyla dedi ki:

  Merhabalar. Ev hanımıyım çocuklarım için işe ihtiyacım var paketleme işlerini çok çabuk yaparım. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 11. Hüseyin topuz dedi ki:

  Evde 3 kişiyiz.bingöl merkezde oturuyoruz paketleme işi yapabiliriz