Burdur Evde Ek İş

29.06.2018
2.508
Burdur Evde Ek İş

Nüfus yoğunluğu açısından Türkiye’nin en altta yer alan illerinden biri Burdur evde ek iş imkan ve olasılıkları hakkında sizlere bilgilendirme yapacağız. Merkezde yaşayan vatandaşlar ya da Burdur ilçelerinde yaşayan insanlara evde ek gelir imkanları nelerdir kısaca malumat vereceğiz.

Akdeniz Bölgesi’nin şirin bir şehri Burdur’da eve ek iş veren firmaların iş ilanlarını en iyi şekilde değerlendirilmesi elzemdir. Yeşilova, Tefenni, Karamanlı, Gölhisar,  Çeltikçi, Bucak, Çavdır, Altınyayla ve Ağlasun ilçesinde yaşayan insanlardan birisi iseniz  evde iş imkânlarının nimetlerinden istifade edebilirsiniz. Ayda ortalama 1300 lira civarında ek gelir yakalamak isterseniz sizlere evde nasıl ek iş yapılır hangi işlerden para kazanabilirsiniz açıklamaya çalışalım.

Burdur
Burdur evde ek iş ilanları

Ev hanımları işlerine yardımcı olmak amacıyla eve ek iş veren firmaların hizmete sunduğu kazanç alternatifleri değerlendirebilir. İster firmalarla anlaşmalı olarak isterseniz kendi ürettiğiniz ürünlerin paketleyip satarak önemli oranda gelir sağlayabilirsiniz. Burdur’da en çok tercih edilen kişiler arasında boncuk dizme işi, takı tasarım işleri, evde yemek yapma, turşu yapma, poşet katlama, kına paketleme, kutu katlama, mevlüt şekeri hazırlama, sabun yapımı, kalem montaj işi olduğunu sayabiliriz. Yukarıda örnek olarak verilen Burdur ek işlerinden kendinize uygun olanlara başvuru yapabilirsiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Gemlik Ek İş

İnsanlar şehirde bazı zorluklarla karşılaşırken köyde de yeterli miktarda maaş alamayan insanlar farklı ek gelir yollarını değerlendirmek istiyor. Biz de bu konuda sizlere evlere ek iş veren firmalar ile nasıl iletişime geçmeniz gerektiğini anlatmaya çalışıyoruz. Burdur’da evde ek iş ilanları açısından farklı alternatifler bulunmaktadır. Sizler kendi bireysel yeteneklerimize göre bu işlere başvuru yapabilirsiniz.

İlinizde yeteri kadar işveren yoksa Türkiye genelinden iş almayı düşünebilirsiniz. Çünkü kargo firmalarının Türkiye’nin her noktasına bir gün içinde iş gönderdiğini aklınızdan çıkarmayın sakın. Bugüne kadar birçok insan bu yöntemle para kazanmaya başladı. ailesini rahatlattı siz de bu yazının alt tarafında bulunan iletişim formunu doldurun. Burdur’da ek iş veren firmalar sizinle iletişime geçsin ya da diğer kategorilerdeki ek iş tanıtımlarını okuyun, inceleyin. Kendi özelliklerinizi uygun olanlara aynı şekilde başvuru yapın. Burdur ek gelir piyasası yeterli gelmediği takdirde Türkiye genelinden sizlere ek iş çözümleri sunulacaktır.

Bir önceki yazımız olan Ankara'da Evde Ek İş Yapmak İsteyenler başlıklı makalemizde Ankara ek iş, Ankara ek iş ilanları ve Ankara evde ek iş fırsatları hakkında bilgiler verilmektedir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Diyarbakır Evde Ek İş Seçenekleri
YORUMLAR

 1. Azmi dedi ki:

  Kalem montaj işi yapabilirim

 2. Sewgi dedi ki:

  Evde paketleme işi yapabilirim

 3. Fatma dedi ki:

  Evde yapılan paketleme vb. İşler varsa yapabilirim

 4. Emine dedi ki:

  Burdur merkezde oturuyorum işi yapmamı engelleyecek herhangi birseyim bulunmuyor dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Fatma dedi ki:

   Evde paketleme işi kutu katlama işi yapmak istiyorum lütfen dönüş yapar mısınız

 5. Sümeyra dedi ki:

  Burdur merkezde oturuyorum 1 çocuğum var evde yapabileceğim bir iş arıyorum

 6. ŞERİFE UMMAN dedi ki:

  Evde ne iş olsa yaparım. Vaktinde yetiştiririm. İhtiyacım var

 7. Kader dedi ki:

  Burdur Yeşilovada oturuyorum her türlü paketleme işine talibim 05549849813

 8. Gülizar dedi ki:

  Merhaba burdur karamanlıdayım hertürlü paketeleme işi yapabilirim 05536177524 dönerseniz mutlu olurum 🌼

 9. Ayşe Çapar dedi ki:

  Kızımla beraber evde mum paketleme işi yapmak istiyorum el işleri konusunda tecrübem var ve elim hızlıdır, geri dönüş yaparsanız sevinirim teşekkür ederim
  05511627929