Konya Selçuklu Evde Ek İş

04.03.2020
1.080
Konya Selçuklu Evde Ek İş

700 bine yaklaşan nüfusu ile Konya’nın en büyük ilçesi olan Selçuklu evde ek iş ilanları ihtiyaç sahipleri için sayılamayacak kadar alternatifi beraberinde taşımaktadır. Merkez ilçe olmasına rağmen tarımın büyük bir potansiyel olarak öne çıktığı bu önemli Anadolu beldesinde tarım alanları oldukça geniştir.

Konya ile özdeşleşmiş işler arasında Mevlana şekeri paketleme başı çekmektedir. Renk renk görünümüyle farklı aromasıyla Türkiye’nin her noktasına gönderilen Mevlana şekerleri evde ek iş isteyenlere güzel bir çıkış noktası oluyor. Konya Selçuklu evde ek iş imkanları olarak ilk sırada yer bulan çalışmadan nasibini almak isteyenler gerekli aşamaları geçmek için girişimde bulunmalıdır.

Mevlana şekeri paketleme işi

Konya eve ek iş veren firmalar işletmeler istekli olanlara öncelikli olarak Mevlana şekeri paketleme işi vermektedir. Bildiğiniz gibi burada hem üretim hem de pazarlama aşamasında ara elemanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Bunu gidermek için de özellikle kadınlar, emekliler, işsizler bu sektörde yer bulmaktadır. Hediyelik eşyalardan birisi de tesbih, takı tasarım, hediyelik eşya, kolye yapımı, çanta süsleme gibi görsellik içeren ek işler yer almaktadır. Buna paralel olarak nikah şekeri paketleme işi aynı şekilde ilgi gören çalışmalar arasındadır.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Sivas Evde Ek İş Fırsatları

Evde kuru bamya paketleme işi

Konya’nın en meşhur yiyeceklerinden biri de bamya çorbasıdır. Bu yiyeceğin yaz döneminde ipe dizilmesi, kurutulması, paketlenmesi ve başka yerlere gönderilmesi gibi ek iş sektörleri devreye sokulur. Evde kuru bamya paketleme işi bir başka alternatif olarak beklemektedir. Bu işten de kilogram başı olarak çalışılarak para kazanmaktadır.

Konya’da fason iş veren firmalar evden para kazanmak isteyenlere ihtiyaçları doğrultusunda ek iş pazarlamaktadır. Konya Selçuklu ek iş imkanları farklı alternatiflerle ihtiyaç sahiplerine gerekli altyapıyı sunmaktadır. Sizin yapmanız gereken ister tesbih paketleme, ister Mevlana şekeri paketleme veya kuru bamya paketleme işi yapmak isteyin; en önemli husus, işin istenilen zaman aralığında ve kaliteli sorunsuz olarak teslim edilmesidir.

Buralarda baharat bitkileri,  meyve, sebze üretimi önemli yer tutar. Sulu arazi kıtlığı sebebiyle yem bitkileri de istenilen düzeylerde üretilmemektedir. Sanayisi her geçen gün tartışma eyleminde olan ilçemizde ihracat ve ithalat yoğun bir şekilde artmaya başlamıştır. Buna paralel olarak Selçuklu da  iş veren konsorsiyumlar yavaş yavaş artış göstermiştir. Böylece ailesine az da olsa katkı sağlamak isteyen Konyalılara önemli muştular da doğmuştur.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Diyarbakır Ek İş İlanları
konya
Selçuklu Evde Ek İş

İlçede metal ve kimya sektörü ile birlikte otomotiv yan sanayisi, hayvansal ve bitkisel ürünler ile makina, gıda ekipmanları da önemli bir yer teşkil etmektedir. Buna uygun olarak  iş imkanları da gelişme göstermektedir. Montaj ve paketleme işleri gerekli durumlarda çalışmak isteyen Konyalılara verilmektedir.

Türkiye’de ihracat stratejisini geliştirerek Türk ekonomisine önemli bir şey sunan ilçenin sanayisi hızla büyümektedir. Üç tane Organize Sanayi Bölgesi ile orta ve küçük ölçekli sanayi işletmeleri hem şehre hem de Türkiye’ye önemli bir değer olarak dikkat çekmektedir.

Konya’da  işlerdeki gelimeler  farklılık göstermektedir. Hem tarımsal ürünler hem sanayi ürünleri paketleme, montaj, katlama, pazarlama yönünden kocaman umutlar sunmaktadır.

Bütün bu ve ek işlerden faydalanmak için Konya’da yardımseverler ile işbirliği yapılması birinci aşamadır. Sonrasında hem sizin hem de kendilerinin  kazanması için gerekli girişimleri yapacaklardır. Konya Selçuklu’da sanayi de ziraata paralel bir şekilde hamle yapmış, bunun neticesinde ambalaj sanayi, kağıt sanayi, yedek parça, makine parçaları, imalat sanayi, döküm sanayi, plastik, kimya sanayi, mermer, karo, inşaat malzemeleri ve sayılamayacak kadar farklı sektörde iş imkanları ortaya çıkmıştır.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Kocaeli İzmit Ek İş İlanları

Neticede rızkınızı kazanmak istiyorsanız Selçuklu ek iş ilanlarından uygun olanlara başvurun.  İsterseniz sürekli işlerde çalışma imkanı da yaşayabilirsiniz. Ancak ev hanımları emekliler için de Selçuklu iş veren firmalar tahminimize göre sizler yormayacaktır. Bu amaçla alttaki iletişim formuna rızıklar istediğinizi belirtebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kahramanmaraş 12 Şubat Ek İş Fırsatları başlıklı makalemizde 12 Şubat ek iş, Kahramanmaraş Onikişubat ek iş imkânları ve Kahramanmaraş onikişubat evde ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

 1. Ayşe Akbayrak dedi ki:

  Meramda oturuyorum evde paket işi istiyorum

 2. emine dedi ki:

  merhaba bilgi alabilir miym?

 3. Füsun dedi ki:

  Konya Selçuklu işe cok ihtiyacım var evimde yapabileceğim iş yardımcı olabilirmisiniz

 4. Dilşah kındo dedi ki:

  22 yasındayı ogrencı 05538964216 Konya/karatay