İstanbul Ek İş İlanları

06.09.2017
2.982
İstanbul Ek İş İlanları

Yalnızca ülkemizin değil dünyanın en gelişmiş ve kalabalık şehirleri arasında yer alan İstanbul adeta ülke ekonomisinin lokomotifi konumundadır. Tarih boyunca bu özelliği taşıyan İstanbul ek iş ilanları ile halk için umutların şehri olarak görülmüş ve sürekli göç almıştır. Anadolu’nun her bölgesinden vatandaşların yaşadığı İstanbul sayısız fırsatlar sunarken bu fırsatları yakalayabilmek ya da değerlendirebilmek herkes için mümkün olmuyor.

15 milyona yaklaşan nüfusa sahip İstanbul’da ek iş veren firmaların sayısı oldukça fazla. Ancak bu kadar yoğun nüfusta bu işlerden birisine sahip olabilmek de bir o kadar zor. Çünkü yalnızca işsiz yurttaşlar değil, geçim sıkıntısı çeken çalışanlar da ek gelir peşindeler. Yüksek ev kiraları, giderek daha pahalı hale gelen gıda sektörü ve ulaşım maliyetleri düşük gelirle birleşince halkın başka gelir kapıları araması da kaçınılmaz olarak ortaya çıkıyor.

stanbul ek iş
İstanbul Ek İş

Hal böyle olunca aile bütçesine destek olmak isteyen aile fertleri İstanbul evde ek iş fırsatlarını yakalamaya çalışıyor. Anadolu’da taşı toprağı altın olarak bilinen bu güzel şehrimizde turizm ve sanayi oldukça gelişmiş durumda. Dolayısıyla birçok sektörde sayısız firma iş ilanları ile eleman ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyor. Ancak en büyük sorunlardan birisi bu firmalara ulaşabilmek. Yazının devamında bu konuda size yapacağımız önerilerle bu sektörleri daha yakından tanıtacağız ve bir yol haritası çizmenize yardımcı olacağız.

38 ilçesi bulunan mega şehir İstanbul’da evlere ek iş veren firmaların telefon numaralarına ulaşmak isteyen binlerce kişi var. Ancak bu pek mümkün görünmüyor. Çünkü bu tip ilanlarda genellikle kalifiye eleman ihtiyaçlarını gidermek için ilan veriyor. Bizim amacımız ise evde yapabileceğimiz, herhangi bir yetenek ya da pahalı makinalar gerektirmeyen, aile bütçesine katkı sunabilecek işleri belirlemek. İstanbul ek iş ilanları veren bu tür firmalara ulaşmak için en kolay yol, sitemizde bulunan yazıların altında bulunan yorum kısmına başvurunuz ve mail adresiniz ile yaşadığınız semti yazmak olacaktır. Bu sayede bu tür işleri yapabilecek personel arayan firmalar size kolaylıkla ulaşabilir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Zonguldak Ek İş Fırsatları

İstanbul’da Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar

Son yıllarda üretim maliyetlerini azaltmak isteyen firmaların günün evde geçiren kişilerin oluşturduğu devasa işgücünden faydalanmak için kullanmaya başladığı bu yöntemle İstanbul’da ek gelir elde etmek mümkün. İstanbul’da yaşayan on binlerce ev hanımı, işsiz ya da özel durumları sebebiyle herhangi bir işte çalışamayanlar düşünüldüğünde bu oldukça iyi bir hamle. Sayısız ek iş arasında İstanbul’da ek iş veren firmalar genellikle paketleme işini yapabilecek kişilere ihtiyaç duyuyor. Hiçbir kişisel beceri ya da özel alet gerektirmeyen bu işi evinizin rahatlığında, kolayca yapabilirsiniz. Son derece basit olan paketleme işiyle aile bütçenize çok ciddi katkı yapacak miktarda para kazanmanız mümkün. İstanbul evde ek iş fırsatları bununla sınırlı değil elbette. Genellikle ev hanımları ve ek gelire ihtiyaç duyan üniversite öğrencileri tarafından talep gören bu iş dışında farklı seçenekler de bulunuyor.

takı tasarımı
Takı Tasarımı

İstanbul Evde Ek İş İmkanları

İstanbul’da evlere ek iş veren firmaların telefon numaralarına ulaşmak yerine onların size ulaşmasını sağlamanız gerektiğini daha önce belirtmiştik. Bu firmalar; montaj, kutulama, dikiş, kıyafet süsleme, yastık hazırlama, dekorasyon ürünü ve takı tasarlama ya da restoran, şarküteri ve pastanelere ev yapımı özel yiyecek-içecek hazırlama gibi sayısız sektörde faaliyet gösteriyor. Kendi ilgi alanlarınızı ve becerilerinizi de hesaba katarak size en uygun işi yorum kısmına yazmanız şansınızı artıracaktır. İstanbul ek iş fikirlerini kolaylıkla hayata geçirebileceğiniz bir il.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Tekirdağ Ek İşler Noktası

İstanbul’da evde ek iş veren firmalara çalışabileceğiniz gibi kendi tasarımlarınızla kendi işinizi de yapabilirsiniz. Örgü ve dikiş konusunda yetenekliyseniz kendi kıyafetlerinizi tasarlayıp yerel pazarlarda satabilir ya da bu tür ürünlerin satıldığı butiklere pazarlayabilirsiniz. Öte yandan internetten kolaylıkla ve ucuza satın alacağınız takı malzemeleri ile takı tasarımları yaratabilir ve satışını gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul ek gelir elde etme yolları arasında evde yapacağınız tatlı, turşu, peynir, reçel ve zeytin gibi ürünleri çevrenize, şarküterilere hatta marketlere pazarlamak da var. Bu yolla çok ciddi gelir elde eden binlerce insan var ve siz de bu konuda yetenekli olduğunuzu düşünüyorsanız bu kişilerin arasına katılabilirsiniz. İnternet üzerinde para kazanmak, anket doldurmak, anket yapmak, ilan dağıtmak, yabancı dil biliyorsanız çeviri yapmak da hızlı gelir elde etme yolları arasında.

İstanbul ek iş ilanlarını inceleyen ev hanımlarına bir önerimiz de el emeği göz nuru dantel işlerini pazarlamaları yönünde. Her ne kadar çok zaman, emek ve beceri gerektirse de bu tür ürünler yüksek rakamlara satılıyor. Günümüzde genellikle fabrikasyon olarak satılan bu ürünler kaliteli bir işçilikle hazırlandıysa ciddi paralara alıcı bulabiliyor. Ürünlerinizi alışveriş siteleri üzerinden kolaylıkla pazarlayabilirsiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Kocaeli İzmit Ek İş İlanları
paketleme
Ürün Paketleme

İstanbul’da Evlere Tekstil İşi Veren Firmalar

Öte yandan katalog ürünlerinin satışından da ciddi gelirler elde edilebiliyor. Ev hanımlarının yakın çevrelerinden başlayarak genişlettikleri bu iş İstanbul ek iş seçenekleri arasında önemli bir konumda. Genellikle kozmetik firmaları ya da ev araç gereçleri üreten firmaların başvurduğu bu iş olanağına sadece ev hanımları değil ek iş yapmak isteyen çalışanlarda var. Bu işi yapmak istiyorsanız katalog işi yapan İstanbul Evlere Tekstil İşi Veren Firmalara internet siteleri üzerinden kolayca ulaşabilir ya da bu işi hali hazırda yapmakta olanlardan yardım alabilirsiniz. Bu sektörde en çok gelir getiren markalar arasında Avon, Flormar, LR Aleo Vera ve Tupperware başı çekiyor. Katalog işiyle gelirlerinizi artırmak için mümkün olduğunca geniş bir çevreye ulaşmanız gerektiğini ve yeni üyelikler yapmanız gerektiğini unutmayın.

Gördüğünüz gibi İstanbul evde ek iş fırsatları sizin yeteneklerinize ve ilgi alanlarınıza göre tercih edebileceğiniz onlarca sektörü barındırıyor. İstemeden vermek Allaha mahsustur. İş isteklerinizi sıralayın ki kazanmanız için adım atın. Bunlar arasından size en uygun olanı seçerek harekete geçmelisiniz ya da iletişim adresinizi bırakarak fırsatı beklemelisiniz. İstanbul evde iş ilanları yazımız ile sizlerin de aile bütçesine katkı sunmanızı sağlayacak yönlendirmeleri yapmaya çalıştık.

YORUMLAR

 1. Nuray dedi ki:

  İstanbul Kağıthane de ikamet ediyorum acil evde işe ihtiyacım var ulaşırsanız sevinirim

 2. Fadime acık dedi ki:

  İstanbul Üsküdar da İsmet ediyorum daha önce paketleme elektrik prizi vs gibi işler yaptım şuan birşey yapmıyorum

 3. Kenan uncu dedi ki:

  Evde ek iş arıyorum elim yatkındır para konusunda pesinciyim ona göre arayın sorun.. semt beykoz

 4. Filiz Şahan dedi ki:

  Daha önce evden paketleme ve karton poşet yapımı yaptım İstanbul Kartal’da oturuyorum bu işe ihtiyacım var dönüşlerini bekliyorum

 5. Rabia binici dedi ki:

  Evde paketleme nikah şekeri yapımı nakış süsleme bir çok şey yapılabilir tecrübeliyim İst/ avcılardayım en kısa zamanda dönüş yapılırsa sevinirim Acil