Muratpaşa Ek İş

29.03.2020
358
Muratpaşa Ek İş

Antalya ilimizin 500 bin civarında insanın yaşadığı metropol ilçesi Muratpaşa ek iş imkanları nelerdir? Kimler nasıl para kazanabilir?  Özellikle 5 yıldızlı otellerin sürekli olarak artış göstermesi turizm personeline olan ihtiyacı artırıyor. Dolayısıyla da ekstra eleman arayanlar çoğalıyor.

Akdeniz Bölgemizde turizmi ile göz dolduran büyük şehirlerimizden Antalya’nın tarihi ilçesi Muratpaşa sakinleri, evde ek iş ya da part-time fason çalışma imkanları hakkında değerlerimiz bilgileri sunacağız. Belki merak etmişsinizdir, bu ülkenin adını niye Muratpaşa koymuşlar. Hemen bilgi verelim, Anadolu beyliklerinden biri olan Karamanoğulları’nın bir beyi olan Murat Paşa ilçenin adına verilmiştir. Geçmiş dönemlerde buralar bir dönem Karamanoğlu Beyliği tarafından yönetildi.

Antalya dünyanın en güzel yerleşim birimlerinden biridir. Bunu, Antalya ziyaretinde Gazi Mustafa Kemal Atatürk de teyit etmiştir. Genelde gelir grubu orta ve üst seviyede olan insanların yaşadığı ilçede, maalesef hayatı idame ettirmek tez zorlanan insanlar da bulunmaktadır. Zaman zaman çalışma, ek iş bulma düşünceleri olan insanlar Muratpaşa ek iş fırsatlarını araştırmaktadır. Peki ne gibi işler yapılabilir? Aslında bölgenin ekonomisi ya da coğrafi yapısı ile ilgili çalışma alanları araştırıldığı takdirde çok güzel gelir imkanları olduğu göze çarpmaktadır.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Denizli Ek İş İlanları

Son yıllarda turizme yönelik çalışmalar inanılmaz boyutlara ulaştı. Beraberinde her türlü insan gücüne ihtiyaç duyulmaktadır. Evden çalışmak isteyenler de Antalya evde ek iş veren firmalar ile temas kurması halinde, yapabileceklerini, edebileceklerini, ne kadar emek vereceklerini yazabilirler. Bu şekilde eleman sıkıntısı çekenler ya da evden çalışmaya düşüncesinde olanlara işverenler size ulaşabilirler.

Antalya Muratpaşa
Antalya Muratpaşa ek iş

Antalya Muratpaşa ek işler

İş ilanları ve eleman ilanları yayınlayan web sitelerinde daha çok mutfak için aşçılar,  komiler, kat görevlileri gibi turizme yönelik elemanlar doğal olarak çok aranıyor. Sadece turizme yönelik değil çalışmak isteyen ev hanımları ve emekliler için de kolay kazanma fırsatları sunuluyor. Bu amaçla Muratpaşa eve ek iş veren firmalar araştırılmalı ve gerekli girişimler yapılmalıdır. Bu sayede evden çalışmak isteyen herkes değerlendirebilir. Sadece can sıkıntısının giderilmesi faydalı olmaz, hobi amaçlı çalışma da sizlere gelir sağlayabilir.

Örneğin otellerde animatörlük yaparak hem sanatsal yönümüzü öne çıkarırsınız hem de güzel bir gün geçirirsiniz. Buna paralel olarak da kazanırsınız.

Sizlere Antalya Muratpaşa  iş imkanlarını  tek tek sayacak değiliz. Sitemiz Antalya Muratpaşa iş veren esnaflar,  insanlar, oteller, kurum, kuruluşlar ile bu ilçede yaşayan zorluktan kurtulmak isteyen herkese buluşturma fırsatı veriyor. Eğer çalışmak istiyorsanız işveren insanlarla diyalog kurma düşünceniz varsa yapmanız gereken oldukça kolay. Sitemizin aracılığı ile Antalya’da bulunan değerli kişiler sizlere ihtiyaçları olduğu zaman mail aracılığı ile birlikte hareket etme teklifi yapabilir.  Örneğin kuaförde çalışmak isteyen gençler, otelde komi, garson, meydancı olarak çalışmak isteyen gençler ya da  evde yemek yaparak ütü yaparak,  çarşaf katlama, havlu katlama, ütü yapma gibi turizme yönelik ek işler yaparak hayalinizde olamayacak şeyleri kazanabilirsiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Bursa Ek İş İlanları

Herkes Antalya Muratpaşa ek iş sahalarıyla umut yakalamak için mutlaka girişimde bulunması gerekir. Sizin çalışmak isteyip para kazanma düşünceniz olduğunu hiç bir işveren bilemez. Mutlaka başvuru yapın.  Antalya Muratpaşa’da eve iş dağıtan kişiler ihtiyaçlarının giderilmesi amacıyla sizlerle de iletişim kursun. O halde alttaki iletişim formunu kendinizi en güzel şekilde anlatarak değerlendirmeniz gerekir.

Bir önceki yazımız olan Ankara'da Evde Ek İş Yapmak İsteyenler başlıklı makalemizde Ankara ek iş, Ankara ek iş ilanları ve Ankara evde ek iş fırsatları hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

  1. Ayşe Kaya dedi ki:

    Antalya Muratpaşa oturuyorum bulunduğum binada üç hanede oturan bayanlar olarak evde paketleme yapıp teslim edebiliriz iş arıyoruz sabun olur mandal olur temizlik ürünleri olur vs.çocuklarımız için

  2. Sıdıka dedi ki:

    Kemerde oturuyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum dönüş yaparsaniz sevinirim