Hakkımızda

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de işsizlik sürekli olarak büyüyen önemli bir sorundur. Mevcut ekonomik sitemin kaçınılmaz sonucu olan yoksulluk kişilerin yaşam standartlarını olumsuz yönde etkilemekte ve geleceğe yönelik kaygılar yaşamasına sebep olmaktadır.

Sitemiz, yaşam koşullarının giderek zorlaştığı günümüzde özellikle dar gelirli ve işe ihtiyacı olan kişilere alternatif iş fikirleri ve evde yaparak para kazanabilecekleri işler konusunda fikir vermek amacıyla kurulmuştur. Bu iş imkanlarından nasıl yararlanılabileceği ile ilgili yönlendirmelerin yanı sıra, evde yapılan işlerin niteliği ile evlere ek iş veren firmalar ile ilgili de bilgiler sunulmaktadır.

Özellikle istihdam edilemeyen potansiyel iş gücünü oluşturan ev hanımları ve öğrencilerin yanı sıra, ek gelire ihtiyacı olan çalışanlar ve henüz herhangi bir işte çalışmayan kişiler sitemizde yer alan içerikleri inceleyerek kendilerine en uygun ek iş ya da evde iş seçeneği hakkında bilgi alabilirler.

Ekistr.com olarak yalnızca firmalar aracılığıyla yapılabilecek işler hakkında değil, gerçekleştirilebilecek kişisel projeler hakkında da yaratıcı fikirler ve öneriler sunmak amaçlarımız arasındadır. Girişimcilik, yenilikçilik ve çalışkanlığı teşvik eden sitemiz, günümüzde ve gelecekte en çok rağbet görecek sektörler hakkında önerilerde bulunarak yol gösterici bir rol üstlenmektedir.

Hali hazırda çalışmakta olan kişilerin iş hayatlarında karşılaşabilecekleri zorluklar ve bunları çözüm yolları hakkında öneriler sunan sitemiz, kamu sektöründe ve özel sektörde yapılacak olan işe alımlar ve istihdam projeleri ile ilgili duyurular da yapmaktadır. Günümüz dünyasının en çok rağbet gören mesleklerinin yanı sıra, geleceğin meslekleri ve iş fikirleri sitemizde yer alan içerikler arasındadır.

Son yıllarda iyice yaygınlaşan franchising yöntemi hakkında detaylı bilgileri, franchising veren firmaları, hangi firmadan hangi koşullarda bayilik alınabileceğini, en çok kazandıran bayilik fırsatlarını sitemizden öğrenebilirsiniz. Öte yandan içinde bulunduğumuz dönemin en popüler meslekleri hakkında tanıtımlar, iş kolları, bölgelere göre iş fırsatları, il il ek iş fırsatları gibi bilgiler en güncel haliyle sitemizde yer almaktadır.

Özetlemek gerekirse, Ekistr.com, aile bütçesine katkı sunmak, ek gelir elde ederek daha yüksek standartlarda bir yaşama kavuşmak ve ekonomik özgürlüğünü elde etmek isteyen ev hanımlarının yanı sıra, öğrenim masraflarını karşılamak isteyen öğrencilere, ve işi olmayan vatandaşlarımıza nasıl para kazanabilecekleri konusunda yönlendirme ve bilgilendirme yapmaktadır.

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM