Kimsenin Aklına Gelmeyen Para Kazanma Yöntemleri

16.02.2018
2.357
Kimsenin Aklına Gelmeyen Para Kazanma Yöntemleri

Çok azı Türkiye’de uygulanabilecek, kimsenin aklına bile getiremeyeceği ilginç para kazanma yolları bulunmaktadır. Çok ileri zamanlarda ülkemizde de ihtiyaç olursa sizlere bahsedeceğimiz akıl almaz para kazanma tekniklerini uygulanabilecek.

Sıradan işler yapanlar bazen bıkkınlık bazen de değişiklik aradıkları için ilginç iş fikirlerine göz atıyorlar. 21. Yüzyılın ilk yıllarını yavaş yavaş yaşarken çalışma anlayışı da giderek renkleniyor. İnsanların klasik para kazanma araçları olan iş fikirleri neredeyse sıradanlaşmaya başladı. Mühendis, doktor, öğretmen, Asker, polis, işletmeci, serbest çalışan, hemşire… diğer benzer meslekleri artık çok sıradan kabul edilmeye başlayan ülkeler var. Türkiye’de henüz bu meslekler güncelliğini korusa da batıda akla hayale gelmedik

Para Kazanma

Kimsenin Aklına Gelmeyen Para Kazanma Yöntemleri

gündeme gelmeye başladı.

Örneğin ölen birinin fazla yakını yoksa paralı ağlayıcılar ya da cenazede kalabalık yapmak için kiralanan insanlar veya ağıt yakan, ağzı laf yapan ağıtcılar giderek değer kazanmaya başladılar.

Kapitalist sistemde acıma duygusu yavaş yavaş ortadan kalkmaya başlayınca ilginç meslekler de türemeye başladı. Sizlere ötenazi doktorluğu en çok para kazandıran meslekler arasına girmeye aday, dersek tuhaf gelebilir. Maalesef ölmek isteyen biri için de hekimlik yapan kişilerin olduğunu söyleyince çok şaşıracaksınız. Hayatına son vermek isteyenlerin ötenazi doktorlarına giderek kendini öldürtmek istediğini duyunca biliyoruz dudaklarını uçuklayacak.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Yaprak Sarma İşi

Dünyada ilginç,  hiç kimsenin aklına getiremeyeceği para kazanma yöntemleri bizim toplumumuza ters gelebilir, ancak biz kabullenmesek de bazılarını duyunca tüyleriniz diken diken olsa da bu bahsettiklerimiz hayatın gerçekleri arasına girmeye başladı bile.

Bir başka sizi şaşırtacak para kazanma aracı, dünyanın hızla artan nüfusu sebebiyle toplu ulaşım araçlarıyla bir yerden bir yere gitmenin zorunlu hale gelecek olmasıdır. Çünkü özellikle uzak doğu ülkelerinde özel araçlar devlet kontrolünde trafiğe çıkmak zorunda kalmaya başladı. Hatta ve hatta yeni bir araç alacağınız zaman devletten izin almanız gerekiyor. Aksi halde özel araç satın alarak trafiğe çıkmanız mümkün gözükmüyor.

Nüfusu hızla artan şehirler toplu ulaşım sayesinde insanların ulaşım hizmetine çözüm bulmaya çalışıyor. Dolayısıyla toplu ulaşım araçları ağzına kadar doluyor. Size bahsedeceğiz ilginç para kazanma fikri belki sizleri birazcık güldürebilir. İtici güç ya da insan iticileri, toplu ulaşım aracı sıkıştırıcılar gibi adlandıracağımız meslek erbapları toplu ulaşım araçlarının tıka basa dolu olması için insanları otobüse ya da metroya zorla bildiriyorlar. Bu iticiler içerdiki insanları ileriye doğru itiyorlar. Çok şaşırdığınızı tahmin ediyoruz, ancak dedik ya insan ihtiyaçları ile orantılı olarak yeni meslekler türemeye başlayacak.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Müzik Dersi Vermek

Size bir kaç tane, kimsenin aklına getiremeyeceği iş fikirleri hakkında bilgi paylaşımı yapmaya çalıştık. Şimdilik ülkemizde uygulanması pek mümkün görünmeyen bu meslekler gelecekte belki de en çok tercih edilen iş kolları arasında olabilir. Hayır, imkansız! diye düşünebilirsiniz ancak meslekleri ihtiyaçların ortaya çıkardığını unutmamak gerektiğini de dipnot olarak yazmak durumundayız.

Bir önceki yazımız olan 2021'de En İyi İş Fikirleri başlıklı makalemizde 2021 yılı karlı iş fikirleri, cep telefonu tamiri kursu ve Çok kazandıran işler hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.