Evde Çorap Katlama İşinin Ayrıntıları

14.07.2022
161
Evde Çorap Katlama İşinin Ayrıntıları

Kendisi küçük olsa da getirisi küçümsenemeyecek kadar büyük olan evde çorap katlama işinin ayrıntılarını sizlerle paylaşmak istedik. İşverenler bazen iş yerinde fazla istihdam sağlamadan yer işgal etmeden kurtulmak amacıyla küçük gibi görünen ama büyük getirisi olan işleri evden çalışmak isteyenlere paslamaktadır.

Biliyoruz ki son yıllarda evden çorap katlayıp paketleme işi yapmak isteyenlerin sayısı katlanarak artmaktadır. Bu yazıları okurken en başından uyarmak zorunda olduğumuzu biliyoruz. Arama motorlarının ek işler söz konusu bölümlerinde Güven vermeyen güya paketleme işi gönderen tehlikeli reklamlar yayımlandığını gözlemliyoruz. Bununla da kalmıyoruz şikayet yazılan sitelerde mağdur olan insanların paylaşımlarını okuyoruz. Biz sürekli olarak iyice araştırmadan kimseye kapora teminat depozite kargo bedeli ve benzeri isimleri altında sizden maddi değeri olan herhangi bir şey talep edenlere itibar edilmemesi gerektiğini söylüyoruz. Yine aynı şekilde evde çorap katlama paketleme işi yapmak isteyenlere de aynı hatırlatmaları yapıyor ince eleyip sık dokumalarına güvendikleri kişilerle iletişim kurarak iş anlaşması sağlamalarını tavsiye ediyoruz.

Evde çorap katlayarak ne kadar para kazanılır?

Ayıracağınız zaman çalışacak kişi sayısı ve eve çorap katlama paketleme işi verecek firmalarla yapacağınız anlaşmalar çerçevesinde kazancınız ortaya çıkacaktır. Duruma göre günde 6 saat veya 3 saat 1 kişi çalışırsa 100 çorap için ödenecek miktar diyelim ki 5 TL o zaman akşama kadar ya da sabaha kadar hazırlayacağınız paketlenmiş çoraplar sayısı oranında gelir elde edilir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Pişmaniye Paketleme İşi

Çorap katlama işine nasıl başvurulur?

Eğer sanayi bölgelerinde sizlere hiç getirecek kişi veya tanıdıklarınız varsa isteyebilirsiniz getirirler. Tekstil sektörüne Uzak bir bölgede ikamet ediyorsanız yazının alt tarafında bulunan forma iç talebinde bulunarak ilgili kişilerin sizleri bilgilendirmesi amacıyla mail atmasını bekleyebilirsiniz.

Benzer sektörden iş almak isteyen ek gelir düşüncesindeki insanlar evde çarşaf paketleme katlama işi, havlu paketleme katlama işi ve örgü işleri ile de ilgilenebilirler.

En önemli giyeceklerimizden birisi olan çoraplar ihtiyacı olan insanlara para kazandırıyor. Çorap üretimi yapan firmalar seri olarak binlerce ürettikleri çorapları belli bir düzene sokarak satışa sunarlar. Bunun için bazı ürünler defolu çıkabilir. Bu sebeple birilerinin ayıklama işi yapması gerekir. Çorap işi veren imalatçılar ile iletişime geçerek işin şeklini öğrenin deriz.

Türkiye’nin gizli işgücüne iş bulma olanağı sunmaktayız. Bunu nasıl yapıyoruz? Çorap işi o kadar hızlı gelişmeye başladı ki insanlar bu küçük sevimli kıyafetler sayesinde yüzleri gülmeye başladı. Çorap katlama çiftleme paketleme işi veren firmalar çorap çiftleme, çorap temizleme gibi farklı şekillerde iş fırsatı sunuyorlar. Siz de para kazanacağınızı düşünseniz fena olmaz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Masa Sehpa Örtüsü Paketleme İşi
orap paketleme
Çorap katlama paketleme İşi

Çorap Katlama İşi Yapmak İstiyorum

Türkiye’nin her noktasına bu iş gönderilmektedir. Hangi şehirde, hangi kasabada… nerede yaşarsanız yaşayın kargo firmaları ile yıllık anlaşma yapan çorap üreticileri ürünlerinin satışa hazır hale gelmesi için sizlere ortam sunmaktadır.

Elbette hem siz kazanacaksınız, hem de kendileri kazanacak. Evde çorap katlama işi yaparak ayda 5000 – 8000 lira civarında para kazanan insanlar var.  Peki, çalışmak istiyoruz, ne yapabiliriz? Bu işi nasıl alacağız, diye merak etmeye başladınız. Biz de sizlere kısaca çorap işi veren firmalar ile nasıl iletişim kuracağınızı izah edelim. İletişim formu aracılığı ile çorap üreticileri sizlere iş teklifi yapacaktır. Sizin yapmanız gereken bu yazının altındaki alana çalışmak istediğinizi belirten mesajlar yazdığınız takdirde nasibinizin önünü açmış olursunuz..

Sizin kaç kişi olduğunuzu, kaç saat çalışabileceğiniz, eğitim durumunuzu ve diğer bilgilerinizi değerlendiren çorap imalatçıları size iş teklifi gönderebilirler. Siz de şartları kabul ederseniz, çalışmak istersiniz ve ailenize önemli miktarda ek kazanç sağlarsınız. O halde hemen başvurunuzu yapın siz de  evde çorap katlama işinden  kazananlar arasında katılın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Pergel Takımı Paketleme İşi

Bir önceki yazımız olan Perde Ruleti Paketleme İşi başlıklı makalemizde ek iş perde ruleti, Evde perde düğmesi paketleme işi ve perde düğmesi işi hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.