Çıt Çıt Paketleme İşi

06.09.2018
2.169
Çıt Çıt Paketleme İşi

Özellikle kıyafetlerin kolaylıkla giyilip çıkarılması amacıyla düğme yerine dikilen ve çıtçıt adı verilen pratik düğmeler çok tercih edilmektedir. Konfeksiyon  atölyelerinde üretilen gömlek, tişört, bluz ve diğer kıyafet türlerinde hızlı bir şekilde açıp kapama olanağı sağladığı için çıtçıt dikilmektedir. Dikmeli çıt çıt, metal çıt çıt, plastik çıt çıt…

Çıt çıt üreten firmalar milyonlarca seri üretimin kutular içinde satılması amacıyla paketlenmesine sağlamaktadır. Ssiz de takdir edersiniz ki bu işlemler belli bir sayım ve dikkat gerektirmektedir. Evde  dikmeli çıt çıt ya da metal çıt çıt paketleme işi yapmak isteyenler kendi ekonomik özgürlüğüne kavuşmamış olanlara büyük finans kaynağı oluşturabilir.

Küçümsemek gerektiğini de hatırlatmakta yarar var. Minik minik olsalar da kot pantolonlarda, tişörtlerin yakalarında, çocuk kıyafetlerinde çok sık gördüğümüz metal geçmeli çıt çıt para kazanma sebebiniz olabilir.

t çıt düğme e1536242256701

çıt çıt paketleme işi veren firmalar

Evde para kazanma hesabı yapan kesim her geçen gün artmaktadır. Hele hele en çok tercih edilen evde paketleme işleri küçümsenemeyecek ölçüde girdi hedeflerini gerçekleştirmek isteyenlere olanak tanımaktadır. Konfeksiyon firmalarının sürekli imalat yaptığını göz önünde bulundurursak ve dikilen her gömlek,  tişört, pantolon, bebek kıyafetleri, etek, bluz veya diğer her türlü bilumum giyeceklere çıtçıt ihtiyacı olduğunu tahmin edebiliriz. Hele hele yurt dışına ihracat yapımı ve üretim ile kıyafetlere çıt çıt diken firmalar tüketimi giderek patlayacaktır.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde İçli Köfte Yapıp Satmak

Buradan yola çıkarak çıt çıt üreten firmalar daha fazla üretim ihtiyacı ortaya çıkabilir. Evden çalışarak çıt çıt düğme paketleme işi veren firmalar sayesinde önemli kazanımlara ulaşabilecekleri düşünülmelidir. Kısa dönemli gelip geçici işler grubunda yer almayan evde çıt çıt paketleme işi emekliler, ev kadını, yaşlı… herkesin kolaylıkla tercih edebileceği de çok para kazanabileceğim ek gelir tercihleri arasında yer alabilir.

Evde çıt çıt paketleme işi nasıl yapılmaktadır? İşin doğası gereği üretici firmalar ile görüşüp anlaşmak pazarlık yapmak ve işe başlamak gerekir. Bu süreçlerin başlayabilmesi için de girişim yapılması çıtçıt düğme işini yapmak istediğinizi beyan etmeniz esastır. Size gönderildiği zaman bir pakette kaç adet çıt çıt olması gerektiği anlatılacaktır. Ürünü yerleştirip bütün parçaların tamamı hazır hale getirilmesi esastır. Örnek olarak size gönderilecek 10000 adet çıtçıt düğmenin 12’li 24’lü ya da 48 li paketleri yerleştirilerek kutlanması istenir. Her  paket için size ödenecek miktar da eve çıt çıt paketleme işi veren firma tarafından önceden mutlaka bildirilecektir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Çiğ Köfte Bayiliği

İşi  pratik bir şekilde yapmak ve size öngörülen sürede bitirmek çok önemlidir. Çıtçıt paketleyerek ne kadar gelir elde edeceğinizi yapacağınız çalışma ve efor ortaya çıkaracaktır.

Bir  günde 1 kişi maximum 6-7 saat çıt çıt paketler sen günde 50-60 lira civarında bir ek gelir yan gelir imkanı bulabilirsiniz. Ailenizde bu işe destek olacak insan sayısı fazla ise geliriniz ona göre artacaktır. Her türlü giysiler için tercih edilen çıtçıtlar sizleri de hem gülümsetecek,  hem de mutlu edecektir diye düşünüyoruz.

Bir önceki yazımız olan Evde Çorap Katlama İşinin Ayrıntıları başlıklı makalemizde Çorap Katlama İşi Yapmak İstiyorum, çorap paketleme ek işi ve ek iş çorap katlama hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

 1. Eslem gül dedi ki:

  Ben Van’da yaşıyorum evde paketleme işine çok ihtiyacım var kiradayim bana yardımcı olursanız sevinirim

 2. eda dedi ki:

  ankarada yaşıyorum hızlı bir şekilde teslim edebilirim

 3. Elif Girgin dedi ki:

  Kızımı okutabilmek için evde paketleme işî yapmak istiyorum Evde 4 kişi bu işi birlikte yapacağız Dönüş yaparsanız inşallah

 4. Gamze dedi ki:

  Kocaeli daricada oturuyorum ise ihtiyacim var lutfen donus yapin paketleme susleme katlama vb is ariyorum

 5. kübra dedi ki:

  evde ek iş yapmk ıstıyorum

 6. Esra Bektaş dedi ki:

  Evde ek iş yapabilecek durumdayım Istanbul ümraniye de oturuyorum

 7. Nergiz dedi ki:

  Antalya yaşiyom evde calişmak istıyorum eşima bıraz maddı yardemım dokunsun lutfen gerı donersenız cok sevınırım

 8. NAGİHAN dedi ki:

  EVDE EK İŞ PAKETLEME GİBİ İMKANLARDAN FAYDALANMAK İSTİYORUM

 9. Gizem dedi ki:

  Denizli honaz evde ek işe ihtiyacım var lütfen dönüş yapın 5469526496 burdands arayabilirsiniz rica ediyo

 10. Demet dedi ki:

  Merhaba ben Antalya konyaaltinda yaşıyorum her türlü paketleme ve montaj işi yapmak istiyorum. Bu işe çok ihtiyacım var. Ama şimdiye kadar hiç dönüş yapılmadı.Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim teşekkürler