EK İŞ TR

Evde Havlu Paketleme İşi

Boş zamanlarını para kazandıracak işlerle uğraşarak geçirmek son dönemde giderek yaygınlaştı. Zamanı verimli kullanarak ek gelir elde etmek oldukça mantıklı bir tercih. Evde havlu paketleme işi de bu tarz uğraşlardan sadece bir tanesi. Hem kolay hem de kazançlı olan bu işle ilgili detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Evde Havlu Paketleyerek Para Kazanmak İstiyorum

Ev işlerinden arda kalan zamanda ev hanımlarının tercih ettiği bu iş, emekliler, öğrenciler ve işsiz vatandaşlar arasında da popüler. Evinizin rahatlığında, herhangi bir yatırım yapmadan ve kendi belirleyeceğiniz saatlerde çalışarak gelir elde etmek keyifli bir deneyim. Siz de evde havlu paketleyerek para kazanmak istiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz.

Evde Çengelli İğne Paketleme İşi

Ekistr.com’un sunduğu ayrıcalık ile evde havlu paketleme işi veren firmalar ile iletişim kurmak çok kolay. Sitemiz işverenler ile evde ek iş yapmak isteyenler arasında köprü vazifesi görmektedir. Aşağıda bulunan yorum bölümüne başvuru niteliğinde kısa bir yazı yazmanız sesinizi duyurmanız için yeterlidir. İş vermek isteyen firmalar gerektiği takdirde size e-posta adresiniz üzerinden ulaşacaktır. Bu sebeple yorumunuza e-posta adresinizi mutlaka eklemeniz gerekmektedir.

BUNA DA BAKMADAN GEÇME!  Evde Davetiye Katlama İşi
Evde Havlu Paketleme İşi

Evde Havlu Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

İşveren firma ile görüşüp şartlarda anlaştığınız takdirde çok sayıda havlu çuvallar içerisinde size ulaştırılacaktır.  Evde havlu paketleme işi bu ürünlerin kontrolünün yapılarak katlanılması ve yine firma tarafından size gönderilecek olan paketlere yerleştirilmesinden ibarettir. Tertemiz ve kazançlı bu iş ile her partide hatırı sayılır bir gelir elde edebilirsiniz. Evde havlu paketleme işi nasıl yapılır artık biliyorsunuz. Artık harekete geçme zamanı.

Evde Mandal Montaj İşi İle Para Kazanın

Evde havlu paketleme işi Denizli ve Bursa gibi tekstil sanayiinin daha fazla geliştiği yerlerde daha yaygındır. Ancak tüm şehirlerimizde evde havlu paketleme işi veren firmalar mevcuttur. Toptan alım yapan satıcıların yanı sıra kargo yoluyla üretici firmalar tarafından tüm şehirlere iş verildiğini belirtelim.

Çok sayıda kişi için ek gelir kapısı olan bu iş ile siz de aile bütçenize katkı yapabilir, öğrenim masraflarınızın karşılanmasında ailenize destek olabilir ya da ekonomik sorunlarınıza çözüm üretebilirsiniz. Evde havlu paketleyerek para kazanmak hem kolay hem de temiz bir yöntem. Neden siz de faydalanmayasınız ki? Evde havlu paketleme işi dışındaki ek gelir seçenekleri için sitemizde yer alan içerikleri inceleyebilir ve başvuru yapabilirsiniz.

BUNA DA BAKMADAN GEÇME!  Evde Eşarp Katlama İşi

Bir önceki yazımız olan Ümraniye ek iş imkanları ek gelir fırsatları başlıklı makalemizde ek işler, Ümraniye evde ek iş ilanları ve Ümraniye eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.

26 adet yorum var.

  1. Merhaba ben Bursa’dan Ayça evde havlu paketleme ve düğme paketleme işi yapabilirim acil ihtiyacım var teşekkürler 0536 9409565

  2. merhaba . ben bursada /yıldırımda oturuyorum ve havlu paketleme işini yapmak istiyorum çok acil . 2 kişiyiz . bana ulaşırsınız çok sevinirim.

  3. grup olarak çalışabiliriz yardımcı olursanz seviniriz ihtiyacımız var her işi yaparız.

  4. Denizli sümer mah sinde oturuyorum 3 tane çocuğum var 6aylik hamileyim yardımcı olursanız sevinirim

  5. Denizli merkezde ev hanımıyım havlu paketleme isini yapmak istiyorum lutfen yardimci olun.05426914618

  6. Yardimci olursanız sevinirim tecrubem var daha oncelirinde boncuk isi yapmistim havlu paketleme isi yapabilirim denizlide oturuyorum

  7. Merhaba havlu işi ile ilgili geri dönüş yaparsanız sevinirim bursa gürsu 35 lık yol üzerinde oturuyorum bu işlerden anlarım olumlu yada olumsuz cevabınızı bekliyorum

İLETİŞİM FORMU

Facebook Yorumları

Tüm Hakları Saklıdır © 2017 EK İŞ TR by EKİSTR.COM