Evde Havlu Paketleme İşi

26.09.2017
6.846
Evde Havlu Paketleme İşi

Boş zamanlarını para kazandıracak işlerle uğraşarak geçirmek son dönemde giderek yaygınlaştı. Zamanı verimli kullanarak ek gelir elde etmek oldukça mantıklı bir tercih. Evde havlu paketleme işi de bu tarz uğraşlardan sadece bir tanesi. Hem kolay hem de kazançlı olan bu işle ilgili detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Evde Havlu Paketleyerek Para Kazanmak İstiyorum

Ev işlerinden arda kalan zamanda ev hanımlarının tercih ettiği bu iş, emekliler, öğrenciler ve işsiz vatandaşlar arasında da popüler. Evinizin rahatlığında, herhangi bir yatırım yapmadan ve kendi belirleyeceğiniz saatlerde çalışarak gelir elde etmek keyifli bir deneyim. Siz de evde havlu paketleyerek para kazanmak istiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz.

Evde Çengelli İğne Paketleme İşi

Ekistr.com’un sunduğu ayrıcalık ile evde havlu paketleme işi veren firmalar ile iletişim kurmak çok kolay. Sitemiz işverenler ile evde ek iş yapmak isteyenler arasında köprü vazifesi görmektedir. Aşağıda bulunan yorum bölümüne başvuru niteliğinde kısa bir yazı yazmanız sesinizi duyurmanız için yeterlidir. İş vermek isteyen firmalar gerektiği takdirde size e-posta adresiniz üzerinden ulaşacaktır. Bu sebeple yorumunuza e-posta adresinizi mutlaka eklemeniz gerekmektedir.

evde havlu paketleme

Evde Havlu Paketleme İşi

Evde Havlu Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Hediyelik Eşya Paketleme İşi

İşveren firma ile görüşüp şartlarda anlaştığınız takdirde çok sayıda havlu çuvallar içerisinde size ulaştırılacaktır.  Evde havlu paketleme işi bu ürünlerin kontrolünün yapılarak katlanılması ve yine firma tarafından size gönderilecek olan paketlere yerleştirilmesinden ibarettir. Tertemiz ve kazançlı bu iş ile her partide hatırı sayılır bir gelir elde edebilirsiniz. Evde havlu paketleme işi nasıl yapılır artık biliyorsunuz. Artık harekete geçme zamanı.

Evde Mandal Montaj İşi İle Para Kazanın

Evde havlu paketleme işi Denizli ve Bursa gibi tekstil sanayiinin daha fazla geliştiği yerlerde daha yaygındır. Ancak tüm şehirlerimizde evde havlu paketleme işi veren firmalar mevcuttur. Toptan alım yapan satıcıların yanı sıra kargo yoluyla üretici firmalar tarafından tüm şehirlere iş verildiğini belirtelim.

Çok sayıda kişi için ek gelir kapısı olan bu iş ile siz de aile bütçenize katkı yapabilir, öğrenim masraflarınızın karşılanmasında ailenize destek olabilir ya da ekonomik sorunlarınıza çözüm üretebilirsiniz. Evde havlu paketleyerek para kazanmak hem kolay hem de temiz bir yöntem. Neden siz de faydalanmayasınız ki? Evde havlu paketleme işi dışındaki ek gelir seçenekleri için sitemizde yer alan içerikleri inceleyebilir ve başvuru yapabilirsiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Erişte Yapıp Satmak

Bir önceki yazımız olan Evde Dikiş Nakış İşinden Para Kazanın başlıklı makalemizde evde dikiş dikerek nasıl para kazanabilirim, Evde dikiş nakış işi yapmak ve evde dikiş nakış yaparak para kazanmak istiyorum hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

  1. Seval dedi ki:

    izmir torbalida ikametgah etmekteyim cekirdek bir aileyiz ama sulale olarak sukur herkes kendi derdinde oldugundan bizimde madddi sıkıntılarımız oluyor oluyor derken eşime ve çocuklarıma ki hepimiz aynı düşünce sahibi insanlarız kısacası anlıyacağınız 10 kişilik 1 bayan kadrosu var sayın ve işe evde ihtiyacımız vardır.ilgi alakadan dolayı şimdiden tskler.

  2. Berivan dedi ki:

    Evde ise ihtiyacım var çocuklarım küçük çalışmak zorundayım eve havlu göndermenizi ve sizinle çalışmak istiyorum

  3. Gülşah Uzundemir dedi ki:

    Evde hastam olduğu için çalışamıyorum Evde paket işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız denizli merkez