Kutu-Poşet Katlama İşi Veren Firmalar

28.04.2020
735
Kutu-Poşet Katlama İşi Veren Firmalar

Satın aldığımız ürünlerin içine yerleştirildiği kutular-poşetler ürün satan firmalara koliler halinde gelir. Öncesinde ise bunların belli bir düzen içerisinde müşterinin kullanımına hazır hale getirilmesi için belli aşamalar vardır. Bu süreç içerisinde eve poşet katlama işi veren firmalar evden çalışanlar ve nihayetinde ürünü müşteriye teslim eden satıcı gibi bileşenler yer alır.

Siz de bu sürecin içinde para kazanma noktasında evde kutu poşet katlama işi almak isteyen tarafta olma düşünceniz varsa tam da yerindesiniz. Ev ortamında uzun süre zaman geçirenler için ideal bir çalışma durumu burada sizleri beklemektedir. İsteyen poşet işi alabilir, isteyen kağıt kutulardan katlamayı tercih edebilir. Bu durum hem eve kutu katlama işi veren kişiler hem de işten nemalanmak isteyen kişilerin karşılıklı konuşup anlaşması neticesinde ortaya çıkar.

Bu ekip işini uzun uzun anlatmaya, nasıl yapıldığını tarif etmeye sanırız gerek yok. Çünkü size iş teslim edildiği zaman kutu katlama işi yapacaksanız, işaretli olan bölümlerden katlayıp kullanıma hazır bir vaziyette paketleyip teslim edeceksiniz. Eğer poşet ise söz konusu çalışma, onu da istenilen kavramlardan üst üste belli sayıda hazırlama esasına dayalı bir çalışma olacaktır. Burada esas olan lise eve kağıt, poşet katlama işi veren firmalarla iletişim kurmak, temas halinde olmaktır. İşveren onlar, işi yapacak olan kişiler ise sizlersiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Parti Düdüğü Yapma İşi

Çok zor olmayan herkesin rahatlıkla istediği zaman aralığında yapabileceği bu ek gelirden faydalanmak isteyenler konu altındaki iletişim formu ile işverenlere ulaşmayı deneyebilir. Sosyal medya aracılığı ile benzer işler verenlerde olabilir ancak sitemizin tek avantajı iş verme düşüncesinde olan kişilerin, sizin gibi potansiyel çalışacak kişilerin buralarda bırakacağı iş alma taleplerini değerlendirme yönünde olacaktır.

Üniversite öğrencileri, emekliler, genç kızlar, ev hanımları, öğretmenler… Paranız az mı geliyor! O zaman siz de kutu poşet katlaması yaparak mukavemeti artırabilirsiniz. Şimdilerde yeni bir moda olan evde ek iş varsayımlarından bihaber olabilirsiniz. Herkes kendi özelliğine göre iş bulabilir. Ancak bugünkü anlatacağımız emek heyecanı herkes tarafından rahatlıkla yapılabilecektir. O da kutu poşet katlama işi veren firmalar ile iletişime geçerek bu işi alabilirsiniz. İş yapmak istiyorsunuz ancak kimlerle iletişime geçeceğinizi de bilemiyorsunuz.

Kutu Poşet Katlama

Bu yazının altında bulunan iletişim kur, bölümüne kendinizi belirten ifade eden cümleler de iş başvurusu yapıyorsunuz. Öyle CV özgeçmiş yazmaya da gerek yok. Kaç kişi olduğumuzu, kaç yaşında olduğunuzu, nerede yaşadığınızı belirtebilirsiniz. Emekli iseniz, öğretmensiniz, ev hanımı veya diğer husisi durumlardan bahsedebilirsiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Ek İş Başvurusu Nasıl Yapılır

Daha sonra elemana ihtiyacı olan firmalar  poşet-kutu katlama heyecanı için sizlere haber gönderir. İletişim genelde mail aracılığı ile yapılmaktadır. Çünkü telefon numarası yazmak birazcık riskli olabilir. Son günlerde telefon dolandırıcılığı arttı. Bir şeyler kazanmak isterken, mağdur durumlara düşmeyin. Bu sebeple en güvenli iletişim kanalı mail olduğunu unutmayın.

Organizatörler ile ortak noktada buluşmak için telefon numarası yerine mail adresinizi yazın. Eve iş veren firmalar size gerekli durumlarda buradan iş teklifi yapar. Sizler de çalışmak için size gönderilen şartları teklifi kabul ederseniz işi alırsınız.

Şunu da hatırlatalım. Türkiye’nin her noktasına iş gönderilmektedir. Çünkü  poşet kutu katlama çalışması sunan yeni oluşumlar kargolar ile anlaşıyor. Böylece her yer için aynı ücret ödeniyor. Onlar kargo ücretini kendisi ödüyor. Bana iş göndermezler düş diye düşünmek, yanlış bir davranıştır.

Evde poşet katlama işinden ne kadar kazanırım

Firmaların yaptığı teklife göre ve sizin çalışma prensibine göre ne kadar kalacağız ortaya çıkar. Örneğin yapacağınız poşet kutu katlama pozisyonu için adet başı pazarlık yapılır. İşin zorluğuna göre de ücret değişir. Bir kişi günde 5-6 saat bu işten yaparsa haftada yaklaşık 700-800 lira tutarında kazanç elde edebilir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Masa Sehpa Örtüsü Paketleme İşi

Bir önceki yazımız olan Evde Çeyiz Eşyası Paketleme İşi başlıklı makalemizde Çeyiz eşyaları satan firmalar, çeyiz eşyalarını tamamlamak ve çeyiz eşyası satan mağazalar hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

 1. Meral dedi ki:

  Evde iş imkanı istiyorum yardımcı olurmusunuz

 2. Buse dedi ki:

  Öğrenciyim elime biraz para geçsin diye yapmak istiyorum

 3. Aynur Ökten dedi ki:

  Antalya’da yaşıyorum 60 yaşında emekliyim, 5 kişiyiz. Evde katlama, paketleme işi yapabiliriz

 4. Gülizar dedi ki:

  Gaziantep te yaşıyorum işe ihtiyacım var cocugum oldugu için dışarıda çalışamıyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim ne iş olursa yaparım