Evde Raptiye Paketleme İşi

25.09.2017
2.616
Evde Raptiye Paketleme İşi

Kırtasiyecilikte en çok kullanılan malzemelerin başında gelen raptiyeler pratik kullanım şekilleri sayesinde evde, okulda ya da ofislerde yaşana birçok soruna hızlı çözümler sunabilen bir ürün; raptiye paketleme işi yaparak para kazanmak. Bu pratik üründen faydalanmanın en yeni yolu. Bu işi yaparak hatırı sayılır miktarlarda gelir elde etmenin mümkün olduğunu biliyor muydunuz?

Evde Raptiye Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Biraz sabır ve zaman gerektiriyor olsa da aslında çok kolay bir iş olan evde raptiye paketleyerek para kazanmak herkesin yapabileceği, özel bir beceri gerektirmeyen işlerden birisidir. Bu sebeple çok tercih edilmektedir ve özellikle ev işlerinden arda kalan zamanı para kazanarak değerlendirmek isteyen ev hanımları, emekliler ve öğrenciler arasında çok popülerdir. Peki, evde raptiye paketleme işi nasıl yapılır? Metal tutturucu diğer seçeneğiniz de şu olabilir. Tıkla gir ayrıntıları oku. Evde Çengelli İğne Paketleyerek Para Kazanın

Kendi başınıza ya da birilerinden yardım alarak yapabileceğiniz bu iş, size teslim edilen raptiyeleri belirli sayılarda paketleyerek raflardaki yerini alacak hale getirmekten ibarettir. Binlerce raptiyenin paketlenmesi ciddi bir sabır ve emek gerektirir ancak sonucunda aile bütçesine önemli bir katkı sunulmuş olacaktır.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Bez Bebek İşi Yapmak

Evde Raptiye Paketleme İşi Veren Firmalar

Elbette ki, bu karlı işi yapabilmek için öncelikle işi almak gerekiyor. Bunun için de evde raptiye paketleme işi veren firmalar ile iletişim kurmak çok önemli. Ancak bu tür firmalara eskiden olduğu gibi ilanlar ya da telefon numaraları üzerinden ulaşmak neredeyse imkansız. Çünkü hiçbir platformda bu numaralar paylaşılmıyor. Aşırı talep karşısında çaresiz kalan firmalar biraz da mecvuriyetten farklı kanallar aracılığı ile evde raptiye paketleme işi yapmak isteyenlere ulaşıyor.

raptiye
Raptiye Paketleme işi

Evde Raptiye Paketlemek İstiyorum

Söz konusu firmalara ulaşmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Ekistr.com işverenlerle çalışmak isteyenler arasında köprü vazifesi görmesi amacıyla kuruluştur. Siz de evde raptiye paketlemek istiyorum diyorsanız, aşağıda bulunan yorum alanına başvuru niteliğinde bir yazı yazmanız yeterli olacaktır. Başvurunuzda yaşadığınız il/ilçe ve e-mail adresinizin yer alması şansınızı artıracaktır. Yakın sektörden güzel araç olarak tavsiyemiz linke eklenmiştir, denemek istersiniz diye düşündük. Evde Düğme Paketleme İşi

Ek gelire ihtiyacı olan herkes evde raptiye paketleyerek para kazanmak için başvurabilir. Böylece ekonomik olarak rahatlayacak, öğrenim masraflarınızı karşılayabilecek ya da kiranızı ödeyebileceksiniz. Evde raptiye paketleme işi nasıl yapılır artık biliyorsunuz. Bu kolay işi bir kez alıp istenilen tarihte ve istenilen şekilde teslim ettiğinizde yeni işler almanız da mümkün olacak, böylece sık sık ek gelir elde edebilme şansı yakalayacaksınız.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Eldiven Kutulama-Paketleme İşi

Evde raptiye paketleme işi veren firmalar faaliyetlerini genellikle büyük şehirlerde yürüttükleri için bu şehirlerde yaşayanlar daha şanslı. Ancak diğer kentlerimizde toptan alım yapan işletmeler paketleme işlerini yaptırmaktadır. Evde raptiye paketleme işi ile ayda 3.000 – 4.500 TL gelir elde etmek mümkündür.

Bir önceki yazımız olan Evde Dikiş Nakış İşinden Para Kazanın başlıklı makalemizde evde dikiş dikerek nasıl para kazanabilirim, Evde dikiş nakış işi yapmak ve evde dikiş nakış yaparak para kazanmak istiyorum hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

 1. Fatma Doğan dedi ki:

  Şanlıurfa da yaşıyorum. Raptiye paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olun lutfen

 2. Ayten Şevval dedi ki:

  Evde raptiye paketlemek istiyorum çok ihtiyacım var

 3. serap bekar dedi ki:

  Atatürk mahallesi şelale Caddesi 2014 sok 48 taksim 2 kepez kütükcü sürücü kursu üstü ANTALYA

 4. Medine dedi ki:

  Adres 6645/1 no9 İzmir Karşıyaka

 5. mecbure dedi ki:

  merhaba bu işi kızımla yapabilirim

 6. rahime dedi ki:

  iyi günler evde ek iş yapmak istiyoru. izmir çiğlide oturuyorum en kısa sürede dönüş yaparsanız sevinirim.

 7. Ayşe UZUN dedi ki:

  Evde raptiye paketleme işi istiyorum izmirden yazıyorum

 8. Ayşe UZUN dedi ki:

  İzmirden yazıyorum evde raptiye paketleme işi istiyorum

 9. Mehmet dedi ki:

  Slm lütfen acil işe ihtiyacım var paketleme işi ne olursa olsun yaparım tel no 0543946720

 10. Mine dedi ki:

  Evde is yapmmak istiiyorum raptiye paketleme esimle birlikte emekli bostayiz tesekkurler ararsaniz sevinirim. Tel. 05557406339

 11. Saadet dedi ki:

  Bu isleri yapabilirim. Gaziantep nizip ilçesindeyim lütfen dönüş yapın.

 12. Durak dedi ki:

  Her iş elimizden gelir