Çorap Katlama Çiftleme Paketleme İşi

12.07.2021
480
Çorap Katlama Çiftleme Paketleme İşi

Yaz, kış ayaklar çorapsız asla olmaz. Çorap firmaları da durmadan insanların ayaklarını kışın soğuktan Yaz mevsiminde de terlemekten korumak için ara vermeksizin çalışıyor. Sadece kendileri değil evde çorap katlama çiftleme işi yapacak insanlara da para kazandırıyorlar. Elbette dolaylı yönlerden yapılıyor kazandırma işi. Çorap üreten firmalar üretilen çorapların doğrudan satışını yapmazlar. Çorapların kontrollerinin titiz dikkatli kişiler tarafından yapılması gerekir. Önce çorap kontrol ve temizleme işi yapacak insanlara para kazandırılır. Yani evde çorap temizleme işi yapacak insanlar aranır. Onlara çorapların delik, iplik fazlası olanların temizlenmesi, delik söküklerinin ayıklanması görevi verilir. Yine aynı kişilere kaliteli, temiz, defolu olmayan çorapları önce eşleri ile çift leylek ardından paketlenerek satışa sunulması işi yaptırılır. Bu minvalde düşünüldüğü zaman ekonominin domino etkisi ile istihdamı körükle gerek herkesin bu işten kazançlı çıkmasına katkı sağlamaktadır.

Demek ki sadece kendileri para kazanmıyor çorap katlama işi veren firmalar ailesine destek olan insanlara da katkı sağlıyor. Şimdi sizlerin “Ben de evde çorap katlamak istiyorum çorap temizlemek istiyorum. Bana iş yok mu” dediğinizi duyar gibiyiz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Duvar Süsü İşi Yapmak

Hatta eve çorap katlama işi veren firmaların telefon numarası kaç? Bize de söyleyin, arayalım boş zamanlarımızı değerlendirelim diyorsunuz. Bir zamanlar bu firmalar eleman ihtiyacını karşılamak amacıyla her yerden telefon numaralarının da olduğu ilanlar paylaşıyorlardı. Ancak ülkemizin işsiz sayısı giderek artması neticesinde yoğun talepten dolayı rahatsız olmaya başladılar. Yani, eve çorap temizleme işi veren firmaların telefon numarası artık kolay kolay bulunamıyor.

Dünyayı etkisi altına alan ve sürekli olarak mutasyona uğrayan koronavirüsü insanların çoğunu işinden ederken işletmelerinde zor durumda kalmasına sebebiyet vermektedir. Her şeye rağmen bazı sektörler kendini ayakta tutmayı başarabilmek dedir bunlardan birisi de Temel ihtiyaçlarımızdan biri olarak kabul edilen tekstil giyim ürünleri diyebiliriz. Bu paralelde çorap üretimi yapan firmalar ürünlerin hızlı bir şekilde pazarlanması için evden ya da işletmeye yakın bölgelerden dikkatli titiz işine özen gösteren elemanlara ihtiyaç duymaktadır. Kendi evinizde de rahat bir ortamda size gönderilecek çuvallar dolusu çorapları birbiriyle eşleme poşetlere yerleştirip paketleme defolu olanları ayıklama gibi işlemleri rahatlıkla yapabilirsiniz. Hemen herkesin bu işi almak için can attığını biliyoruz amma velakin yukarıda saydığımız gerekçeler doğrultusunda nasibi olan firma kendisi ile iletişim kurabileceği kişilerin şanslı olacağını hatırlatmak isteriz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Oyun Onayarak Para Kazanma

Üzülmeyin başka bir yolu var. Şimdi durum tersine döndü artık. Firmalar ihtiyaçları olduğu zaman sizlerin iletişim bilgilerinden size iş teklifi yapıyorlar. Yani şansınız hala devam ediyor.

Ailemizin geçimine yardımcı olmak, borçların Acil bir şekilde ödenmesine destek olmak istiyorsanız işte size göre bir fırsat! Çorap katlama eşleme işi evde çorap temizleme işi yapmak için ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz.

orap temizleme işi
Çorap Temizleme İşi

Eve çorap katlama çiftleşme paketleme işi veren firmalar ilgi görecek sektör arasına girdi. Çünkü ihtiyacı Hiçbir zaman bitmez özellikle Kış mevsiminde kalın kaliteli çoraplar bütün tüketiciler tarafından tercih edilmektedir. Yazın çorapsız da insanlar dolaşabilir.  Kış, sonbahar  ve ilkbahar mevsimlerinde mutlaka çorap giymesi şarttır. bu ihtiyacın giderilmesi amacıyla çorap üretici firmalar yoğun tempoyla yeni moda çoraplar üretmeye devam ediyor.

Evde çorap katlama işi yaparak para kazanma

Çoraplar özellikle bayanlar için renk renk, desen desen, albenisi olan modeller ile raflarda yerlerini alıyor. Bu kaliteli çorapların satışa sunulana kadar hangi aşamalardan geçtiğini sizler bilemezsiniz. Ancak evde çorap katlama imkanını değerlendiren ev hanımları öğrenciler ve emekli büyüklerimize iyi bir avantajlı durumdur.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde İçli Köfte Yapıp Satmak

Evde çorap eşlemek katlamak istiyorum

İşte size göre mükemmel bir fırsat sunuyoruz. Hemen konu altına nerede yaşadığınızı, kaç kişi olduğumuzu, tecrübeniz varsa tecrübelerinizi, eğitim durumunuzu yazarsanız büyük avantaj sağlarsınız. İlk sıraya girerseniz firmalar ihtiyaçları olması durumunda sizin bırakacağınız mail adresinden iş teklifi yapabilirler.

İnandırıcı, gerçekçi bilgiler paylaşmanız size avantaj sağlayacaktır. Çorap katlama işi veren firmalar bu sene de sizlere kazandırmaya devam edecektir. Sabırlı olmanız gerektiğini bilmelisiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Çorap Katlama İşinin Ayrıntıları başlıklı makalemizde Çorap Katlama İşi Yapmak İstiyorum, çorap paketleme ek işi ve ek iş çorap katlama hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

 1. Nuran Fisun Sever dedi ki:

  Bende yapmayı düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim.. Zonguldak Ereğli de yaşıyorum..

 2. Ebru dedi ki:

  23 yaş Yozgat merkez daha önce yaptım bu işi şuan ihtiyacimda var yapmak istiyorum

 3. Dilber Doğan dedi ki:

  Evde paketleme işi yapabilirim deneyimliyim yemek yaparım yaprak içli köfte vs

 4. Fadime Davarcı dedi ki:

  Her türlü paketleme işi yapabilirim .

 5. hadid dedi ki:

  merhaba paketleme isi ihtiyacim yar . her turlu isi yapabilirim.

  1. Derya yıldırım dedi ki:

   3 kişiyiz lise mezunuyum
   Tecrübem yok daha önce is almadım ama şuan çok ihtiyacımız var
   Kocaeli-gebze

 6. havvanur aslıhan dedi ki:

  her türlü işi yaparım bende yapmak istiyorum ihtiyacım var