Evde Baharat Paketleme İşi

06.10.2017
2.694
Evde Baharat Paketleme İşi

Yemeklerimize lezzet katmak amacıyla ya da şifa kaynağı olarak kullandığımız baharatlar binlerce yıldır yaşamımızda. Baharatlarla ilgili bizi ilgilendiren ise elbette ki yarattığı ek iş fırsatı. Evde baharat paketleme işi ile ilgili merak ettikleriniz yazımızın devamında.

Giderek zorlaşan yaşam şartları, özellikle düşük gelir grubunda yer alan vatandaşlarımızı fazlasıyla zorluyor. Geçim sıkıntısı çeken herkes ekonomik anlamda biraz olsun rahatlayabilmek için çare ararken, evde ek iş yaparak para kazanmak önemli bir çözüm yolu olarak değerlendirilebilir. Bu işler arasında en çok tercih edilenlerden birisi de evde baharat paketleyerek para kazanmak.

Evde Baharat Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Öncelikle bu işi yapabilmek için bolca zamana ve disiplinli çalışmaya ihtiyacınız olduğunu belirtmek istiyoruz. Çünkü size teslim edilecek olan kilolarca baharatı gramlık paketler haline getirerek satışa hazır hale getirmeniz gerekiyor. Teorik olarak oldukça kolay görünen bu iş pratikte zaman alıyor ve sabır gerektiriyor.

baharat paketleme işi

Evde Baharat Paketleme İşi

Özellikle ev hanımları, emekliler ve henüz bir işi olmayan vatandaşlar tarafından çok tercih edilen bu iş ile aile bütçesine önemli miktarlardan destek olmak mümkün. Herhangi bir yatırım gerektirmeyen evde baharat paketleme işi nasıl yapılır artık biliyorsunuz. Şimdi işi nasıl alacağınıza gelelim.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Meyan Kökü Paketleme İşi

Evde Meyan Kökü Paketleme İşi

Evde Baharat Paketleme İşi Veren Firmalar

Kendi yetiştireceğiniz baharatları işleyerek küçük paketler haline getirerek satabileceğiniz gibi, isterseniz evde baharat paketleme işi veren firmalar ile iletişime geçerek de bu işi alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerek ise çok basit. Aşağıda bulunan yorum kısmına yapacağınız başvuru, bu firmalarla iletişime geçebilmenin en kolay yoludur. Yorumunuz başvuru niteliği taşıyacağından yaşadığınız il/ilçe, varsa tecrübeniz, kaç kişi çalışabileceğiniz ve aktif bir e-posta gibi bilgileri içermesi faydalı olacaktır.

Evde Baharat Paketleme İşi Yapmak İstiyorum

Binlerce kişinin faydalandığı bu fırsat ile siz de ek gelir elde edebilirsiniz. Eğer evde baharat paketleme işi yapmak istiyorum diyorsanız başvurunuzu hemen yapmayı unutmayın. Sizinle iletişime geçilmesi ve ardından şartlarda anlaşmanız halinde firma tarafından gönderilecek olan kilolarca baharatı yine firmanın size temin edeceği hassas terazi vasıtasıyla tartarak paketlemeniz gerekmektedir. İşi belirlenen zamanda ve istenilen şekilde teslim ettiğiniz sürece firmalar sizinle yeniden çalışmak isteyecektir.

Evde baharat paketleyerek para kazanmak kolay ve kazançlı bir iştir. Sitemizde evde ek iş seçenekleri ile ilgili çok sayıda bilgilendirici içerik yer almaktadır. Evde baharat paketleme işi ile birlikte ilginizi çeken diğer iş seçeneklerine de başvurabilirsiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Ev Mantısı ile Kazanç Sağlamak

Bir önceki yazımız olan Evde Dikiş Nakış İşinden Para Kazanın başlıklı makalemizde evde dikiş dikerek nasıl para kazanabilirim, Evde dikiş nakış işi yapmak ve evde dikiş nakış yaparak para kazanmak istiyorum hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

 1. ecem dedi ki:

  hatay antakya / reyhanlı içi evde paketleme işi başvurmak istiyorum geri dönüş yapılırsa sevinirim reyhanlı ve antakya olması önemli.

 2. ecem dedi ki:

  hatay antakya / reyhanlı içi evde paketleme işi başvurmak istiyorum geri dönüş yapılırsa sevinirim

 3. Özgür cavdar dedi ki:

  Antalya Muratpaşa da ikamet ediyorum evde paketleme işleriyle ilgileniyorum

 4. Beyzanur tosun dedi ki:

  Öğrenciyim.aileme destek amaçlı evde iş yapmak istiyorum.

 5. Sevda dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyrz beş kisiyzz muş bulanık yardımcı olursanız çok sevinirim daha önce buna benzer işler yapmıştım