Misket-Bilye Paketleme İşi

24.06.2020
988
Misket-Bilye Paketleme İşi

Ülkemizin her yöresinde farklı isimlerle anılan bir oyuncak çocukları nedense kendine çeker, dokunmadan duramazlar. Evet bazı yerlerde meşe, bazı illerimizde misket, bazı bölgelerimizde bilye veya diğer yörelerde bilmediğiniz isimlerde anılan bu oyuncak paketleyenleri umduğundan çok kazandıracak. Cam veya mika bilye paketleme ortamı veren ithalatçıların sunduğu fırsatlar sayesinde kazanç yakalanacak.  Çalışmak isteyen, nakde ihtiyacı olan insanlar istemeleri halinde eğlenerek çalışmanın farkına bile varamayacaklar.

Bugüne kadar neler neler paketlemedik ki. Para ihtiyacını gidermek isteyenler mandal, düğme, kürdan, buzdolabı poşeti, köpek bezi, terlik, düğün çerezi ,çıt çıt, baharat, masa örtüsü, lavanta, plastik bardak, kulak çöpü, cetvel, mandal toka ve sayamayacağımız o kadar çok çeşit. Bütün bu paketleme işleri ihtiyaç hasıl olduğu için ek iş olarak düşünülüyor.

Henüz paketleme konusunda yeterli bilgi sahibi değilsiniz, süreç nasıl işliyor, kimlerle görüşülüyor, ne kadar gelir sağlanıyor sitemizdeki paketleme işleri kategorisini tek tek okuyup, yapabileceklerinize mutlaka başvuru yapmanızı şiddetle tavsiye etmekteyiz.

Sırada çocuklarımızın hatta büyüklerimizin adını duyunca heyecanlandığı bilye ya da misket paketleme işi var. Yapılış aşaması daha önce anlattıklarımıza tamamen benzemektedir, yazının devamında vereceğimiz ipuçları sayesinde bu eğlenceli ek iş alınıp beklediğiniz istediğiniz ek gelire kavuşabilirsiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Cetvel Paketleme İşi

Sayısız renk cümbüşü içinde gözlerimizi alamadığımız mika veya cam küreler albenileri ile küçükten büyüye herkesin etkilemektedir. Sizi etkileyen kısmı öncelikli olarak torba içine koyacağınız sayı, sonrasında toplam torba çarpı anlaşacağınız rakam. Nihayetinde bütün işler bittikten sonra bilye-misket paketleme işi veren firmalar tarafından size yapılacak ödeme.

Kulağa hoş geliyor değil mi? Tabii ki. Çünkü sonuçta ihtiyacınız olan nakde kavuşacaksınız, üstelik de kendi mekanınızda, istediğiniz süre zarfında bütün bunlar gerçekleşecek. 20, 50 veya 100 adetlik torba filelere sayarak yerleştireceğiniz misketler sizi fazla yoracak bir iş olarak görülmemelidir.

Nasıl bu işi alabileceğiniz konusunda ayrıntıları öğrenmek için yazımızın devamını titizlikle okuyup sonunda başvurunuzu da bilinmesi gerekenler bölümündeki hatırlatmalarımız doğrultusunda doldurunuz.

misket işi
Oyuncak misket paketleme işi

Misket misket paralar

Sizlere sunulacak olan bu iş fırsatında satılmak üzere çocukların eğlenmesi mutlu olması için raflarda yerini alacak bilye paketleri oluşturmanız gerekecek. Ve bunu da yapmak oldukça basit. Sizlere gönderilecek olan misket firmaları sizden istediği sayıda küçük filelere paketlere keselere yerleştirilmesi gerekmektedir. Bu kadar güzel muştulu haber sayesinde sizlerde önemli gelirler elde edeceksiniz. Bu şekilde ihtiyacınız olan fona kavuşacaksınız.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Kına Paketleme İşi Veren Firmalar

Herkesin para ihtiyacı bir türlü giderilmiyor.  Siteniz devamlı olarak sizlere farkındalık hizmeti yürüterek birliktelik formasyonu ile evden çalışıp para kazanmak isteyene köprü görevi üstleniyor. Bugüne kadar yüzlerce binlerce insan sitemiz aracılığı ile evinde ek iş olarak çalışmaya devam ediyor.

Siz de bu şanslı insanlar arasına girmek istiyorsanız cam bilye paketlemek amacıyla iletişim kurmanız gerekir. Kimlerle görüşülmesi gerekir? Bu konular hakkında sizlere önemli ipuçları verelim. Öğrenciler harçlıklarını çıkarmak amacıyla bu cam oyuncaklar sayesinde kazanabilir.

Canınız sıkıldığı zaman farklı bir uğraş arıyorsanız ve bu sayesinde de para kazanmayı düşünüyorsanız işte size oldukça keyifli bir ek gelir imkanı. Bilye paketleme olgusuyla  ne kadar kazanabilirsiniz? Evet çalışma düşünceniz, zamanına göre farklılık arz eder. Çünkü İnsanlar günde 5-6 saat ekstra çalışma ihtiyacı hissederken bir başka insan iki üç saat çalışarak yetinebilir.

Ortalama 5-6 saat fazladan zaman ayırıp yapılan bu ekiş sayesinde günde 1500-1800 lira civarında kar sağlayabilirsiniz. Bu işi almak için ne yapmamız gerekiyor?  Oyuncak misket paketleme işi veren firmaların sizlere ulaşmasının beklemeniz gerekiyor. İhtiyaçları olması durumunda sizin mesajlarınızı okur ve bırakacağınız mail adresine edinim davetiyeleri yazılabilir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Kına Paketleme İşi

Bir önceki yazımız olan Minifix Paketleme İşi başlıklı makalemizde evde minifix paketleme işi, Eve minifix paketleme işi veren kişiler ve Minifix paketleme işi başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.