Buzdolabı Torbası-Poşeti Paketleme İşi

12.05.2020
867
Buzdolabı Torbası-Poşeti Paketleme İşi

Türk toplumu dini inançları gereği kurban keser, etin bir kısmını dağıtır, kalanını da sonra yemek üzere saklar.  Bu amaçla  buzdolabı poşeti paketleme kolaylığı veren kurumlar çalışmak isteyen kişilere oyalanarak kar yapma imkanı da sunarlar. Çünkü bizim insanımız zor günleri düşünerek geleceğe yönelik temkinli davranır. Bu amaçla kurbandan artan etlerin bir kısmını poşetleyerek derin dondurucuda bekletir. İhtiyacı olduğu zaman yer. İşte bu amaçla sizlere  buzdolabı poşeti paketleme şansı doğmuştur. Eğer çalışma düşünceniz varsa ek gelir fırsatından faydalanmak istiyorsanız bu konu hakkında sizlere kısa bilgilendirme yapalım. Sizler de tercih ederseniz önemli miktarda para kazanabilirsiniz.

saklama torbalar
Buzdolabı torbası paketleme işi veren firmalar

Evde buzdolabı torbası poşeti işi için tecrübe gerekmiyor. Hazır kutuların içine istenilen sayıda poşetleri rulo halinde yerleştirip kutunun ağzını kapatmanız yeterlidir.  Bunun karşılığında da ayda 900 ile 2000 lira arasında ek gelir yakalayabilirsiniz. Evde bu ek gelir fırsatını değerlendirmek isteyen kişiler ne yapması gerektiğini düşünmeye başladı bile.  O zaman size en kolay yöntemlerden birisi sitemiz aracılığıyla bu işten faydalanmanız gerektiğini hatırlatalım.  Yani Türkiye’nin her yerine buzdolabı poşeti paketleme olanağından yaralanma durumları  veren firmalar ile görüşme fırsatı yakalayabilirsiniz.  Bunun için fazla bir şey yapmanıza da gerek yok.  Alttaki iletişim formundan faydalanmanız hem işveren hem de çalışmak isteyen kişiler için yeterli olacaktır. Sizin bırakacağınız mail adreslerinizi  buzdolabı poşeti hazırlama hakkında gerekli bilgilendirme yazacak.  Siz de kabul ederseniz çalışmak için başlangıç yapacaksınız.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Baharat Paketleme İşi

Mutlaka ekip kurmanız gerekmiyor.  Tek başınıza veya iki üç kişi grup kurarak bu buzdolabı poşeti paketleme şansından faydalanabilirsiniz. Böylece çok olmasa da size ihtiyaçlarını giderecek miktarda para kazanma fırsatı sunulacaktır.  Dilerseniz diğer meşguliyet ortamlarını da araştırın, uygun olanlara aynı şekilde başvuru yapın.

Beslenme alışkanlıklarımız da sürekli diğerleri gibi değişiyor. Yazın çok pahalı olan ürünleri daha uygun fiyata ve taze doğal yemek isteyenler ürünlerini derin dondurucularda saklıyor. Hem yazın ucuza mal ediyor hem de naturel yiyecekleri kışın buzdolabından çıkarıp afiyetle yiyor. Bu sürecin gerçekleşmesi için ürünlerin sağlıklı ambalajlarda saklanması şarttır.

Türklerin beslenme alışkanlıkları Avrupalılara uyum sağlamaya başlayınca evde buzdolabı poşeti paketleme işi veren firmaların aracılığı ile yeni bir kazanç kolu gelişti. Sürekli iki yakasını bir araya getiremeyen insanların imdadına koşan bu site, bugün de buzdolabı torbası paketleme işi yapmak isteyenlere izleyecekleri yol haritasını gösteriyor.

Sabır, meşakkat gösterenler mutlaka evde ek iş alıp rahatlayıp birazcık olsun nefes olabiliyor. Aylık kazancını çalışmayı düşünen kişiler ya da kişi kendisi belirliyor. Yani uzun süre buzdolabı torbası paketleme işi yaparsanız kazancınız ayda 3000 lira dolayında olabiliyor. Ancak sıkılırsanız, yarıda bırakırsanız kazanç giderek düşüyor.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Masa Sehpa Örtüsü Paketleme İşi

Sürecin en zor aşaması ise eve buzdolabı poşeti paketleme işi veren firmalar ile münasebetler geliştirebilmek. Yani sizin anlayacağınız işi almanın zorlu olusudur. İnsanlar herkese iş vermez oldu. Kimi işi yarım bırakır, kimisi düzgün paketleme yapmaz… Velhasıl güven sarsılırsa bir daha işte alınmaz, verilmez olur. Bütün bu olumsuzlukların yaşanmaması için, işi almak için kendinizi en güzel şekilde ifade edip firmaya güven açıklamanız gerekiyor. Sonuçta da ihtiyacınızı karşılamak için çalışıp para kazanılması gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan Evde Çeyiz Eşyası Paketleme İşi başlıklı makalemizde Çeyiz eşyaları satan firmalar, çeyiz eşyalarını tamamlamak ve çeyiz eşyası satan mağazalar hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

 1. Nilufer koca dedi ki:

  Ankaraya yada coruma verbilimiziniz donerseniz sevinirim

 2. Hatice dedi ki:

  Antalya da oturuyorum oturuyorum 3.kişiyiz paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyaçım var dikkate alırsanız sevinirim teşekkürler

 3. Nazik Karagöz dedi ki:

  Merhabalar. İstanbul Kayaşehirde oturuyorum. Elim çok pratiktir ve bana verilen işi zamanında yapıp teslim ederim. İki kişi yapmaktayız. Ek gelire ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler 🙂

 4. Emrah Dayan dedi ki:

  Maddi durumum kötü evde paketleme gibi işler olursa seve seve yaparm

 5. DUDU bostancı dedi ki:

  Konyada oturuyorum her işi yaparım evde ise ihtiyacım var