Evde Ceviz Kırma İşi

08.10.2017
2.657
Evde Ceviz Kırma İşi

Türkiye yıllık 200.000 ton dan fazla ceviz üretimi ile dünyanın en önemli ceviz üreticileri arasında yer almaktadır. con yıllarda devlet teşviği ile cevizcilik sektöründe büyük ilerlemeler kaydedilmiş, bu da yeni iş imkanlarının doğmasına olanak tanımıştır. Evde ceviz kırma işi bunlardan biridir. Hasat edildikten sonra kurutulan cevizlerin kırılması ve zarar görmeden çıkartılması için insan gücüne ihtiyaç duyulmaktadır.

Evde Ceviz Kırarak Nasıl Para Kazanılır?

Ceviz üretiminde Amerika Birleşik Devletleri, İran ve Çin gibi ülkelerde yarışan Türkiye, ekonomik değeri son derece yüksek olan bu ürünü bol miktarda üretmektedir. Son yıllarda ülkemizde de giderek yaygınlaşan evde ek iş trendi bunu fırsata çevirerek para kazanma yollarından birisi haline dönüştürmüştür. Peki, evde ceviz kırarak nasıl para kazanılır?

Evde Davetiye Katlama İşi

Üretilen tonlarca cevizin kırılması genellikle evde ek iş yapan kişiler tarafından gerçekleştirilir. Bu yöntemde evde ceviz kırma işi veren firmaların göndereceği çuvallar dolusu cevizin özel aletlerle kırılarak ve içinin zarar görmeden çıkarılarak satışa hazır hale getirilmesi amaçlanır

evde ceviz kırma

Evde Ceviz Kırma İşi

Evde Ceviz Kırma İşi Yapmak İstiyorum

Oldukça karlı olan bu evde ek iş fırsatı ile siz de hatırı sayılır miktarlarda para kazanabilirsiniz. Ancak, öncelikle evde ceviz kırma işi veren firmalar ile iletişime geçilmesi gerekmektedir. Ceviz üretiminin yaygın olarak yapıldığı bölgelerde bu işi almak daha kolaydır. Fakat, ülkemizin her yerinde satılan bu eşsiz gıda ürünü bazı firmalar tarafından büyük miktarlarda satın alınmaktadır. Dolayısıyla her ilimizde bu işi verecek firmalar bulunmaktadır. Eğer siz de evde ceviz kırma işi yapmak istiyorum diyorsanız doğru adrestesiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Samsun Ek İş İlanları

Aşağıda bulunan yorum alanına, yaşadığınız il/ilçe varsa tecrübeniz ve kaç kişi çalışabileceğiniz gibi bilgilerin yanı sıra aktif bir e-posta adresinizi yer aldığı bir yorum yazarak bu fırsatı yakalayabilirsiniz. Yorumlarınız başvuru niteliği taşıyacaktır ve evde ceviz kırma işi veren firmalara ulaşmanın en etkili yolu budur.

Evde Ek İş Fırsatları

Genellikle ev hanımlarının, emeklilerin ve henüz bir işi olmayan vatandaşlarımızın tercih ettiği bu işi boş zamanı olan herkes kolaylıkla yapabilir. Bu işten kazanacağı para ile aile bütçesine ciddi katkılar sunabilir ve boş vakitlerini verimli değerlendirerek ek gelir elde edebilir. Para kazanma yolları arasında en etkili olanlardan biri de evde ceviz kırma işidir. Sitemizde yer alan diğer içerikleri de inceleyerek evde ek iş seçeneklerini değerlendirebilir ve başvuru yapabilirsiniz. Bol kazançlı günler dileriz.

Bir önceki yazımız olan Evde Dikiş Nakış İşinden Para Kazanın başlıklı makalemizde evde dikiş dikerek nasıl para kazanabilirim, Evde dikiş nakış işi yapmak ve evde dikiş nakış yaparak para kazanmak istiyorum hakkında bilgiler verilmektedir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Para Kazandıran Hobiler
YORUMLAR

 1. Tülay önal dedi ki:

  Malatya da oturuyorum evde ceviz kırma işini yapmak istiyorum

  1. Aysin dedi ki:

   Eskişehir de oturuyorum bende ceviz kırma işini yapmak istiyorum

 2. Kamile dedi ki:

  ceviz kirma işi 3kişi yiz

 3. alihan öcal dedi ki:

  ailece yaptığımız iş ve geniş bir kadroyla bu işi yapmaya devam ediyoruz bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

 4. Ahmet ÖZTÜRK dedi ki:

  İzmir – Buca
  Evde ceviz işi için rica ediyorum.

 5. Tugce dedi ki:

  K.marasta oturuyorum bu isi yapabilirim

  1. Said dedi ki:

   Kahramanmaraşta yaşamaktayım. Toplam 3 kişi ile yapabiliriz

 6. Yağmur dedi ki:

  Bizde eşimle bu işi yapmak istiyoruz Ankarada ikamet ediyoruz

 7. serife dedi ki:

  bu isi yaparim bana mesaj atinn e postamdan