Evde Davetiye Katlama İşi

05.10.2017
2.901
Evde Davetiye Katlama İşi

Adaletsiz gelir dağılımı, pahalılık ve işsizlik gibi sebeplerle giderek zorlaşan yaşam şartları insanları para kazanmak için yeni yöntemleri değerlendirmeye itiyor. Evde davetiye katlama işi de bunlardan birisi. Bu son derece kolay iş ile aile bütçenize katkı yapabilirsiniz.

Mutlu günlerimizi paylaşmak istediğimiz dostlarımızı davet ederken kullandığımız davetiyeler dar gelirli vatandaşlar için ek iş fırsatı oluyor. Matbaalar da kolayca basılan davetiyelerin katlanması ise oldukça zaman alan ve emek gerektiren bir iştir. Bu sebeple davetiye katlayarak para kazanmak özellikle düğün sezonu geldiğinde oldukça talep gören bir yöntemdir.

Evde Davetiye Katlayarak Nasıl Para Kazanılır?

7’den 70’e herkesin kolaylıkla yapabileceği bu iş, size teslim edilecek çok sayıdaki davetiyenin gruplandırılması, katlanması ve zarflara yerleştirilmesinden ibarettir. Her ne kadar çok kolay gibi görünse de çok sayıda davetiyenin katlanması zaman alan ve sabır gerektiren bir iştir.

evde davetiye katlama işi

Evde Davetiye Katlama İşi

Evde davetiye katlama işi genellikle ev hanımlarının, emeklilerin ve henüz bir işi olmayan vatandaşların tercih ettiği bir iştir. Kısaca gün içerisinde boş zamanı çok olan herkes bu işle ilgilenebilir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Ceviz Kırma İşi

Evde Davetiye Katlama İşi Yapmak İstiyorum

Ek iş yaparak para kazanmaya ihtiyacınız varsa ve evde davetiye katlama işi yapmak istiyorum diyorsanız doğru adrestesiniz. Ekistr.com farkıyla evde davetiye katlama işi veren firmalarla iletişim kurabilirsiniz. Bunun için aşağıda bulunan yorum bölümüne yaşadığınız il-ilçe ve aktif bir e-posta adresi bilgisinin bulunduğu bir yazı yazmanız yeterlidir. Yapacağınız yorum başvuru niteliği taşıyacaktır ve ilgilenen firmalar size e-posta adresinizden ulaşacaktır.

Evde Makyaj Seti Paketleme İşi

Evde davetiye katlayarak para kazanmak için artık yapmanız gerekeni biliyorsunuz. Siz de aile bütçenize yardım etmek, öğrenim masraflarınızı karşılamak ya da ek gelir elde etmek için bu yöntemi kullanabilirsiniz. Eğer evde davetiye katlama işi veren firmalar sizinle iletişime geçerse fiyat konusunda pazarlık yapmanız gerekebilir. Anlaşacağınız miktarı mümkün olduğunca yüksek tutmaya çalışın ve ucuz iş gücü olmayı reddedin.

Ek iş arayan dar gelirli vatandaşlarımıza bu sektördeki seçenekleri tanıtmayı ve işverenle arasındaki köprü görevini üstlenmeyi amaçlayan sitemizde çok sayıda farklı içerik yer almaktadır. Evde davetiye katlama işinin dışındaki seçenekleri de mutlaka inceleyin ve ilgilendiğiniz işlere başvurmayı unutmayın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Denizli Ek İş İlanları

Bir önceki yazımız olan Evde Dikiş Nakış İşinden Para Kazanın başlıklı makalemizde evde dikiş dikerek nasıl para kazanabilirim, Evde dikiş nakış işi yapmak ve evde dikiş nakış yaparak para kazanmak istiyorum hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

  1. Derya yıldırım dedi ki:

    Kocaeli /Gebze
    Evde ailecek bu isi yapıcaz lütfen destek olabilirmisiniz

  2. Emine Ünal dedi ki:

    Merhaba ismim Emine 18 yaşında ailecek bu işi yapıcaz . Antalya Manavgat oturuyorum