Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

İstanbul’da Evlere Ek İş Veren Firmalar

Ülkemizin dünyaya açılan pencerelerinden birisi olan İstanbul, binlerce yıldır medeniyetlere ev sahipliği yapmış ve bu toprakların ekonomisinin lokomotifi olmuştur. Ülkemizin en gelişmiş sanayi bölgesi konumunda olan İstanbul’da evlere ek iş veren firmaların sayısı bir hayli fazladır. Büyüklü küçüklü binlerce işletmenin faaliyet yürüttüğü İstanbul için taşı toprağı altın olan şehir benzetmesi belki de bu yüzden yapılmıştır.

İstanbul Evde Ek İş Fırsatları

Bu eşsiz şehir, yaklaşık 15 milyon kişiye ev sahipliği yapmaktadır ve hala ülkemizin en çok göç alan kentidir. Bu nüfusun çalışan kesiminin büyük bir çoğunluğunun asgari ücret alıyor olması İstanbul evde ek iş fırsatlarının önemini de artırmaktadır. Çünkü dünyanın en pahalı şehirlerinden birinde yaşıyor olmak dar gelirli insanları daha fazla para kazanmak zorunda bırakmıştır.

İstanbul Ek İş İlanları

İstanbul ek gelir kazanmak isteyenler için çok sayıda farklı iş alternatifi sunmaktadır. Özellikle ev hanımlarının, emeklilerin ve öğrencilerin tercih ettiği evde ek iş yöntemiyle aile bütçesine ciddi oranda katkı yapacak kadar para kazanmak mümkündür.

BUNA DA BAKMADAN GEÇME!  İstanbul Adalar Ek İş İlanları

İstanbul’da Evde Ek İş Yapmak İstiyorum

Bu mega kentte 60 binden fazla iş yeri bulunmaktadır. Buna rağmen İstanbul’da eve ek iş veren firmaların telefon numaralarına ulaşmak çok zordur. Aşırı talep nedeniyle telefonlara cevap verebilmek mümkün değildir. Bunun için söz konusu işletmeler farklı kanallar aracılığıyla evde iş yapmak isteyenlere ulaşmaktadır. Bu kanallardan birisi de ekistr.com’dur. Eğer siz de İstanbul’da evde ek iş yapmak istiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz.

Evde Kutu Katlama İşi

İstanbul ek iş imkanlarını yakalamak için tek yapmanız gereken yaşadığınız semtin ve yapmak istediğiniz işin, varsa tecrübeniz ve aktif bir e-posta adresinizin yer aldığı bir yorum yazmaktır. Aşağıda yer alan yorum kısmına yazacaklarınız başvuru niteliği taşımaktadır. İstanbul’da eve ek iş veren firmalar iletişim kurmak için e-posta adresinizi kullanacaklardır.

Evde Çorap Paketleme, Temizleme ve Kontrolü Yaparak Para Kazanın

Binlerce dar gelirlinin yaşadığı İstanbul’da evlere ek iş verilir. Bu bir anlamda ucuz iş gücü anlamına gelse de ekonomik olarak bunalan vatandaşlar için bir çıkış yoludur. Siz de İstanbul evde ek iş fırsatlarından yararlanmak istiyorsanız, yorum kısmına başvurunuzu yaparak ilk adımı atın. Öte yandan sitemizde yer alan ek işle ilgili diğer içerikleri de inceleyerek size uygun olanlara da başvurabilirsiniz.

BUNA DA BAKMADAN GEÇME!  Evde Kutu Katlama İşi

İstanbul ek gelir imkanları arasında bireysel olarak yapabileceğiniz işlerin yanında firmalar aracılığıyla yapabilecekleriniz de bulunmaktadır.  İstanbul ek iş cennetidir diyebiliriz. İstanbul’da eve ek iş veren firmaların telefon numaralarını aramakla vakit kaybetmeyin. Bu boşuna bir uğraş olacaktır. Bunun yerine yapmanız gerekeni artık biliyorsunuz. Firmalar ihtiyaç duydukları takdirde sizi bulacaktır.

İstanbul’da evlere ek iş veren firmalar binlerce insana ek gelir kaynağı olmuş durumdalar. Siz de aile bütçenize katkıda bulunmak, eğitim masraflarınızı karşılamak ya da ekonomik dar boğazdan kurtulmak istiyorsanız bu fırsattan faydalanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Antalya Evde Ek İş İlanları başlıklı makalemizde Antalya ek iş ilanları, Antalya evde ek iş fırsatları ve Antalya evde iş ilanları hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

6 yorum

  1. İstanbul pendikte oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum saglam 8 kişilik ekibim bulunmakta

  2. evde ek iş yapmak istiyorum acil ek işe ihtiyacım var dönüş yapmanızı bekliyorum Tekirdağ merkez

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?