Evde Dikiş Nakış İşinden Para Kazanın

26.09.2020
3.141
Evde Dikiş Nakış İşinden Para Kazanın

Özellikle büyük şehirlerde yaşayan ev hanımlarının aile bütçesine katkı sunmak için yapabilecekleri çok şey var. Evde dikiş dikerek para kazanma da bunlardan birisi. Kültürümüzde önemli bir yeri olan bu iş oldukça karlı bir gelir kapısına dönüşebilir. Eğer bu konuda beceriniz varsa siz de evde dikiş nakış işi yapmak konusunda tereddüt etmeyin. Özellikle kırsal bölgelerde yaşayan ailelerin büyük çoğunluğunun evinde dikiş makinesi bulunur. Ve bu ailelerde büyüyenler bir şekilde makineyle haşır neşir olmuş, tecrübeler edinmiştir. Artık bu tecrübelerden para kazanma zamanı geldi geçiyor bile.

Dikiş nakış işleri yaparak para kazanmayı düşünen kadınların akıllı makineler sayesinde gelirlerini çatlaya bileceğini söyleyebiliriz. Firmalar artık evden çalışma dönemine uyum sağlayarak fason iş vermeyi tercih etmeye başladılar. Bu işe gönül vermiş kadınlar diğerlerine nazaran bir adım önde olsa da dikiş veya nakış konusunda yeterli bilgisi olmayanların da smart dikiş makineleri ile aradaki farkı kapatabileceklerini söylemek mümkün. Ürün tanıtımları yapılarak nasıl kolay dikiş nakış yapılacağı adım adım gösterilmektedir. 

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Takı Tasarımı Yaparak Para Kazanmak

Maliyeti ucuza getirmek isteyen ve özellikle fason ek iş veren firmalar sayesinde kavuşamadığı bol paraya bir an önce ulaşmak isteyenler bu ayrıcalıktan faydalanabilir. Sadece eve dikiş nakış işi veren firmalar ile çalışmak durumunda da değilsiniz. Kendiniz küçük bir dükkan açarak tadilat tamir dikim onarım gibi küçük işleri de yapabilirsiniz. Dükkan açmayı düşünmeyenler evlerinin uygun ortamında evde dikiş nakış işi yaparak para kazanmaya çalışabilir. Alternatifin oldukça bol olduğu ve kazançlı bir ek iş imkanının elbette meraklılara yönelik olduğunu hatırlatalım. Zamanla kendini geliştirerek mükemmel elbiseler abiyeler pantolon gömlek ve diğer kıyafetleri dikebileceğinizi söylersek belki inanmayacaksınız ama gönül verdikten sonra insanın yapamayacağı hiçbir şey yoktur.

Ekonomik sıkıntı sadece ülkemizde değil tüm dünyada büyük kitlelerin ortak sorunu. 3. Dünya ülkelerinden en gelişmiş ülkelere kadar azınlık bir grup bolluk ve zenginlik için de yaşarken, dar gelirli milyonlarca kişi yoksulluğa mahkum ediliyor. Bu durumda insanlar haklı olarak evde nasıl para kazanabilirim sorusunun cevabını aramaya başlıyor.

dikiş gereçleri
Evde Dikiş Yaparak Para Kazanma

Evde Dikiş Dikerek Nasıl Para Kazanabilirim

Eğer evde dikiş nakış yaparak para kazanmak istiyorum diyorsanız ancak dikiş nakış konusunda yetersiz olduğunuzu düşünüyorsanız, bu konuda ücretsiz eğitim almanız da mümkün. Bulunduğunuz il ya da ilçedeki halk eğitim merkezleri aracılığıyla belirli aralıklarla dikiş nakış kursları düzenlenmektedir. Bu kurslara katılarak birkaç ay içerisinde kendinizi geliştirebilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Ek İş

Evde Mantı İşi Yaparak Para Kazanmak için ne yapılmalıdır, öğrenin.

Hazırladığınız ürünleri kendi çevrenizden başlayarak satabileceğiniz gibi sosyal medya ya da alışveriş siteleri aracılığıyla da pazarlayabilirsiniz. Diğer bir alternatif ise eve dikiş nakış işi veren firmalar ile irtibata geçmektir. Bunu yapacak olanlarda bizzat bu firmalardır. Eğer evde dikiş dikerek nasıl para kazanabilirim diye düşünüyorsanız cevaplardan birisi de sitemiz. Aşağıda bulunan yorum kısmına kısaca kendinizden ve kaç kişinin bu işi yapabileceğinden bahsedin. Yaşadığınız ili ve e-mail adresinizi de yoruma eklediğiniz takdirde ilgilenen firmalar sizinle iletişime geçebilir. Telefon numaranızı gizlilik ve güvenlik gerekçeleri ile vermenizi önermiyoruz. Mail adresi yeterli.

Evde dikiş dikerek para kazanma oldukça karlı bir iştir. Beceri ve zahmet gerektiren bu iş yorucu olsa da sizin performansınıza bağlı olarak iyi bir gelir elde etmenizi sağlar. Ancak alınan işin zamanında ve özenle hazırlanmış olması gereklidir. Bu sebeple altından kalkamayacağınız ölçekteki işleri kabul etmemenizi öneririz.

Bir önceki yazımız olan Evde Mantı İşi Yaparak Para Kazanmak başlıklı makalemizde evde mantı işi, Evde Mantı İşi Nasıl Yapılır ve Evde mantı işi veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Yeryüzünün Gördüğü En Büyük 10 Girişimci
YORUMLAR

 1. Merve dedi ki:

  Merhaba modelistlik bilgim var kalıp çıkartma serileme ve modelleme yapabiliyorum evden calisiyorum is vermek isteyenler ulaşsın. İstanbul Bağcılar
  kizkucuk1@gmail.com

 2. Sevda Akgun dedi ki:

  Merhabalar evlere fason is veren firmalar evde duz dikis perde masa ortusu nevresim gibi yapmak istiyorum.
  Mugla/Milas ta ikamet etmekteyim.

 3. Nimet u dedi ki:

  Evde ek iş istiyorum konya aksehire tasınıyom (5438822081

 4. Songül dedi ki:

  Moda evinden çalıştım şimdi evde çalışmak istiyorum mervesim dikiyorum her türlü dikiş işi yaparım Gaziantep şehit Kamil de oturuyorum evlere dikiş veren firmalar dan haber bekliyor teşekkür

 5. Fatma dedi ki:

  Antalya terziyim hertürlü dikiş işi yaparım teşekkürler