Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Satranç Takımı Paketleme İşi

Son dönemde evde yapılan işler giderek yaygınlaşmış durumda. Genellikle aile bütçesine destek olmak ve ev işlerinden arda kalan zamanlarını değerlendirmek isteyen ev hanımlarının başvurduğu bu işlerden birisini alabilecek kadar şanslıysanız aylık 1.000 TL ile 3.000 TL arasında değişen miktarlarda kazancı cebinize koyabiliyorsunuz.  Kulağa hoş geliyor değil mi? Satranç takımı paketleme işi de bunlardan birisi.

Satranç Takımı Paketleyerek Para Kazanma

Yaklaşık 1.500 yıl önce Hindistan’da ortaya çıkan satranç popülaritesini hiç kaybetmemiş ve günümüzde dünya çağında en çok oynanan oyunlardan birisi haline gelmiştir. İnsan beyninin sınırlarını zorlayan, stratejik ve çok yönlü düşünme ile planlama becerilerini artıran satrancı herkesin öğrenebilmesi için okullarda ve MEB bünyesindeki Halk Eğitim Merkezleri’nde satranç kursları düzenleniyor. Öte yandan belediyeler her yıl binlercesini satın alarak promosyon olarak dağıtıyor. Dolayısıyla satranç üreticilerinin faydalandığı büyük bir pazar ile karşı karşıyayız.

Satranç Paketleme İşi

Oyunda iki farklı renkten oluşan toplam 32 adet taş bulunuyor. 6 farklı gruptan oluşan bu taşlar üretilirken binlercesi kalıplardan çıkarılıyor ve sonrasında bir takım haline getirilerek kutulara yerleştirilmesi gerekiyor. Çok sayıda taşın tek tek seçilerek gruplandırılması ve doğru sayılarda paketlenerek kutulara yerleştirilmesi emek ve zaman ve uygun alan gerektiren bir iş. Bu sebeple satranç üreticileri satranç takımı paketleyerek para kazanma yolunu seçenlere başvuruyor.

Satranç Paketleme İşi Yapmak İstiyorum

Paketleme işleri evde yapılan işler arasında en çok tercih edilenler arasında. Yeterince zamanı olan herkesin kolaylıkla üstesinden gelebileceği bu işleri alabilmek ise en zor kısım. Çünkü, bu tarz işler için başvuru yapabileceğiniz ilanlara pek rastlanmıyor. Bu sebeple gereken bağlantıları sağlamaya çalışmak ya da birebir görüşme yapmayı denemek daha faydalı olacaktır.

Satranç takımı paketleme işi yapmak istiyorum diyorsanız başvurabileceğiniz diğer bir yöntem ise aşağıda yer alan yorum alanına başvuru niteliğinde bir yazı yazmaktır. Bu şekilde evde satranç paketleme işi veren firmaların size ulaşabilmesi için şansınızı artırırsınız.

Satranç takımı paketleyerek para kazanma işini alabilecek kadar şanslıysanız ayda 1.500-2.000 TL civarında para kazanmanız mümkündür. Çevrenizde evde yapılan işleri alan kişilerle ya da doğrudan üreticilerle iletişime geçerek iş talebinde bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ümraniye ek iş imkanları ek gelir fırsatları başlıklı makalemizde ek işler, Ümraniye evde ek iş ilanları ve Ümraniye eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?