Satranç Takımı Paketleme İşi

19.12.2017
1.824
Satranç Takımı Paketleme İşi

Son dönemde evde yapılan işler giderek yaygınlaşmış durumda. Genellikle aile bütçesine destek olmak ve ev işlerinden arda kalan zamanlarını değerlendirmek isteyen ev hanımlarının başvurduğu bu işlerden birisini alabilecek kadar şanslıysanız aylık 1.000 TL ile 3.000 TL arasında değişen miktarlarda kazancı cebinize koyabiliyorsunuz.  Kulağa hoş geliyor değil mi? Satranç takımı paketleme işi de bunlardan birisi.

Satranç Takımı Paketleyerek Para Kazanma

Yaklaşık 1.500 yıl önce Hindistan’da ortaya çıkan satranç popülaritesini hiç kaybetmemiş ve günümüzde dünya çağında en çok oynanan oyunlardan birisi haline gelmiştir. İnsan beyninin sınırlarını zorlayan, stratejik ve çok yönlü düşünme ile planlama becerilerini artıran satrancı herkesin öğrenebilmesi için okullarda ve MEB bünyesindeki Halk Eğitim Merkezleri’nde satranç kursları düzenleniyor. Öte yandan belediyeler her yıl binlercesini satın alarak promosyon olarak dağıtıyor. Dolayısıyla satranç üreticilerinin faydalandığı büyük bir pazar ile karşı karşıyayız.

satranç paketleme işi

Satranç Paketleme İşi

Oyunda iki farklı renkten oluşan toplam 32 adet taş bulunuyor. 6 farklı gruptan oluşan bu taşlar üretilirken binlercesi kalıplardan çıkarılıyor ve sonrasında bir takım haline getirilerek kutulara yerleştirilmesi gerekiyor. Çok sayıda taşın tek tek seçilerek gruplandırılması ve doğru sayılarda paketlenerek kutulara yerleştirilmesi emek ve zaman ve uygun alan gerektiren bir iş. Bu sebeple satranç üreticileri satranç takımı paketleyerek para kazanma yolunu seçenlere başvuruyor.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evden Para Kazanmak Çok Kolay

Satranç Paketleme İşi Yapmak İstiyorum

Paketleme işleri evde yapılan işler arasında en çok tercih edilenler arasında. Yeterince zamanı olan herkesin kolaylıkla üstesinden gelebileceği bu işleri alabilmek ise en zor kısım. Çünkü, bu tarz işler için başvuru yapabileceğiniz ilanlara pek rastlanmıyor. Bu sebeple gereken bağlantıları sağlamaya çalışmak ya da birebir görüşme yapmayı denemek daha faydalı olacaktır.

Satranç takımı paketleme işi yapmak istiyorum diyorsanız başvurabileceğiniz diğer bir yöntem ise aşağıda yer alan yorum alanına başvuru niteliğinde bir yazı yazmaktır. Bu şekilde evde satranç paketleme işi veren firmaların size ulaşabilmesi için şansınızı artırırsınız.

Satranç takımı paketleyerek para kazanma işini alabilecek kadar şanslıysanız ayda 1.500-2.000 TL civarında para kazanmanız mümkündür. Çevrenizde evde yapılan işleri alan kişilerle ya da doğrudan üreticilerle iletişime geçerek iş talebinde bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Firmalara Gizli Müşteri Olmak başlıklı makalemizde Gizli Müşteri Başvuru, Gizli Müşteri Olarak Para Kazanmak ve Gizli Müşteri Olmak İstiyorum hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

 1. Meryem Temel dedi ki:

  Satranç takımı paketlemek istiyorum. Eve iş vermek isteyen için hazırda bekliyorum. İstanbull/Ataşehir

 2. Feyzi tanrıverdi dedi ki:

  Ekibim var

 3. Songül Duran dedi ki:

  Bilgi almak istiyorum.evde yapılacak heriş olur

 4. Ezgi dedi ki:

  İş almak istiyorum

 5. emine dedi ki:

  cok dardayım acıl bende evımde bu ısı yapmak ıstıyorum istanbul tuzla

 6. HATİCE YÜKSEL dedi ki:

  Acilen ise ihtiyacim vr bana ulaşır saniz memnun olurum

 7. ayşe dedi ki:

  evde iş istiyorum kayseri talas

 8. rahiman dedi ki:

  evde iş yapmak istiyorum gebze