Evde Kahve İçerek Para Kazanmak

Evde kahve yudumlayarak da para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Evet, yanlış duymadınız kahvenizi içtiğiniz yerden kazanç sağlayacaksınız. Üstelik bu iş tamamen risksiz. Yani başaramadığınızda bir kaygınız olmayacak. Elinizde patlama gibi bir ihtimali de yok. Daimi bir mesleğinizi icra ettikten sonra akşam kahve, çaydan sonra bütçeye ek katkılar yapacaksınız.

Her evde en çok tüketilen içeceklerden birisi de kahvedir. Ülkemizde kahvenin yeri çok ayrıdır ve geleneklere dayalıdır.  Evde kahve içerek para kazanmak için yapmanız gereken ilk şey strateji yapmaktır. Yani kendinize evde kahve içerek para kazanma işi veren bir firma ile anlaşma yapmak. Anlaştığınız firmadan bir miktar pay alma sistemiyle ücret alabilirsiniz.

Peki yapmanız gereken iş nedir? Şimdi bunu açıklayalım. Anlaştığınız kahve firması size kahve gönderecektir ve sizin yapmanız gereken tek şey bu kahveleri içmeniz olacaktır. Kıkır kıkır gülmeye başladığınızı tahmin ediyoruz. Okumaya devam edin lütfen.
Zaman zaman çevrenizdekilere bu kahvelerin tanıtımını yaparak tavsiye üzerine satış da yapabilirsiniz. Böylece anlaştığınız payda ücret alacaksınız. Ayrıca arkadaşlarınız evinize geldiğinde arkadaşlarınıza firmanın size gönderdiği kahveleri dostlarınıza ikram ederek tanıtabilirsiniz. Böylece arkadaşlarınız da sizin gibi çalıştığınız firmayla anlaşıp onlar da evde kahve içerek para kazanmak isteyeceklerdir.

BUNA DA BAKMADAN GEÇME!  Boncuk Dizme-Paketleme İşi
Kahve tanımım işi

Eğer onların da ek işe ihtiyacı varsa arkadaşlarınızın da firmanız ile çalışmasını sağlayabilirsiniz. Firma size daha çok ücret ve prim verecektir.

Bu işte önemli olan diğer husus da arkadaşlarınızın da firmanız ile çalışmasını sağlayabilmektir. Ne kadar arkadaşınızın çalışmasını sağlarsanız o kadar da çok para alacaksınız demektir. Burada hem tanıtım hem de içimin damaklarda kalıcı olmasını sağlamak esasa oturtulmuştur.

Peki ben bu firmayı nasıl bulacağım, diyorsanız çözüm yollarını söyleyelim. İnternetten araştırmanız yeterli olacaktır. Evde kahve içerek para kazanma işi için personel arayan birçok firma bulunmaktadır. Bunlar haliyle yeni piyasaya çıkmış olan markalar olacaktır.

Son zamanlarda dünyaca ünlü olan kahve firması Organo Gold kahvelerini bu şekilde pazarlamaya başladı dersek ne dersiniz. Ticaret sizin düşündüğünüzün çok farklı boyutlarına taşınıyor, haberiniz olsun. O halde siz de bu büyük firmanın bir elemanı olabilirsiniz. Talepleriniz mutlaka değerlendirilmek üzere sıraya alınacaktır. İyi şanslar!

Bir önceki yazımız olan Evde Boncuk Dizme ve Süsleme İşi başlıklı makalemizde boncuk dizme işi, boncuk paketleme işi ve boncuk süsleme işi hakkında bilgiler verilmektedir.

BUNA DA BAKMADAN GEÇME!  Oyun Onayarak Para Kazanma


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?