Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Katalog Satışı Yapmak

Mevcut ekonomik düzende azınlık bir sınıf zanginliğine zenginlik katarken, milyonlarca kişi ise yoksulluğa mahkum ediliyor. Bu sebeple, hali hazırda bir işi olanlar da dahil olmak üzere çok sayıda dar gelirli vatandaşımız yeni iş fikirlerini araştırarak ek gelir elde etmek istiyor. Bu amaçla en sık kullanılan yöntemlerden birisi de katalog satışı yapmak.

Kozmetik firmaları başta olmak üzere katalog satışı için temsilci olabileceğiniz çok sayıda firma bulunuyor. Bu firmalardan herhangi birisini seçerek siz de katalog satış temsilciliği yapabilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz. Şimdi bu yöntemin işleyişini biraz inceleyelim.

Oldukça etkili bir satış yöntemi olan bu yöntem firmaları adeta ihya ederken satış temsilcisinin komisyon alarak para kazanmasını sağlar. Firma temsilcilik için size herhangi bir ücret ödemez. Yalnızca sattıklarınızdan belirli oranlarda komisyon alırsınız. Bu sayede firma ücretsiz iş gücüne sahip olur, siz de herhangi bir yatırım yapmadan risksiz bir şekilde para kazanırsınız.

Katalog Satışı Yapmak

Katalog Satışı Nasıl Yapılır?

Ev hanımlarının yanı sıra çalışan kadınların da çok ilgi gösterdiği bu yöntem de öncelikle bir katalog satış firmasına temsilcilik için başvuru yapmak gerekiyor. Öte yandan hali hazırda temsilcilik yapan birisi de sizi temsilci yapabiliyor. İşin sırrı da burada. Her temsilci kaydını gerçekleştirdiği yeni üyelerin ve daha sonra onların yapacağı üyelerin satışlarından da komisyon alıyor. Bu şekilde on binlerce lira kazanan temsilciler var. Peki, katalog satışı nasıl yapılır?

BUNA DA BAKMADAN GEÇME!  Niş Web Sitesi Açmak

Üyeliğiniz gerçekleştikten sonra firma size bir başlangıç kiti ve çeşitli hediyeler gönderiyor. Burada yer alan ürünleri satarak işe başlıyorsunuz. Daha sonra size verilecek olan katalogdaki ürünlerden sipariş eden müşterileriniz için firmadan ürünleri talep ediyorsunuz ve komisyonunuzu alıyorsunuz. İşte bu kadar kolay.

Elbette katalog satışı yapmak için iyi iletişim becerilerine sahip olmanız gerekiyor. Potansiyel müşterilerinize ürünleri tanıtmak, satın alması için ikna edebilmek ve size ekstra para kazandıracak yeni üyeler bulmak için bu gerekli.

Katalog Satışı Yapan Firmalar

Çok büyük paraların döndüğü bu pazarda çok sayıda firma rekabet ediyor. Bunlar arasında en popülerleri ise Avon, LR, Tupperware, Oriflame, Modellife, Amway ve Forivia. Elbette bunların dışında daha birçok firma var. Katalog satışı yapan firmalar kozmetikten iç giyime, mutfak eşyalarından temizlik ürünlerine kadar farklı sektörlerde faaliyetlerini yürütmekte. Üstelik son dönemde sosyal medya üzerinden yapılan satışlar ve üyeliklerle kzanılan paranın miktarı da epey arttı. Aşağıda çeşitli firmaların temsilcilik başvuru sayfalarını bulabilirsiniz.

Katalog satış temsilcisi olmak istiyorum diyorsanız aşağıdaki bağlantılara tıklayın.

BUNA DA BAKMADAN GEÇME!  AVM'de Stand Açmak

Avon üyesi olmak için tıklayın.

LR üyesi olmak için tıklayın.

Oriflame üyesi olmak için tıklayın.

Tupperware üyesi olmak için tıklayın.

Avrupa Networking üyesi olmak için tıklayın.

Forivia üyesi olmak için tıklayın.

Huncalife üyesi olmak için tıklayın.

Amway üyesi olmak için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan Ümraniye ek iş imkanları ek gelir fırsatları başlıklı makalemizde ek işler, Ümraniye evde ek iş ilanları ve Ümraniye eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?