Baharat Paketleme İşi Çok Bereketli!

06.07.2021
357
Baharat Paketleme İşi Çok Bereketli!

Tıptan umudunu kesenler ya da doğadan tedavi bekleyenlerin çok sevdiğim baharat sektöründen bahsedeceğiz. Elbette biz iş tanıtımı yaptığımız için baharat paketleme işi yaparak nasıl para kazanılır? Kısaca bahsetmek gerekirse, geçmiş dönemin en önemli kaynakları arasında yer aldığını söyleyebiliriz. Hatırlarsanız Baharat Yolu güzergahı dünyanın en önemli merkezlerini birbirine bağlıyordu. Bu kadar köklü bir geleneği olan baharat, bugün sizlere para kazandıracak. Baharat paketlemek istiyorum, diyenler sıkı dursun…

Baharatlar insanı mistik bir dünyaya taşır. İnsanı gördüğü zaman bile mutlu eder. Hele hele bir de bu mis gibi kokulu şifalı bitkilerin sizlere para kazandıracağını söylersek keyfiniz daha da artar. Aklımıza gelen baharatlar; kuşburnu, ıhlamur, nane, tarçın, zencefil, yenibahar, karabiber, ada çayı ve diğerleri şifa kaynağıdır. Saymakla bitmez. Özellikle kırmızı pul biber, karabiber, nane, tarçın, yeni bahar mutfakların vazgeçilmez baharatladır. Bu şifalı kaynaklardan beslenmek istiyorsanız hem için hem de paketleme yapın, iki kere kazanın diyoruz. Baharat paketleme işi veren aktarlar minik poşetler içine istenilen gramajda boy boy ürün gönderiyor.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Karanfil Paketleme İşi

Gereksiz harcamalar yüzünden evlerde bereket kalmadı. Herkes durmadan birbirine para soruyor. Bu para nedense bir türlü yetmiyor. O zaman çalışarak daha fazla para kazanmanız gerekiyor.

 Baharat paketleme işi yapmak istiyorum

Baharat paketleme, pazarlama, dağıtım servis işlerini yapan kişiler ithal ettikleri ya da Türkiye’den topladıkları ürünlerin belli kanallardan paketlenmesini de sağlıyor. Bunu da elbette kendi başlarına yapamazlar. Ucuz işgücünden faydalanmak için araştırma yaparlar. Bunun için sitemizi de değerlendiriyorlar. Sitemizdeki bu fırsatı değerlendirmek için eve baharat paketleme işi veren firmalar iletişim kuracaksınız.

Nasıl yapacağınızı hemen söyleyelim. Bu yazı altına baharat işi yapmak istediğinizi belirten başvuru yazıları yazmanız gerekiyor. Yani boş zamanınız varsa, ekibinizi, kaç saat çalışabileceğiniz, maddi durumunuzu, varsa tecrübelerinizi ve eğitim durumunuzu gibi bilgilerden bahsederseniz size iş vermek isteyen aktarların dikkatini çekebilirsiniz.

Sizin yaptığınız bu yazı altına başvuru niteliğindeki yazıları okuyacak olan firma yetkilileri elemana ihtiyacı olduğu zaman sizin bıraktığınız mail adresine bakacaklar. Sizinle çalışmak istediğini belirten mesajlar gönderecekler, gerekirse size özel telefon numaralarını yazabilirler. Oradan ayrıntılı konuşuyorsunuz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Para Kazanma Yolları
baharat paketleme işi
Evde Baharat Paketleme İşi

Evde Baharat paketleme işi yaparak ne kadar kazanırım

Ortalama günde 5 saat baharat paketleseniz  40-50 tutarında girdi sağlayabilirsiniz. Ekip halinde çalışırsanız, yani evde üç, dört kişi ya da 10 kişi birlikte hareket ederseniz kazancınız artar. Çünkü iş bölümü yapıldığı takdirde seri üretim yaparsınız kazancınız çoğalır.

bir zamanlar dünyanın baharat merkezi olarak kabul edilen Hindistan o dönem sömürgeci devletler tarafından istilaya maruz sebebi ise bugünkü mantıkla çok mantıklı gelmese de insanların hastalıklarına şifa bulma amacıyla binbir çeşit baharatın elde edilmeye çalışılmasıdır. Önemli bir hatırlatma yapmadan geçemeyeceğim iz her olay bulunduğu dönem içinde değerlendirilmelidir aksi takdirde bugünkü düşünce yapısıyla yanlış analizler ortaya çıkar. Sözün kısası söylemek istediğiniz o zaman tıp bugünkü gibi teknolojik aletler vasıtasıyla yapılamıyor yani lazer ameliyatı yok narkoz bir iğne ile yapılamıyor veya daha geniş anlatımlı röntgen cihazı emar gibi görüntüleme sistemleri olmadığını varsayın. En önemlisi de insanların bir an önce iyileşmesi gerekiyor bunun için o dönemde en önemli ve en değerli ilaç hammaddeleri baharat olarak kabul edilen her türlü nebatat olduğunu dikkatten kaçırmayın. Biz size bugün tıpta kullanılacak olan baharat türevlerini paketleme nizi söylemiyoruz elbette. Günümüzde baharat paketleme işi evde gıda amaçlı olarak tüketilen ıhlamur, pul biber, karabiber, kekik, yenibahar ve diğer benzerleri üzerine yapabileceğiniz bereketli iş teklifinden dem vurmaya çalıştık.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Kıyafet-İplik Temizleme İşi

Baharat paketleyerek para kazanmanın en güzel tarafı mis gibi aromalı bitkilerin arasında rahatlatıcı bir çalışma ortamı sunmasıdır. Büyük zorluklar çeken para sıkıntısı olan her kesimden insanın evde baharat paketleme işi yapabileceğini rahatlıkla bilmelisiniz. İşi almak mis gibi baharat koklamak sonrasında nakitleri kavuşmak sizin elinizde. Yazının akabinde yer alan iletişim formundan istifade ederek eve baharat paketleme işi veren firmalar ile temas kurabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Çorap Katlama İşinin Ayrıntıları başlıklı makalemizde Çorap Katlama İşi Yapmak İstiyorum, çorap paketleme ek işi ve ek iş çorap katlama hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

  1. Neslihan dedi ki:

    Evde herhangi bi paketleme isi