Ek İş Olarak Duvar Kağıdı Kaplamak

22.07.2018
800
Ek İş Olarak Duvar Kağıdı Kaplamak

Türkiye’de boya, badana, estetik duvar kağıdı, dekorasyon gibi kavramlar tam oturmadı. İnsanlar evinde hangi dekorasyonu yapacağına karar veremiyor. Duvar kağıdı kaplamak için profesyonel elemanlar yeterli değil. Duvar kağıdı yavaş yavaş Türklerin tercihleri arasına girmeye başladı. Burada da büyük bir sıkıntı var. Dönemsel olarak ek iş niteliğinde duvar kağıdı ustalığı yapanlar çoğunlukta. Kendini geliştirmiş, duvar kağıdı seçiminde zevkine güvenen insanlara iş verilmektedir.

Yatak odası, oturma odası, koridorlar dekoratif duvar kağıtlarıyla donatılmak istemiyor. Sağlıklı olması sebebiyle duvar kağıdı kaplama işçiliği üzerinde kendini geliştirmiş elemanlar tercih ediliyor. Özellikle yazlık dönemsel part time ekiş niteliğinde duvar kağıdı kaplama işçiliği yapacak insan sıkıntısı yaşanıyor. Bu konuda kendini geliştirmiş zevkine güvenen, duvarları mükemmel bir şekilde pürüzsüz kaplayabilecek elemanlar arasında iseniz yerinizi alın. Duvar kaplama işine girişim yapın. Bilmeyenler kısa süre içerisinde öğrenebilir.

Farklı kalınlıklarda ve özelliklerde duvar kağıtları bulunmaktadır. Duvar kağıtlarının özelliklerini öğreniniz ki işinizi kolayca yapabilirsiniz. En çok kullanılan vinil duvar kağıtlarıdır. Yüksek kaliteli bu kağıtlar üstünde çeşitli yöntemlerle basılan desenlerle PVC olarak kaplanmıştır. Elbette tercihe göre kumaş, hasır, ahşap, metal, kadife, cam, tekstil, taş duvar kaplama, akustik, boyanabilir, dijital baskı, altın işlemeli, hijyenik duvar kaplama kağıtları mevcuttur.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Magnet Yaparak Para Kazanmak
duvar kagidi e1646841353291
Duvar kağıdı işi

Sizin için bilinmesi gereken en önemli mesele ise kullanacağınız duvar kağıtları hangi özel yapıştırıcı ile yapılması gerektiğini bilmektir. Çok hassas özelliklere sahip duvar kağıtları ek iş olarak sizlere büyük miktarlarda gelir. Yakın gelecekte bütün evler desen desen, renk renk, kalite kalite özelliklere uygun duvar kağıtları ile kaplanacaktır. İnsanlar boyalardan bıktı. Hiçbir etkisi olmayan, evlere değer katmayan boya badana yakın gelecekte yerini sağlıklı duvar kağıtlarına bırakacaktır.

Şimdiden duvar kağıdı kaplama işi yapacak eleman arayan firmalar ya da kişiler çoğalmaktadır. Yerinizi almak isterseniz işinizi en güzel şekilde yaparak çok fazla emek sarf etmeden para kazanabilirsiniz. Büyük şehirlerde dönemsel ek iş ya da part time duvar kağıdı işçisi arayan firmalar bulunmaktadır. Yarı zamanlı, günlük yevmiye şeklinde duvar kağıdı kaplama ek işi sizleri beklemektedir.

Eve güvendiği ustalara çağırmak isteyen kişiler de sizlerin potansiyel müşterileriniz arasında yer alacaktır. Yapacağınız iş miktarı ve yaptığımız işin kalitesi oranında kazanç elde edersiniz ortalama günde 150 TL duvar kağıdı kaplama işinden para kazanabilirsiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Su Satmak

Su geçirmeyen özellikle dayanıklı ve kolaylıkla silinebilir özelliği bulunan duvar kağıtları işin ustası olan insanlara büyük kazanç kapısı olma yolunda rekabet sunacak gibi görünüyor.

Bir önceki yazımız olan Vlogger Ol, İzlendikçe Para Kazan! başlıklı makalemizde İyi bir vlogger olmak, Nasıl Vlogger Olunur? ve Vlog anlamı hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

  1. AHMET KIZILTOPRAK dedi ki:

    izmir torbalı