Parti Malzemeleri Dükkanı Açmak

01.12.2017
4.210
Parti Malzemeleri Dükkanı Açmak

Gelişen teknoloji, bilgiye ulaşmanın ve kültürel etkileşimin kolaylaşması yaşam tarzlarının değişmesinde ve yeni trendlere hızla adapte olmamızda önemli bir rol oynuyor. Kutlamanın adet haline geldiği özel günlerimiz de bu değişimden nasibini alıyor. Artık çeşitli sebeplerle kutlanan partiler sıradan olmaktan çok uzak. Çeşit çeşit süslemeler, temalı kutlamalar ve bol eğlence artık olmazsa olmazlar arasında. Bu sebeple parti malzemeleri dükkanı açmak son dönemde çok sayıda kişinin başvurduğu bir girişimcilik fikri.

Parti Malzemesi Mağazası Açmak

İster ev de ister dışarıda tutulan bir mekanda kutlanacak olsun, partilerin en önemli öğeleri arasında süslemeler de yer alıyor. Görsel zenginliğin sağlanması ve parti temasının oluşturulmasında parti malzemeleri vazgeçilmez unsurlar. Bu sebeple parti malzemesi mağazası açmak karlı bir iş olabilir.

Doğru yerde, doğru ürünlerle kurulmuş bir mağaza sahibine önemli miktarda gelir elde etme fırsatı sunuyor. Rengarenk süslerle ve aksesuarlarla dolu bu mağazalarda özellikle çocukları cezbedecek ürünler bulundurmak satış stratejinizin önemli bir parçası olmalıdır. Bunun için, popüler çizgi film karakterleri ya da hayvan figürlerinin seçildiği temalara yönelik ürünler temin etmek faydalı olacaktır.

parti malzemeleri dükkanı açmak

Parti Malzemeleri Dükkanı Açmak

Parti Malzemeleri Dükkanı Açma Maliyeti

İyi bir konumda, geniş ve içi parti malzemesi dolu bir dükkan açmak önemli bir maliyeti gözden çıkarmanızı gerektiriyor. Parti malzemeleri dükkanı açma maliyeti hesaplanırken en önemli harcamalar arasında mağaza kirası ve tasarımı bulunur. Mağazanın konumu ve büyüklüğü maliyetin boyutunda belirleyici etkenler arasında olacaktır.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Oto Ekspertiz İstasyonu Açmak

İnsanların kolaylıkla ulaşabileceği bölgelerde mağaza açmak her zaman daha karlıdır anca maliyeti artırır. Mağazanızda satacağınız ürünlerin alırken de önemli bir miktar ödeme yapmanız gerekebilir. Ürün seçiminiz de maliyeti etkileyen faktörler arasında yer almaktadır. Bu seçimi yaparken hedef kitlenizi iyi belirlemeniz gerekiyor. Tüm bu bilgiler ışığında küçük boyutlu bir girişim için dahi en az 50.000 TL yatırıma ihtiyaç duyabilirsiniz.

Parti Malzemeleri Dükkanı Bayiliği

Giderek güçlenmekte olan sektörde bayilik yapma şansınız da var. Bu alanda uzun yıllardır hizmet veren “Parti Dünyası” firması franchising yöntemi ile bayilik vermektedir. On binlerce çeşit ürünü kolaylıkla tedarik edebilmek için ve mağaza tasarımından lokasyon seçimine birçok önemli konuda yardım alabilmek için bu yönteme başvurabilirsiniz.

Parti malzemeleri dükkanı açmak girişimciler için yatırımlarını kısa sürede geri almak ve bol para kazanmak için alternatif girişimcilik seçenekleri arasında yer alıyor. İnternet ortamında toptan ürün satışı yapan üreticilerle iletişime geçerek konuyla ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2021'de En İyi İş Fikirleri başlıklı makalemizde 2021 yılı karlı iş fikirleri, cep telefonu tamiri kursu ve Çok kazandıran işler hakkında bilgiler verilmektedir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Telefon Kullanarak Para Kazanmak Zor Değil
YORUMLAR

 1. admin dedi ki:

  Hayırlısı olsun Ali Bey,
  Parti malzemeleri dükkanı açmak güzel bir fikir ama pandemi sürecinde şimdilik işler kısıtlı olacaktır, peşinen haberiniz olsun.
  DÜKKAN AÇMAK SIKINTI DEĞİL, SONRASI İÇİN PLAN YAPTINIZ MI?
  Birkaç öneride bulunmak isterim.
  Dükkanı açıp müşteri beklemeyi düşünmeyin, düğün salonları, cafeler vb ortamların sahipleri ile görüşmeler yapın. Dükkanın açıldığını geniş kitlelere duyurun.
  Mutlaka internetten de satış yapmayı hedefleyin. Bulunduğunuz yerde değil her yere satış yapın. Müşterilerinizin özel günlerini not edin ve hatırlatıcı iletiler gönderip sürpriz yapın.
  Sosyal medya hesaplarınız ile de takipçilerin özel günlerini hatırlatın, nasıl kutlamalar yapacakları konusunda örnek malzemelerle yönlendirme yapın.
  Uygun fiyata toptan malzeme veren firmaları araştırın.
  Son olarak, dükkan mutlaka yaya trafiği olan bir yere açılmalı.
  Bol kazançlar.

 2. Ali Aksu dedi ki:

  Parti malzemeleri uzerine dükkan açıyorum bilgi almak istiyorum