Yüreğir Evde Ek İş

16.03.2020
1.131
Yüreğir Evde Ek İş

Adana ilimizin nüfusu en fazla nüfusa sahip merkez ilçelerinden olan Yüreğir evde ek iş araştırması yaptık. Güney’in sıcak illerinden olan Adana’nın 2 büyük kazasını Seyhan ırmağı ayrılmaktadır. Tarihi ve turistik yerleri ile önemli bir merkez olan bu ilçesinde ikamet eden vatandaşların evden çalışmak için ne yapmak gerekir.  Sanayisi ve tarımı Türkiye’nin önemli bir potansiyel  oluşturan Adana ilimizin bu güzide ilçesi oldukça bereketlidir.

Aktif olarak iş hayatına dahil olamayan kadınların, emeklilerin hatta işsizlerin son umudu pozisyonundaki ek işler, Yüreğir ilçemizdeki insanların da umudu haline geldi. Şartlar, yetenekler, çevre, koşullar yapılacak çalışmaları belirler. Şehirlerin ekonomik değeri haline gelen ve ekonomik güç olarak özdeşleşmiş değerleri ek gelirinde adresi oluyor.

Örneğin Adana’da yöresel yiyecek içecek hazırlama paketleme satış basamaklarında bu fırsatlar değerlendirilir. Pamuk, turunçgiller, şalgam, kebap, tatlı şehrin doğasını yansıtmaktadır. Kadınlar evde içli köfte yapımı, turşu yapımı, şalgam suyu hazırlama, dantel, takı tasarım, reçel yapımı gibi aktivasyon gerektiren işleri tercih edebilir. Erkekler ise montaj, paketleme, kutulama sektörüne yönelebilir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Adana Evde Ek İş Fırsatları
Yüreğir
Yüreğir Evde Ek İş

Adana Yüreğir ilçesinin extra girişler isteyen vatandaşları pamuk toplamadan tutun da portakal, mandalina, limon toplama-kasalama, paketleme gündelik işlerine kadar tercihlerini değerlendirebilirler.

Adana Yüreğir ek iş veren kişiler firmalar bu sektörde ihtiyacı olanlara öncelik etmektedirler. Pamuk paketleme, turunçgiller kasalama, şalgam suyu hazırlama gibi yöresel işlerin yanında, geleneksel olarak herkesin yapabileceği çok katmanlı çalışmaları da düşünebilirler. Örneğin kürdan, kulak çubuğu, makyaj temizleme pamuğu, kalem paketleme gibi ek işlerde alternatif olarak bir kenarda düşünülmelidir.

Yüreğir’de  iş veren sanayi kuruluşları sayesinde sizler de büyük nasipler yakalayacaksınız. Para kazanıp gelir elde edeceksiniz. Türkiye’nin önemli bir kavşak noktası özelliği taşıyan bu beldede ova ve dağlık kesimler bulunmaktadır. Yerleşim yeri bir ova üzerindedir.  Dolayısıyla yağışlı kulak sıcaklık bütün iklim özelliklerini bünyesinde barındırır. İklime uygun olarak Yüreğir’de iş imkanları mevcuttur. Çünkü ülkemizin en geniş delta ovası burada bulunmaktadır.

Adana’da eve ek iş veren firmalar bu şehirde yaşayan insanlara önemli gelir kalemleri oluşturmaktadır. Tarım en önemli geçim kaynağı olarak dikkat çekmektedir. Sulanabilir araziler oldukça fazladır. Bu sebeple tarıma dayalı olan kazanımları daha fazla dikkat çekmektedir. Buralarda meyvecilik, sanayi bitkileri, yağ bitkileri oldukça fazla üretilmektedir. Ayrıca soya, mısır, yer fıstığı, narenciye, karpuz, buğday bölgemizin en önemli geçim kaynakları arasında yer almaktadır.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Malatya Ek İş

Yüreğir’de ek iş yapmak isteyen herkese farklı ek gelirler altın tepside sunulmaktadır. Ev hanımları ve emeklilere uygun Adana evde ek iş veren konsorsiyumların takibine düşmelidir. Bunlar Türkiye genelinde olduğu gibi sitemizin kategorilerinde araştırılmalı ve uygun olanları başvurular yapılmalıdır.

Türkiye genelinde büyükşehirlerden sanayi kuruluşlarının sizlere göndereceği işlere de talip olabilirsiniz. Doğal olarak bölgede tarımsal faaliyetler sanayi bitkileri üretimi fazla olduğu için bu ürünlerin toplama, paketleme, pazarlama, nakliyat dağıtım gibi işlerde çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Adanalılar Allah’ın yardımı ile rızıklarını taştan ya da topraktan çıkaracaktır.

Emekliler de uygun çalışmaları değerlendirilmesi gerekir.  Sitemizdeki iletişim formu sizlere Yüreğir ek iş ilanları bulmamız ve çok kazanmanız için önemli bir fırsat olduğunu unutmayınız. Sadece mail adresinizle işverenlere ulaşmaya çalışınız!

Bir önceki yazımız olan Kahramanmaraş 12 Şubat Ek İş Fırsatları başlıklı makalemizde 12 Şubat ek iş, Kahramanmaraş Onikişubat ek iş imkânları ve Kahramanmaraş onikişubat evde ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

 1. Dilan dedi ki:

  İş için mesaj attım

 2. Dilan dedi ki:

  Adana Yüreğir de yaşıyorum ev de paketleme işi itiyorum

 3. Nazire dedi ki:

  İşe ihtiyacım adana yüreğirde oturuyorm evde paketleme herhangi bi iş olabilr

 4. Kübra dedi ki:

  Adana yüreğir de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 5. Kübra dedi ki:

  Evde ek gelir sağlamak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 6. Meryem dedi ki:

  Evde kendime Ek gelir sağlamak istiyorum bilgi verirmisiniz.