Kahramanmaraş 12 Şubat Ek İş Fırsatları

26.10.2020
856
Kahramanmaraş 12 Şubat Ek İş Fırsatları

Daimi olarak veya geçici bir süre için Kahramanmaraş 12 şubat ek iş imkânlarını değerlendirmeyi düşünenlere çay servis elemanı, temizlik personeli, ehliyetli çalışabilecek elemanlar, çağrı merkezi personeli, kargo firmasında çalışacak elemanlar, depo elemanları, evde hizmet elemanları adı altında istihdam olanağına kavuşabilir.

Büyük şehirlerde yaşayanların temel sorunları arasında ev temizliği, çocuk bakıcılığı, yaşlı bakıcılığı, yardımcı eleman gibi iş gücüne dayanan eleman ihtiyacıdır. Kahramanmaraş her geçen gün büyükşehir olmanın gerekleri olarak benzer şekilde ihtiyaçlara cevap verecek elemanlar olarak öne çıkmaktadır. Bunun yanında bayan servis elemanları, yardımcı aşçılar, oyunculuk yapacak kişiler, anket dolduracak elemanlar, süreli ya da yarı zamanlı olarak çalışma sistemine dahil olabilmektedir.

Kahramanmaraş ilimiz son yıllarda coğrafi özelliği ve konumu sebebiyle yayla turizmine yönelik ilgi odağı haline gelmiştir özellikle Başkonuş Yaylası yerli turizmin ilgi odağı konumundadır. Dolayısıyla buralarda ziyaretçilere yönelik satış düşüncesi ile takı tasarım işleri, hediyelik eşyalar, biblo hatta gıda sektöründe de hazırlıklar yapılarak ziyaretçilere yönelik satışlar yapılabilmektedir. Bölgeye özgü organik yiyecekler toplanıp paketlenip misafirlere ziyaretçileri uygun fiyatlarla satış yapılabilir. Örneğin dağ çileği, sumak, menengiç gelir kaynakları arasına girebilir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Malatya Ek İşleri Dişe Dokunuyor!

Kahramanmaraş onikişubat evde ek iş fırsatlarından diğer alternatifler ise evde erkekler veya kadınların kendi kişisel özelliklerine göre en hazırlayabilecekleri, yapabilecekleri paketleme, kutulama işi, montajlama gibi dışarıdan alınabilecek işlerdir.

kahramanmaras
Kahramanmaraş 12 Şubat Ek İş

İster kendi yakın çevrenizdeki firmalardan isterseniz Türkiye çapında hizmet veren geniş yağı bulunan firmaları çekim merkezi haline getirebilirsiniz. O halde kendi yetenekleriniz tecrübeleriniz veya yapabileceğiniz yeterlilikler hakkında aydınlatıcı bilgiler verirseniz size de eve ek iş gönderenler olabilir.

Kurtuluş Savaşı’nda büyük kahramanlıklar göstererek haklı bir paye alan ilimizin en büyük ilçesi olan 12 Şubat ek iş  bilgi paylaşımı yaparak sizlere birikim yapma şansı sunmak istiyoruz. Toros Dağları’nın uzantılarındaki bölgede konuşlanmış olan ilimizin en önemli ilçesi pozisyonundaki Onikişubat sürekli olarak nüfusu artmaktadır. Bugün 400 binden fazla nüfusu ile şimşekleri üzerine çeken ilçede çalışmak isteyen insanlar kendilerine dağıtılan umutları titizlikle tutmak istiyor. Bu amaçla Kahramanmaraş’ta  bulunan bulunamayan herkes kendilerine ulaşsın istiyor. İlçenin 50 tane merkezi  86 tane de kırsal mahalleleri bulunmaktadır. Bu mahallelerde ikamet eden yaklaşık 300 bini merkezde yüz bin de kırsal alanda hayatını sürdürmektedir. Kahramanmaraş’ta ek iş veren firmalar belki de  geçim kaynağı olabilir. Ayrıca Türkiye genelinden de farklı kendilerine uzatılan elleri tutması mecburidir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Bayburt Ek İş İmkanları

(12 Şubat) On İki Şubat iş sağlayanları ilçenin geçim sıkıntısı çeken vatandaşlarına da çare olabilir. Kahramanmaraş on iki şubat  iş  çeşitliliği farklılık arz etmektedir. Bölgede tarımsal faaliyetler ve sanayi kuruluşları ve küçük ölçekli işletmeler vatandaşlara önemli istihdam hizmetleri sunmaktadır. Emekliler ve ev hanımları evden farklı kazanmaya yönelik eğilimler görebilir. Bu amaçla hem erkeklere hem de bayanlara uygun başlangıçlar yapılması fena olmaz.

Türkiye’de en çok para kazandıran ek işler; evde sabun paketleme, çorap katlama, çorap paketleme,, nikah şekeri  ve tırnak seti paketleme olarak öne çıkmaktadır. Ayrıca zihinsel yönden herhangi bir emek harcanmadan yapılabilecek kolay meyillenmeler  bulunmaktadır. Örneğin masal anlatarak, Facebook’tan kazanma, internetten gelir elde etme, Twitter’dan kazanmak, özel ders vererek, kozmetik ürünleri pazarlama, fotoğraf çekerek cüzdan kalınlaştırma durumları gibi alternatiflerden faydalanabilirsiniz.

Bütün bu öngörülen sindirmek için hem On iki şubat işleri değerlendirilmeli hem de Kahramanmaraş’ta  sizlerle buluşmasına fırsat vermek için sitemizin kavuşturma görevi üstlendiğini unutmayınız. Hemen yazı altında yerleştirilmiş olan iletişim formuna hangi işleri yapmak istediğinizi belirterek doldurabilirsiniz. Bu sayede işverenlerin size ulaşmasına fırsat vermiş olursunuz. Kahramanmaraş 12 şubat ek iş fırsatları çalışma alanları sizlerin bırakacağınız mail adreslerine gönderilebilir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Bursa Nilüfer Ek İş İmkanları

Bir önceki yazımız olan Ankara'da Evde Ek İş Yapmak İsteyenler başlıklı makalemizde Ankara ek iş, Ankara ek iş ilanları ve Ankara evde ek iş fırsatları hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

 1. Muhammed Ali buyukcelik dedi ki:

  Merhabalar
  Ek iş basvurusunda bulunmak istiyorum detaylı bilgi alabilir miyim
  İyi gunler

  1. Merhabalar,
   İş almak için lütfen şurayı dikkatlice okuyunuz!

 2. Fatma dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum

 3. Zehra dedi ki:

  Bu işe çok acil ihtiyacım var oğlumun eğitimi için kullanıcam lütfen yardımcı olun lütfen kesinlikle üstesinden gelirim kahramanmaraş onikişubat tekerek yolu da ikamet ediyorum.