Buca Ek İş-Part Time İş İlanları

14.10.2017
2.145
Buca Ek İş-Part Time İş İlanları

4 milyonu aşan nüfusuyla ülkemizin üçüncü büyük kenti konumunda bulunan İzmir, ekonomik büyüklüğü ile de tam bir cazibe merkezidir. İzmir’in en büyük ilçesi olan Buca ek iş-part time iş ilanları ile ilçede yaşayan çok sayıda öğrenciye, ev hanımına, emekliye ve işsiz vatandaşlarımıza para kazanma fırsatı sunuyor.

Buca Ek İş

Kentte yer alan 4 devlet üniversitesinin en önemlilerinden birisi olan Dokuz Eylül Üniversitesi’nin Tınaztepe Kampüsü Buca ilçesinde yer almaktadır. Sanayi ve üniversite işbirliği ile ülkemizin en gelişmiş illerinden birisi olmayı başaran İzmir’de ticaret de çok yoğun bir şekilde yaşamaktadır. Bu sebeple Buca ek iş yapmak isteyen kalabalık bir nüfusu barındırmaktadır.

482 bini Aşan nüfusuyla Buca İzmir’in en çok göç alan bölgelerinden birisidir. Bu sebeple işsizlik önemli bir sorundur. Bu sebeple çok sayıda kişi için Buca ek iş fırsatları geçim kapısı haline gelmiş durumdadır.

İzmir Ek İş

Buca Part Time İş

İlçede yaşayan nüfusun büyük bir bölümünü de öğrenciler oluşturmaktadır. Ülkemizin dört bir yanından farklı sosyo-ekenomik çevrelerden on binlerce öğrenci ilçede yaşamaktadır. Hal böyle olunca Buca part time iş yapmak isteyenler için adeta bir cennete dönüşmüştür.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Bursa Nilüfer Ek İş İmkanları

Üniversite öğrencilerine yönelik çok sayıda ticari işletmenin yer aldığı ilçede çalışmak isteyen öğrenciler için birçok iş seçeneği mevcuttur. Buca part time iş ile harçlıklarını çıkarmak ya da öğrenim masraflarını karşılayarak ailelerine yük olmak istemeyen çok sayıda öğrenci bu yola başvurmaktadır.

izmir

İzmir Ek İş

Öte yandan göç alan bir ilçe olan Buca’da işsizlikte önemli bir sorundur. Yaşam şartlarının giderek zorlaştığı günümüzde; aile bütçesine katkı sunmak isteyen ev hanımları, düşük maaşları sebebiyle geçim sıkıntısı çeken emekliler ve çok sayıda işsiz vatandaş ek iş yapmak zorunda kalmıştır Buca ek iş imkanları açısından bol seçenek sunan bir ilçedir. İzmir’in büyüyen ekonomisinde tarım sektörünün payı; sanayi, ticaret ve ulaştırma-haberleşme sektörüne göre daha düşüktür ve bu düşüş artarak devam etmektedir. Bu sebeple işsizlik artarken Buca’da ek iş yapmak istiyorum diyenlerin sayısı artmıştır.

Part Time İş İlanları

İzmir Buca Ek İş Veren Firmalar

İzmir. sanayi ve ticaret ağı ile ön plana çıkan bir şehirdir. Özellikle; Buca, Karabağlar, Bornova, Konak, Karşıyaka, Bayraklı ve Gaziemir gibi nüfusun daha yoğun olduğu merkez ilçelerde ek iş yaparak para kazanmak oldukça yaygındır. İzmir Buca ek iş veren firmalar özellikle Organize Sanayi Bölgesi’nin yer aldığı Gaziemir, sanayinin çok geliştiği Torbalı ve Kemalpaşa gibi ilçelerde faaliyetlerini yürüten sanayi kuruluşlarıdır. Ancak ilçede bulunan küçük ve orta ölçekli ticari işletmeler de Buca’da ek iş yapmak istiyorum diyenler için önemli bir kaynaktır.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Balıkesir Ek İş İlanları

Buca part time iş ilanları daha önce de belirttiğimiz gibi öğrencilerin çok başvurduğu bu sektörde çok çeşitlilikte iş bulmak mümkündür. Mağazacılık ve Cafe-Restaurant hizmetlerinin çok geliştiği ilçe de çalışmak isteyenler Buca part time işler arasında ilk sıralarda yer alan satış danışmanlığı ve garsonluğu tercih etmektedir. Bunun dışında üniversite öğrencilerinin birçoğu okudukları bölüme göre değişiklik göstermekle birlikte özel ders vermektedir. İlçede faaliyet gösteren yüzlerce emlak ofisi de Buca part time eleman arayanlar arasındadır.

İnternetten Para Kazanma Yolları

Bunun yanı sıra internetten para kazanma yolları ile de önemli miktarlarda para kazanmanız mümkündür. Webmaster, makale yazarı ya da sosyal medya yöneticiliği konusunda tecrübeliyseniz kolaylıkla para kazanabilirsiniz. Öte yandan sadece mail okuyarak ya da anket doldurarak para kazanmak da mümkün.

Buca ek iş-part time iş veren firmalar ile iletişime geçmek istiyorsanız aşağıda yer alan yorum bölümüne başvuru niteliğinde bir yazı yazmanız yeterlidir. Başvurunuzda yapmak istediğiniz iş ile birlikte e-posta bilgilerinizin de yer alması şansınızı artıracaktır.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Şahinbey Ek İş İmkanları

Sitemizde yer alan çok sayıdaki ek iş seçeneğine Buca ek iş-part time iş ilanları arasında rastlamak mümkündür. Siz de Buca part time iş fırsatlarından ve Buca ek iş olanaklarından faydalanmak istiyorsanız hemen başvurunuzu yapın.

Bir önceki yazımız olan Ankara'da Evde Ek İş Yapmak İsteyenler başlıklı makalemizde Ankara ek iş, Ankara ek iş ilanları ve Ankara evde ek iş fırsatları hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

  1. Selvet Ergün dedi ki:

    Deu 2.sınıf örgün ogrencisiyim.part time iş arıyorum