Adana Evde Ek İş Fırsatları

Adana Evde Ek İş Fırsatları

Ülkemizde hayata geçirilen modern tarım uygulamalarının ilk uygulandığı yer olan Adana, imalat sanayiinde de Türkiye’nin en büyük 5 ili içerisinde yer almaktadır. Bu sebeple Adana ek iş imkanları açısından da elverişli bir konumdadır. Akdeniz Bölgesi’nin en önemli illerinden birisi olan Adana özellikle cumhuriyetin ilk yıllarından itibaren gerçekleştirilen tarım devrimiyle ülke ekonomisinin lokomotiflerinden birisi olmayı başarmıştır. Adana […]

Ülkemizde hayata geçirilen modern tarım uygulamalarının ilk uygulandığı yer olan Adana, imalat sanayiinde de Türkiye’nin en büyük 5 ili içerisinde yer almaktadır. Bu sebeple Adana ek iş imkanları açısından da elverişli bir konumdadır. Akdeniz Bölgesi’nin en önemli illerinden birisi olan Adana özellikle cumhuriyetin ilk yıllarından itibaren gerçekleştirilen tarım devrimiyle ülke ekonomisinin lokomotiflerinden birisi olmayı başarmıştır.

Adana Ek Gelir

Birçok ekonomik alanda gelişmiş bir il olan Adana’da istihdam edilen kişi sayısı da yüksektir. Ancak pahalılık ve düşük ücretler sebebiyle bu ilimizde de çok sayıda kişi evde ek iş yaparak para kazanma yolunu seçmektedir. Adana ek gelir elde etmek isteyenler için sayısız fırsatlar suna bir ildir. Özellikle imalat sanayiinde gelişmiş olması sebebiyle Adana eve ek iş veren firmalar ile doludur. Paketlemeden montaj işlemlerine, katlama ve temizlik işlerinden gıda hazırlamaya kadar çok sayıda iş birçok vatandaşımıza ek gelir elde etme fırsatı sunmaktadır.

Özellikle aile bütçesine katkı sunmak isteyen ev hanımları, okul masraflarını karşılamak amacıyla öğrenciler ve herhangi bir işte çalışmayanlar arasında popüler olan evde ek iş yaparak para kazanma yollarını seçiyor. 2.2 milyonu aşan nüfusuyla ülkemizin en büyük şehirlerinden birisi olan Adana’da yaşayan ve bu işlerde çalışmak isteyen vatandaşlarda Adana evde ek iş ilanlarını inceleyerek araştırma yapıyor. Öte yandan internet ortamında Adana eve ek iş veren firmaların telefon numaraları da en çok arananlardan. Ancak bu tür araştırmalar genellikle olumlu sonuç vermiyor.

BUNA DA BAKMADAN GEÇME!  Aydın Ek İş İlanları
Adana Ek İş İmkanları

Aşırı talebe karşılık vermekte zorlanan firmalar çalışmak isteyen kişilere artık farklı kanallar aracılığıyla ulaşmayı tercih ediyor. Bu aracı kanallar arasında ekistr.com’da yer alıyor. Adana ek iş imkanları başlıklı yazımızın ve ya farklı evde para kazanma yollarından bahsettiğimiz diğer yazılarımızın altında yer alan yorum bölümüne gerekli bilgileri girdiğiniz takdirde ilgili firmalara size ulaşma yolunu açıyorsunuz.

Yorum kısmına yazmanız gerekenler ise çok basit. Hangi işi yapabileceğiniz, yapacağınız işle ilgili tecrübeniz olup olmadığı, yaşadığınız il/ilçe gibi bilgilerle, taleplerinizden bahsedebilirsiniz. Mutlaka bulunması gereken diğer bir bilgi ise e-mail adresinizdir. Yorumun altına e-postanızı eklerseniz Adana eve ek iş veren firmalar size bu mail adresinden ulaşacaktır. Telefon numarası vermemeniz gizliliğiniz ve güvenliğiniz açısından önemlidir.

Adana’da Evde En Çok Para Kazandıran İşler

Adana giyim, tekstil, gıda ve sabun imalatının en çok yapıldığı önde gelen şehirlerdendir. Bu da Adana’da evde en çok para kazandıran işlerin yaygın olarak yapılabileceği anlamına gelmektedir. Sayısız çeşitlilikte ürünün paketlenmesi ve montaj işlemlerinin yapılması bunlar arasındadır. Örneğin, evde çorap paketleme, katlama ve temizleme işi, evde sabun paketleme işi, evde kibrit kutusu doldurma, koli katlama, sandalye montajı, mandal montajı, çeşitli gıda ürünlerinin hazırlanması ve paketlemesi en çok tercih edilen işlere örnek gösterilebilir.

BUNA DA BAKMADAN GEÇME!  Denizli Ek İş İlanları
Adana Ek İş İlanları

Evde Düğme Paketleme Yaparak Nasıl Para Kazanabilirim?

Öte yandan nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu merkez ilçelerde firmalardan bağımsız olarak kendi işinizi de yapabilirsiniz. Takı tasarımcılığı, dikiş-nakış işleri ve özel lezzetlerin hazırlanması Adana’da evde ek iş yaparak para kazanma yolları arasında başı çekmektedir. Özellikle mutfakta yetenekli olan kişiler bu yeteneklerini kolaylıkla paraya çevirebilirler. Evde hazırlayacakları özel lezzetleri yakın çevrelerinden başlayarak satabilecekleri gibi şarküteri ve restoranlara da pazarlayabilirler. Kim bilir belki de gelecekte kendi restoranınızı açarsınız. Büyük düşünmek büyük işleri başarmanın ilk ve en önemli adımıdır. İş dünyasının böyle büyük başarı hikayelerinden çok sayıda örneği barındırdığını aklınızdan çıkarmayın.

Evde Sabun Paketleyerek Para Kazanın

Adana’da yüksek öğrenim gören çok sayıda öğrenci yaşıyor. Bu öğrencilerden eğitim masraflarının karşılanması noktasında ailesine destek olmak isteyenler de Adana’da evde en çok para kazandıran işleri tercih etmektedir. Part-time çalışanların yanı sıra Adana evde ek iş ilanlarından kendilerine en uygun olanı seçerek para kazananlarda mevcut. Takı tasarımcılığı, katalog satıcılığı ve paketleme işleri öğrencilerin en çok tercih ettikleri Adana ek gelir yöntemlerinden.

BUNA DA BAKMADAN GEÇME!  Van Ek İş İlanları

Katalog satışlarının ev hanımları tarafından da çok tercih edildiğini belirtelim. Geçmişte yakın çevresinden başlayarak birebir görüşmelerle yapılan satışlar artık internet ortamına taşınmış durumda. Özellikle sosyal medya üzerinden yeni üyeler kazanan katalog satıcıları üyelerinin satışlarından da pay alarak çok ciddi gelirler elde ediyor. Tanınmış katalog firmalarının çok sayıda üyesi bulunan il temsilcilerinin her ay on binlerce lira kazandığını belirtmekte fayda var. Yeteri kadar zaman ve emek harcandığında bu işten hatırı sayılır miktarlarda gelir elde edebileceğinizi belirtmek isteriz.

Siz de ekonomik olarak rahatlamak, ek gelir elde ederek aile bütçenize destek olmak, gelirlerinizi artırarak daha yüksek standartlarda bir yaşama kavuşmak için Adana eve ek iş veren firmaların sunduğu fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Bunun için yorum kısmına gerekli bilgileri yazmayı unutmayın. Firmalar sizlerle yorumlarınız üzerinden iletişime geçecektir. Adana eve ek iş veren firmaların telefon numaralarını aramakla vakit kaybetmeyin. Bırakın firmalar sizi bulsun. Bol kazançlı günler dileriz

Bir önceki yazımız olan Ankara'da Evde Ek İş Yapmak İsteyenler başlıklı makalemizde Ankara ek iş, Ankara ek iş ilanları ve Ankara evde ek iş fırsatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Adanalıların kısa süreli olarak ekonomik açıdan refaha kavuşmaları için evde ek iş olarak yapabilecekleri güzel iş imkanları bulunmaktadır. Bunlara örnek olması için; kıyafet iplik temizleme işi, kış çayı paketleme işi, mevlüt şekeri paketleme, düğün çerezi paketleme, evde içli köfte yapma, turşu-reçel yapma, sarma-dolma yapma, boncuk-düğme dizme, takı tasarım işleri düşünülebilir.

Ülkemizin coğrafi yapısı gereği her ilin kendine has ek iş fırsatları mevcuttur. Adana'da en çok tercih edilen ek işler düğün çerezi, mevlüt şekeri paketleme, boncuk dizme, gelinlik süsleme, evde turşu reçel hazırlama, kışlık baharat paketleme, takı tasarım işleri öne çıkmaktadır.

Adana sektörel ek iş fırsatları part time satış danışmanlığı, webmaster olarak çalışma, içerik hazırlama, anket düzenleme, yorum yaparak para kazanma, web uygulamalarına artı, olumlu yıldız verme hizmetleri gibi alternatifler de vardır.

Ek iş çeşitleri oldukça fazla olduğu için herkesin bireysel yeteneği nispetinde yapabileceği işler örnek olarak şöyle sıralanır. Evde ponpon yapımı, mutfak kavanozu süsleme, hediyelik kutu işi, etiket hazırlama, kokulu mum yapımı, örgü işleri ile birlikte yemek ve mutfak sevgisi olanların sarma, dolma, turşu, reçel ya da içli köfte gibi alternatifi değerlendirmeleri gerekir.

Çalışmak isteyen Adanalılar ve iş vermek isteyen Adanalı firma sahipleri çeşitli platformlar aracılığı ile görüşüp, konuşup, anlaşabiliyor. Yerine göre sosyal medya aracılığı ile ilan veriliyor, yerine göre bizim sitemizin alttaki iletişim formu aracılığı ile arz-talep karşılanıyor.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

74 yorum

 1. Adana saricamda oturmaktayım okul öncesi öğretmenliği mezunuyum elimden bu tür isler gelir

 2. Adanada oturmaktayim ek gelire ihtiyacm var donus yaparsaniz cok makbule gecer

 3. Adanada ikamet etmekteyim önlisans maliye mezunuyum elimden fazlasıyla gelir şimdiden tesekkur ederim.

 4. Adanada yaşıyorum paketleme tasarım düzen işleri yapabilirim görüptegeri dönüş yaparsanız sevinirim.

 5. Adana Seyhan da yaşıyorum. Evde paketleme işi istiyorum. Lütfen bana yardımcı olun..

 6. Paketleme işi yapabilirim lütfen çok ihtiyacım var adana seyhan da oturmaktayım wğer dönüş yaparsanız mennun olurum

 7. Adana yüregirde ikamet ediyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum başka işim yok sadece paketleme yapmak istiyorum.tüberküloz tedavisi gördüm tedavi oldum fakat vucudumdaki hasarlardan dolayı farklı işlerde çalışamıyorum.elektirik üzerine tecrübem var 3 lü püriz montajı paketlemesi benim için daha iyi olacaktır

 8. Adana seyhan da oturuyorum her turlu paketleme İşleri yapabilirim İHTİYACI var yardımcı olursanız sevınırım

 9. Merhaba adana seyhan pınar mahallesinde oturuyorum evde iş imkanı istiyorum paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 10. Ev hanımıyım. Paketleme işi yapabilirim. Kürdan, sabun nikah şekeri vb paketleme işleri yapabilirim. İhtiyacım var, geri dönüş yaparsanız sevinirim. Adana Çukurova da oturuyorum.

 11. Çukurovada ikamet ediyorum ev hanımıyım evde her türlü paketleme işi yaparım daha önceden tecrübem var

 12. Merhaba Adana’da oturuyorum evde paketleme katlama işi yapabilirim yardımcı olursanız memnun olurum şimdiden teşekkürler

 13. Merhaba Adana Çukurova da ikamet etmekteyim paketleme işi yapabilirim genç, işine sadık güvenilir birisiyim yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim

 14. Hayırlı günler adana seyhan gürselpasa da oturuyorum kendi paramı kazanmak istiyorum bu nedenle özenle çalışıcağımdan emin olabilirsiniz. Bu işe alınıp alınmadığım konusunda mesaj bırakırsanız sevinirim.

 15. Merhaba ben ve iki kizimla beraber paketleme isi yapmak istiyoruz…kisi sayimiz fazla oldugundan aldigimiz isi en kisa zamanda teslim ederiz…

 16. Adana saricamda oturuyorum paketleme isi yapabilirim surekli olarak devam ettirebilirim bana ulasirsaniz sevinirim

 17. Adana, Seyhan’da oturuyorum. Evde ek iş yapmak istiyorum. Süsleme, paketleme, tekstil ürünleri temizleme vb. İşler yapabilirim.

 18. Merhaba ben Adana Çukurova da oturmaktayım. Her türlü el işine hakim bir ekibim var. Yaptığımız işi kusursuz teslim ederiz. Hayırlı bir haber bekliyorum. email adresim ays.ozk@my.com

 19. Adana çukurovada oturuyorum onerdiginiz isleri evimde yapabilirim elim hizlidir en kisa surede donuş saglarsaniz sevinirim

 20. Adana cukurovada ikamet ediyorum evde her turlu paketleme isi yapabilirim donus yaparsaniz sevinirim

 21. seyhanda ikamet ediyorum heer türlü paketleme işine elim yatkındır geri dönüş saglarsanız çok memnun kalırım

 22. Adana Seyhan yeşil oba da oturuyorum dönüş yaparsnz sevinirim cok ihtiyacım var lütfen destek olun

 23. Adana seyhan da ikamet ediyorum 33 yaşındayım uzun süre market sektöründe çalıştım 2 çocugum var bana uygun olan evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 24. adana seyhan da oturuyorum patekleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 25. Adana Kozan’da ikamet ediyorum ev hanimiyim paketleme isi yapabilirim yardimci olursaniz sevinirim

 26. Merhabalar
  Adana da ikamet etmekteyim
  El becerisi yüksek hızlı ve atik birisiyim
  Paketleme işleri için yardımlarınızı beklemekteyim
  Teşekkürler.

 27. Merhaba her turlu paketleme katlama montaj islerini yaparim seyhanda ikamet ediyorum donusunuzu bekliyorum

 28. Adana seyhanda oturuyorum acil işe ihtiyacım var dönerseniz sevinirim her türlü paketleme işi yapabilirim

 29. Adana çukurovada oturmakta olan bir bayanım evde çalışarak para kazanabileceğim bir işe ihtiyacım var elimden her türlü iş gelir paketleme montaj davetiye katlama tesbih dizme örgü vs elim seridir gerekirse ekibimde var yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler

 30. MERHABA ADANA SEYHANDA OTURUYORUM.EVDE HER TÜRLÜ PAKETLEME İŞİNİ ÇOK PRATİK BİR ŞEKİLDE YAPABİLİRİM.BU İŞE ÇOK İHTİYACIM VAR ULAŞIRSANIZ SEVİNİRİM.

 31. Merhaba adana çukurova da oturuyorum. Paketleme katlama montaj işlerini yapabilirim. Geri dönüş yaparsanız sevirim😊

 32. EVDE PAKETLEME VE BUNA BENZER İŞLER YAPMAK İSTİYORUM.PARA KAZANMAYA İHTİYACIM VAR.BANA ULAŞIRSANIZ SEVİNİRİM.İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİM.
  CEP TLF.0-536-813 85 11

 33. Daha önce tekstil işlerinde işleme nakış benzeri işler yaptim yardımcı olursanız sevinirim

 34. Adana yüreğir de oturuyorum evde paketleme işi istiyorum zamanında teslimat ilginize teşekkürler

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?