Adana Evde Ek İş Fırsatları

15.09.2017
8.257
Adana Evde Ek İş Fırsatları

Ülkemizde hayata geçirilen modern tarım uygulamalarının ilk uygulandığı yer olan Adana, imalat sanayiinde de Türkiye’nin en büyük 5 ili içerisinde yer almaktadır. Bu sebeple Adana ek iş fırsatları açısından da elverişli bir konumdadır. Akdeniz Bölgesi’nin en önemli illerinden birisi olan Adana özellikle cumhuriyetin ilk yıllarından itibaren gerçekleştirilen tarım devrimiyle ülke ekonomisinin lokomotiflerinden birisi olmayı başarmıştır.

Adana Ek Gelir

Birçok ekonomik alanda gelişmiş bir il olan Adana’da istihdam edilen kişi sayısı da yüksektir. Ancak pahalılık ve düşük ücretler sebebiyle bu ilimizde de çok sayıda kişi evde ek iş yaparak para kazanma yolunu seçmektedir. Adana ek gelir elde etmek isteyenler için sayısız fırsatlar suna bir ildir. Özellikle imalat sanayiinde gelişmiş olması sebebiyle Adana eve ek iş veren firmalar ile doludur. Paketlemeden montaj işlemlerine, katlama ve temizlik işlerinden gıda hazırlamaya kadar çok sayıda iş birçok vatandaşımıza ek gelir elde etme fırsatı sunmaktadır.

Özellikle aile bütçesine katkı sunmak isteyen ev hanımları, okul masraflarını karşılamak amacıyla öğrenciler ve herhangi bir işte çalışmayanlar arasında popüler olan evde ek iş yaparak para kazanma yollarını seçiyor. 2.2 milyonu aşan nüfusuyla ülkemizin en büyük şehirlerinden birisi olan Adana’da yaşayan ve bu işlerde çalışmak isteyen vatandaşlarda Adana evde ek iş ilanlarını inceleyerek araştırma yapıyor. Öte yandan internet ortamında Adana eve ek iş veren firmaların telefon numaraları da en çok arananlardan. Ancak bu tür araştırmalar genellikle olumlu sonuç vermiyor.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Konya Meram Ek İş
Adana Ek İş
Adana Ek İş İmkanları

Aşırı talebe karşılık vermekte zorlanan firmalar çalışmak isteyen kişilere artık farklı kanallar aracılığıyla ulaşmayı tercih ediyor. Bu aracı kanallar arasında ekistr.com’da yer alıyor. Adana ek iş imkanları başlıklı yazımızın ve ya farklı evde para kazanma yollarından bahsettiğimiz diğer yazılarımızın altında yer alan yorum bölümüne gerekli bilgileri girdiğiniz takdirde ilgili firmalara size ulaşma yolunu açıyorsunuz.

Yorum kısmına yazmanız gerekenler ise çok basit. Hangi işi yapabileceğiniz, yapacağınız işle ilgili tecrübeniz olup olmadığı, yaşadığınız il/ilçe gibi bilgilerle, taleplerinizden bahsedebilirsiniz. Mutlaka bulunması gereken diğer bir bilgi ise e-mail adresinizdir. Yorumun altına e-postanızı eklerseniz Adana eve ek iş veren firmalar size bu mail adresinden ulaşacaktır. Telefon numarası vermemeniz gizliliğiniz ve güvenliğiniz açısından önemlidir.

Adana’da Evde En Çok Para Kazandıran İşler

Adana giyim, tekstil, gıda ve sabun imalatının en çok yapıldığı önde gelen şehirlerdendir. Bu da Adana’da evde en çok para kazandıran işlerin yaygın olarak yapılabileceği anlamına gelmektedir. Sayısız çeşitlilikte ürünün paketlenmesi ve montaj işlemlerinin yapılması bunlar arasındadır. Örneğin, evde çorap paketleme, katlama ve temizleme işi, evde sabun paketleme işi, evde kibrit kutusu doldurma, koli katlama, sandalye montajı, mandal montajı, çeşitli gıda ürünlerinin hazırlanması ve paketlemesi en çok tercih edilen işlere örnek gösterilebilir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  İzmir'in Yükselen Değeri Torbalı'da Ek İş
adana ek iş ilanları
Adana Ek İş İlanları

Öte yandan nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu merkez ilçelerde firmalardan bağımsız olarak kendi işinizi de yapabilirsiniz. Takı tasarımcılığı, dikiş-nakış işleri ve özel lezzetlerin hazırlanması Adana’da evde ek iş yaparak para kazanma yolları arasında başı çekmektedir. Özellikle mutfakta yetenekli olan kişiler bu yeteneklerini kolaylıkla paraya çevirebilirler. Evde hazırlayacakları özel lezzetleri yakın çevrelerinden başlayarak satabilecekleri gibi şarküteri ve restoranlara da pazarlayabilirler. Kim bilir belki de gelecekte kendi restoranınızı açarsınız. Büyük düşünmek büyük işleri başarmanın ilk ve en önemli adımıdır. İş dünyasının böyle büyük başarı hikayelerinden çok sayıda örneği barındırdığını aklınızdan çıkarmayın.

Adana’da yüksek öğrenim gören çok sayıda öğrenci yaşıyor. Bu öğrencilerden eğitim masraflarının karşılanması noktasında ailesine destek olmak isteyenler de Adana’da evde en çok para kazandıran işleri tercih etmektedir. Part-time çalışanların yanı sıra Adana evde ek iş ilanlarından kendilerine en uygun olanı seçerek para kazananlarda mevcut. Takı tasarımcılığı, katalog satıcılığı ve paketleme işleri öğrencilerin en çok tercih ettikleri Adana ek gelir yöntemlerinden.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Şahinbey Ek İş İmkanları

Katalog satışlarının ev hanımları tarafından da çok tercih edildiğini belirtelim. Geçmişte yakın çevresinden başlayarak birebir görüşmelerle yapılan satışlar artık internet ortamına taşınmış durumda. Özellikle sosyal medya üzerinden yeni üyeler kazanan katalog satıcıları üyelerinin satışlarından da pay alarak çok ciddi gelirler elde ediyor. Tanınmış katalog firmalarının çok sayıda üyesi bulunan il temsilcilerinin her ay on binlerce lira kazandığını belirtmekte fayda var. Yeteri kadar zaman ve emek harcandığında bu işten hatırı sayılır miktarlarda gelir elde edebileceğinizi belirtmek isteriz.

Siz de ekonomik olarak rahatlamak, ek gelir elde ederek aile bütçenize destek olmak, gelirlerinizi artırarak daha yüksek standartlarda bir yaşama kavuşmak için Adana eve ek iş veren firmaların sunduğu fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Bunun için yorum kısmına gerekli bilgileri yazmayı unutmayın. Firmalar sizlerle yorumlarınız üzerinden iletişime geçecektir. Adana eve ek iş veren firmaların telefon numaralarını aramakla vakit kaybetmeyin. Bırakın firmalar sizi bulsun. Bol kazançlı günler dileriz

Bir önceki yazımız olan Ankara'da Evde Ek İş Yapmak İsteyenler başlıklı makalemizde Ankara ek iş, Ankara ek iş ilanları ve Ankara evde ek iş fırsatları hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

 1. Selçuk dedi ki:

  Adana Yüreğir de oturuyorum,maddi olarak evde yapılabilen paketleme vs.ek gelire ihtiyacı m var.bilginize rica ederim.

 2. Selçuk dedi ki:

  Evde yapılabilen paketleme vs.

 3. Nermin dedi ki:

  Adana yüreğir de oturuyorum evde paketleme işi istiyorum zamanında teslimat ilginize teşekkürler

 4. Merve Kaya dedi ki:

  Adana Sarıçam’da oturuyorum. Evde paketleme işini yapmak istiyorum.

 5. Gülsüm dedi ki:

  Daha önce tekstil işlerinde işleme nakış benzeri işler yaptim yardımcı olursanız sevinirim

 6. İlknur guneş dedi ki:

  Adana Çukurova huzurevlerin de ikamet ediyorum evde Çalismak istiyorum.

 7. HÜSEYİN ÖGE dedi ki:

  EVDE PAKETLEME VE BUNA BENZER İŞLER YAPMAK İSTİYORUM.PARA KAZANMAYA İHTİYACIM VAR.BANA ULAŞIRSANIZ SEVİNİRİM.İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİM.
  CEP TLF.0-536-813 85 11

 8. Arzu dedi ki:

  Adana seyhandyim paketleme isi istiorum

 9. Duygu dedi ki:

  Merhaba adana çukurova da oturuyorum. Paketleme katlama montaj işlerini yapabilirim. Geri dönüş yaparsanız sevirim😊

 10. zeynep eryılmaz dedi ki:

  MERHABA ADANA SEYHANDA OTURUYORUM.EVDE HER TÜRLÜ PAKETLEME İŞİNİ ÇOK PRATİK BİR ŞEKİLDE YAPABİLİRİM.BU İŞE ÇOK İHTİYACIM VAR ULAŞIRSANIZ SEVİNİRİM.

 11. Meltem Tek dedi ki:

  Adana çukurovada oturmakta olan bir bayanım evde çalışarak para kazanabileceğim bir işe ihtiyacım var elimden her türlü iş gelir paketleme montaj davetiye katlama tesbih dizme örgü vs elim seridir gerekirse ekibimde var yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler

 12. Ayşegül dedi ki:

  Evde is yapmak istiyorum ihtiyacım var

 13. Murat dedi ki:

  Adana seyhanda oturuyorum acil işe ihtiyacım var dönerseniz sevinirim her türlü paketleme işi yapabilirim

1 3 4 5