Konya Evde Ek İş Tercihleri

10.05.2021
149
Konya Evde Ek İş Tercihleri

Türkiye’nin tahıl ambarı olarak kabul edilen Selçuklu’nun miras şehri Konya evde ek iş tercihleri  bu güzide ilimizin sakinlerince olumlu bir uğraş olarak algılanıyor. Alışveriş çılgınlığı ister istemez bu ilin sakinlerini de etkilediğinden ve gereksiz harcamalar yaparak para yetiremez oldukları da bir realite. Bu hesapsız gidişe dur demek, amacıyla neler yapılabileceğinin kaygısını taşıyorsunuz.

Bütün illerde olduğu gibi Türkiye’nin benzer problemi Konya’da da var. Bu da  istihdam yani işsizlik. Konya’da eve ek iş veren firmalar  sayesinde sorunlarınızı yavaş yavaş çözeceksiniz. Lüzumsuz harcama israf olarak kendini ortaya çıkarıyor. Biz sizlere bu hesapsız harcamalardan nasıl kurtulacağınızı anlatmayacağız. Ancak buna çözüm olarak neler yapabileceğinizi bilmek de hakkınız.

Sanayi kenti olan ilimizin ilçeleri de önemli oranda nüfusu barındırmaktadır. Akşehir ek iş açısından avantaj kapsamına girmektedir. Sizlere meyve toplama, ağaç budama, meyve pazarlama ortamları verir. Ereğli de kendini uygun büyük gelir imkanları sunmaktadır. Bu sebeple Ereğlide ek iş veren firmaların azımsanamayacak sayılara ulaşmıştır.

Bayanlar için ise kına paketleme, evde davetiye katlama, çanta dikimi, Konya gelinlik süsleme en çok tercih edilen ek iş grupları arasındadır. Konya’nın güney tarafında yer alan Çumra’da tarımla alakalı ek iş pozisyonları bulunmaktadır. Bu sebeple tarlada çapalama, meyve sebze toplama, ürün hasat etme, kavun karpuz toplama işleri, pazarlama işleri oldukça revaçtadır.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  İstanbul Adalar Ek İş İlanları

Beyşehir, Ilgın, Seydişehir ek iş imkanları açısından farklılık gösterir. Beyşehir’de balıkçılık, hayvancılık sektörü destek sağlayamaz oldu. Ayrıca Beyşehir’de eve ek iş veren firmalar takı tasarımı yaparak para kazanma şansı da verir.  Seydişehir’de evde çalışmak isteyenler küçük çaplı işletmeleri tutunduğu fırsatları değerlendirmelidir. Bunlar; evde toplu iğne paketleme, davetiye katlama şeklinde kendini gösterir. Bütün bu işler sadece yaşadığınız ilçede işletmeler tarafından size verilmez. Araştırma yaptığınız taktirde Türkiye’nin her yerinden opsiyonlar bulunmaktadır.

Konya evde ek gelir imkanları

Konya merkezde yaşayan insanlar çok varlıklı insanlar değildir. Türkiye’de olduğu gibi köy kasaba gibi yerleşim yerlerinden şehir merkezlerinden büyük bir göç yaşanmıştır. Doğal olarak Konya Merkez de gariban insanlarla dolmuştur. Ancak Konyalı vatandaş şükretmesini bildiği için kıt kanat geçinmektedir.

Biz de diyoruz ki, şükretmek güzeldir; Yaratıcı’ya her halimize şükretmemiz doğrudur. Ancak bu sizin çalışmak için araştırma yapmamıza engel değildir. Kovandan çıkmayan arı bal yapar mı? Bu atasözünü unutmayın! Sizler de çalışmak için girişimde bulunun.

konya
Konya Evde Ek İşler

Konya’da eve ek iş veren firmalar

Konya merkezde turizmin canlanması neticesinde farklı ek iş fırsatları doğurmuştur. Turistik eşyalar yapmak, satmak, pazarlamak isteyen firmalar Konya ek gelir imkanları doğurmuştur. Bunun için hediyelik olarak kabul edilen turistik eşyaların yapımı için Konya’da eve ek iş veren firmalar önemli ortamlar hazırlamaktadır. Bunların başında da evde takı tasarım işleri birinci sırada yer almaktadır.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Trabzon Ek İş

Konya evde ek iş ilanları sürekli olarak internette yayınlanmaktadır. Elinizden hangi işler geliyorsa tecrübelerinizi de anlatarak onları yazmayı unutmayın. Konya’da iş veren firmalar sizlerin bıraktığı mesajları değerlendirir. Size evde yapılacak kolay ek iş fırsatları sunar. O halde hemen lüzumsuz harcamalara “dur” demek için  ve hem de zamanını değerlendir. Hem de para kazan. Ayda 3500 – 4000 lira civarında ilave gelir yakalamak istersen sana sunulan ilginç iş pozisyonlarından yararlanırsın.

Konya evde ek iş fısatları

Sadece Konya’daki firmalar değil diğer illerdeki sana hazırlanan imkanları da değerlendirebilirsin. Nasıl mı? Kargo firmalarıyla anlaşan büyük şirketler Türkiye’nin her bölgesine, her köşesine ek iş taşımaktadır. Onlar için İstanbul’un bir ilçesi ile Gaziantep’in, Konya’nın, Antalya’nın, Erzurum’un, Trabzon’un, Samsun’un, Muğla’nın, Nevşehir’in, Tokat’ın, Burdur’un, Eskişehir’in, Bursa’nın… köyünde, kasabasında yaşayan insanlara aynı mesafede bakarlar. Sebebi de kargo firmasıyla yıllık olarak anlaşırlar. Yani  firmalar için uzak yakın kavramı yok, onları çok etkilemez.

Dolayısıyla sizler de bütün ek iş  olanaklarına başvuru yapabilirsiniz. Konya evde ek iş fısatları sizlere yeterli gelmeyebilir. Bu amaçla Türkiye’de güncel çalışma sahalarını yakalamak için diğer kategorileri de inceleyin. Beğendiğiniz işlerin hepsine başvuru yapınız.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Melikgazi Ek İş İmkanları

Bir önceki yazımız olan Bursa Kolay Ek iş İmkanları başlıklı makalemizde Bursa ek iş fırsatları, Bursa evde ek iş ve Ek gelir Bursa hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.