Kocaeli İzmit Ek İş İlanları

22.09.2017
6.842
Kocaeli İzmit Ek İş İlanları

Her ne kadar İstanbul’un gölgesinde kalmış olsa da Kocaeli İzmit ek iş ilanları açısından en bol seçeneğin yer aldığı illerimizden birisidir. Bunun sebebi sizin de tahmin edebileceğiniz gibi gelişmiş sanayisidir. İstanbul’un ardından en büyük sanayi kenti olan Kocaeli’de özellikle imalat sanayii çok ilerlemiştir.

Kocaeli İzmit Ek Gelir İmkanları

İstanbul’a olan yakınlığı, ülkenin en önemli ulaşım ağlarının merkezinde yer alması gibi sebeplerle bu şehrimiz adeta endüstriyel bir merkez haline gelmiştir. Bunun doğal bir sonucu olarak Kocaeli İzmit ek iş imkanları da oldukça fazladır. Bu kentte yaşayan 2 milyona yakın kişinin elde ettiği toplam gelirin %70 gibi önemli bir kısmı sanayi sektöründen gelmektedir. Ancak madalyonun bir de diğer yüzü bulunmaktadır. Büyük bir işçi kenti olan Kocaeli’de büyük bir çoğunluk asgari ücretle çalışmaktadır. Bu sebeple çok sayıda kişi Kocaeli İzmit ek gelir arayışı içerisindedir.

kocaeli ek iş imkanları

Kocaeli Ek İş İmkanları

Kocaeli İzmit Evlere Ek İş Veren Firmalar

Aile bütçesine destek olmak isteyenler, ek gelire ihtiyaç duyanlar ya da geçim sıkıntısı yaşayanlar için Kocaeli İzmit evlere ek iş veren firmalar bulunmaktadır. Her yıl binlerce kişiye ek gelir fırsatı sunan bu firmalar paketleme, montaj ve ya kontrol gibi işler için insan gücüne ve yeteneklerine ihtiyaç duymaktadır. Eğer sizde bu fırsattan faydalanmak itiyorsanız yazımızın tamamını okuyun.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Diyarbakır Bağlar Evde Ek İş

İstanbul Ek İş İlanları

Kocaeli İzmit ek iş ilanlarını inceleyerek ya da Kocaeli İzmit evlere ek iş veren firmaların telefon numaralarını araştırarak vaktinizi boşa harcamayın. Çünkü firmalar farklı kanallar aracılığıyla çalışmak isteyenlere ulaşmaktadır. Ekistr.com bu kanallardan birisidir.  Sitemiz firmalar ile ek iş arayanlar arasında ücretsiz aracılık görevini üstlenmiştir.

Kocaeli İzmit ek iş imkanlarından faydalanabilmek için yapmanız gereken ilk şey, aşağıda bulunan yorum kısmına başvuru niteliğinde bir yazı yazmak olacaktır. İlgilenen firmalar sizinle bu başvuru üzerinden iletişime geçecektir. Bu sebeple yorumunuza e-posta adresinizi eklemeyi unutmayınız. Kocaeli İzmit ek gelir fırsatları açısından zengin bir ilimiz olduğundan sıra size de gelecektir.

Evde Kalem Montajı İle Para Kazanın

Başvurunuzun ardından Kocaeli İzmit evlere ek iş veren firmalar sizinle iletişime geçtiği takdirde yapılmasını istedikleri iş ve şartları hakkında bilgi vereceklerdir. Eğer şartlarda anlaşabilirseniz ve teslimat sonrasında yaptığınız iş beğenilirse yeni işleri almak daha da kolaylaşacaktır. Kocaeli İzmit ek iş ilanları yazımızın altına yorumunuzu yazın ve bu şansı yakalayın. Bol kazançlı günler dileriz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  İzmir Ek İş

Bir önceki yazımız olan Ankara'da Evde Ek İş Yapmak İsteyenler başlıklı makalemizde Ankara ek iş, Ankara ek iş ilanları ve Ankara evde ek iş fırsatları hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

 1. esma dedi ki:

  Merhaba izmitte ikamet ediyorum evde ek iş imkanı arıyoruz. Teşekkürler

 2. İsmail dedi ki:

  Merhabalar izmitte ikamet ediyorum emekliyim eşimle birlikte evde yapabileceğimiz iş imkanı arıyoruz yardımcı olursanız sevinirm bahar.torgut@hotmail.com 05302001075

 3. Esma Büke Morkoç dedi ki:

  Merhaba Kocaeli /İzmit merkezde eski perşembe pazarı karşısında oturuyorum. Üniversite öğrencisiyim, salgın dönemi dolayısıyla şu an işsizim. Elim bu tarz işlere yatkındır. E-posta adresim: elifp3806@gmail.com

 4. Mihriban dedi ki:

  Merhabalar ben izmit kocaeli de oturuyorum evde ek iş arıyorum cok ihtiyacım var lütfen bana dönüş yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 5. Ayfer dedi ki:

  İzmit merkezde oturuyorum evde paketleme, katlama işleri yapmak istiyorum. 5 aylık bebeğim var ve ihtiyaçlarımızı karşılamak için bu işe ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapın.