Bursa Ek İş İlanları

11.09.2017
2.706
Bursa Ek İş İlanları

Nüfus yoğunluğu bakımından değerlendirildiğinde İstanbul, Ankara ve İzmir’in ardından dördüncü sırada bulunan Bursa, ekonomik anlamda da en gelişmiş iller arasında yer almaktadır. Bu sebeple Bursa evde ek iş ilanları fırsatları bilenler için çok sayıda farklı seçeneği barındırmaktadır. Aile bütçesine önemli ölçüde katkı sağlayan bu ilgi gören yöntem ve Bursa ek iş seçenekleri ile ilgili yol gösterici ve bir o kadar da rahatlatıcı olduğunu düşünebilirsiniz Bursa’da eve ek iş veren firmaların telefon numaraları doğrudan değil ama dolaylı olarak elinize geçer.

Bursa Evde İş İlanları

Ülke ekonomisinin lokomotiflerinden birisi olan Bursa’da sanayi, hayvancılık ve tarım son derece gelişmiştir. Tarıma dayalı sanayi, otomobil üretimi ve yedek parça denilince akla gelen ilk şehir olan Bursa evde para kazanma yolları sunma konusunda da oldukça cömerttir. Ülkemizde faaliyet gösteren en büyük beş yüz şirketin otuzundan fazlası Bursa merkezlidir. Bu rakamlar Bursa’da eve iş veren firmaların ne kadar çok olabileceği hakkında bize fikir verecektir.

Bursa’nın eve iş veren firmaları

HUDAVENDIGAR KENT PARKI KASIM 20151 1024x683.jpgursa ek iş
Bursa Ek İş

Sanayi, tarım, turizm ve hayvancılığın çok geliştiği bu gibi şehirlerde istihdam edilen kişi sayısı da aynı oranda yüksektir. Ancak madalyonun diğer yanına baktığımızda çalışmayan bir nüfusun varlığı gerçeğini de görmekteyiz. Aynı zamanda bir öğrenci kenti de olan Bursa’da on binlerce üniversite öğrencisi tahsil görmekte. Büyük çoğunluğu çalışmayan öğrencilerin, ev hanımlarının ve iş bulamayan vatandaşlarımızın sayısı oldukça yüksektir. Yaşam standartlarının ekonomik güce göre belirlendiği düşünüldüğünde nüfusun büyük bir kısmının geçim sıkıntısı çektiği gerçeği de apaçık ortadadır. Bu sebeple çok sayıda kişi ek gelir için arayış içinde. Bursa’da eve iş veren firmaların telefon numaralarını öğrenmek isteyen binlerce kişi var. Ancak bu numaralara internette araştırma yaparak ya da Bursa ek iş ilanlarını inceleyerek ulaşmak son derece güç. Yazımızın devamında bu tür firmalarla iletişim kurabilmenizi sağlayacak yöntemlerden söz edeceğiz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  İstanbul Part Time İş

Bursa Ek İş İmkanları

Her dönemde olduğu gibi Bursa evde ek iş fırsatları 2022 yılında da zengin seçeneklerle karşımıza çıkıyor. Sanayi çok geliştiği için paketleme, koli düzenleme, evde gıda ürünleri hazırlama, montaj işleri yapma ve tasarım çalışmalarınız ile kolaylıkla para kazanabilirsiniz. Bunun yanı sıra Bursa’nın meşhur zeytinlerini de ek gelir için bir fırsata dönüştürebilirsiniz. Evinizde hazırlayacağınız zeytinleri yerel olarak pazarlayabileceğiniz gibi online olarak da satış yapabilirsiniz. Evde hazırladığı zeytinleri Türkiye’nin çeşitli illerine kargo ile göndererek para kazanan çok sayıda ev hanımı var.

Bursa evde para kazanma yolları sadece bununla da sınırlı değil. Sitemizde bulabileceğiniz diğer evde ek iş yaparak para kazanma yollarından dilediğinizi seçerek firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için yazıların alt kısmında yer alan yorum bölümüne e-posta bilgilerinizi, yapabileceğiniz işleri, bu işleri kaç kişiyle yapabileceğinizi ve yaşadığınız ili paylaşarak Bursa’da eve iş veren firmalarla aranızda bir köprü kurabilirsiniz.

kına paketleme işi
Evde Kına Paketleme

Sizinle çalışmak isteyen firmalar e-postanız aracılığıyla sizinle iletişime geçmekte ve taleplerini iletmektedir. Eğer gerekli anlaşmayı yaparsanız ilgili firma size gerekli malzemeleri ulaştıracak be belirlenen sürede, belirlenen şekilde teslim alacaktır. Bu noktada önemli olan kapasite tespitinizi iyi yapmanız ve istenilen zamanda işi bitirebilmenizdir. Böylece iş devamlılığını sağlamak ve sektörde aranan kişilerden birisi olabilirsiniz. Bursa’da eve iş veren firmaların sunduğu bu fırsatlardan yararlanarak sizlerde aile bütçesine destek olabilirsiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Samsun Ek İş İlanları

Bursa Evde Ek İş Fırsatları

Ev hanımları, öğrenciler, çeşitli sebeplerle evde olmak durumunda olanlar, henüz bir işi olmayanlar ya da ek gelire ihtiyacı olan çalışanlar için önemli bir fırsat olan evde ek iş yaparak para kazanmak tüm dünya da milyonlarca insanın başvurduğu bir yöntemdir. Herhangi bir riski yoktur. İstediğiniz saatlerde istediğiniz kadar çalışarak para kazanabilirsiniz. Bursa ek iş ilanları genellikle sanayi, tarım ve turizm sektöründe faaliyet yürüten iletmelerin kalifiye eleman arayışları ile doludur. Bursa’da eve iş veren firmaların telefon numaralarına ulaşabilmek de çok zordur. Bunun için yapmanız gereken daha önce de belirttiğimiz gibi gerekli bilgileri yorum kısmına yazmak.

Bursa eve ek iş fırsatları binlerce ev hanımına  bütçelerine destek olma, öğrencilere okul masraflarını karşılama ve çok sayıda çalışana ek gelir imkanı sundu. Tüm bunların yanı sıra kendi fırsatlarınızı kendiniz de yaratabilirsiniz. Evde tasarlayacağınız takılar ve süs eşyaları öğrenciler arasında çok rağbet görecektir. Öte yandan mutfak becerilerinize güveniyorsanız evde yapacağınız sarma, börek, mantı ve ev baklavası gibi lezzetler ciddi miktarlarda para kazanmanızı sağlayabilir. Lezzetleriniz beğenilirse işi ilerletip kendi mekanınızı açmanız ya da büyük restoranlardan sipariş almanız bile mümkün.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Ek İşler Kayseri'de Umut Oluyor

Görüldüğü üzere evde ek iş yaparak para kazanmak çok sayıda avantajı da beraberinde getiriyor. Kendi evinizde çalışacak olmak en büyük avantaj olarak ön plana çıkarken, yol-yemek masrafı olmaması, kimseden emir almadan kendi kendinizin patronu olacak olmanız da diğer artılar. Hemen şimdi harekete geçerek bu kazançlı dünyanın kapılarını siz de açabilirsiniz. Bursa ek iş ilanları ile imkanlarından siz de faydalanabilirsiniz. Kendi paranızı kazanarak yalnızca daha yüksek standartlarda bir yaşamın değil, ekonomik özgürlüğünüzün ve emek vererek üretmenin keyfini de süreceksiniz. İŞ İSTE SIRA SANA DA GELSİN!

Bir önceki yazımız olan Ankara'da Evde Ek İş Yapmak İsteyenler başlıklı makalemizde Ankara ek iş, Ankara ek iş ilanları ve Ankara evde ek iş fırsatları hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

 1. Dilek kurt dedi ki:

  Salihli cabaklı köyü no 210 cep 05357274247

 2. Öznur dedi ki:

  Beşevlerde oturuyoruz 2 arkadaşız bizde paketleme işi yapmak istiyoruz

 3. Sedef Yilmaz dedi ki:

  Calismak istiyorum

 4. Sedef dedi ki:

  Ek iş ariyorum, bursada yasiyorum. İletisime gecebilir misiniz

 5. Oguz dedi ki:

  Bursa nilüferde oturuyorum evde ek iş yapabilirim

 6. Zeynep dedi ki:

  Sabun paketleme isi yapmak istiyorum bursada oturuyorum iletisme gecebiliriz

 7. Yasin bay dedi ki:

  Eşim İçin arıyorum paketleme işi mantar cay sabun veya havlu kenarı veya örtü yapabilir