İzmir’in Yükselen Değeri Torbalı’da Ek İş

09.12.2017
3.620
İzmir’in Yükselen Değeri Torbalı’da Ek İş

Türkiye ekonomisinin lokomotif şehirleri arasında yer alan İzmir; güçlü sanayi, turizm ve ticaret üçgeniyle çok sayıda kişiyi istihdam ediyor. Genç ve dinamik nüfusu ülke ekonomisi için çok şey ifade eden İzmir’in bazı ilçeleri ise özellikle sanayide daha gelişmiş durumda. Torbalı’da bunlardan birisi. Yüzlerce orta ve büyük ölçekli sanayi kuruluşunun yer aldığı Torbalı ek iş yapmak isteyenler için de çeşitli fırsatlar sunuyor.

Farklı alanlarda faaliyetlerini yürüten firmalarla dolu olan Torbalı’da işletmelerin sektörel dağılımları da farklılık gösteriyor. Bu da, Torbalı ek iş imkanlarının çeşitliliğini açıklıyor. Tarım ve sanayiye dayalı olan ilçe ekonomisinde iş bulmak çok da zor değil. Tabii ki, iş seçmediğiniz sürece. İlçe, özellikle yaz aylarında binlerce tarım işçisinin akınına uğruyor.

torbalı ek iş

Torbalı Ek İş

Verimli topraklara sahip Torbalı ovasında araziniz varsa tarımla uğraşıp ek gelir elde edebilirsiniz. Büyük bir pazar potansiyeli olan organik tarımla uğraşarak önemli miktrarlarda gelir elde etmeniz mümkün. Organik tarım ürünü yetiştiriciliğini ek iş olarak yapabileceğiniz gibi meslek haline de getirebilirsiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Ankara'da Evde Ek İş Yapmak İsteyenler

Torbalı’da Evde Ek İş Veren Firmalar

200.000’e yaklaşan nüfusuyla hızla büyüyen bir ilçe olan Torbalı’da yüzlerce sanayi kuruluşunun faaliyet yürüttüğünü daha önce belirtmiştik. Bu işletmelerden birçoğu evde çalışarak ek gelir elde etmek isteyen kişiler için önemli fırsatlar sunuyor. Montaj, kutulama ve paketleme işleri bu fırsatlar arasında başı çekerken Torbalı’da eve ek iş veren firmalar ile iletişim kurabilmek ise işin en zor kısmı.

İş ilanları incelendiğinde evde ek işle ilgili herhangi bir bilgi bulunmuyor. Daha çok kişisel bağlantılar ile elde edilebilen bu tür işler için bireysel görüşme yapmak da etkili olacaktır. Öte yandan aşağıda yer alan yorum bölümüne başvuru niteliğinde bir yazı yazarak da Torbalı evde ek iş veren firmalar ile iletişim kurma şansını elde edebilirsiniz.

Torbalı İş İlanları

Türkiye’nin en büyük ilan siteleri incelendiğinde Torbalı iş ilanları arasında güvenlik görevlisi, işyeri güvenliği uzmanı, vasıflı ya da vasıfsız işçi, mühendis, satış elemanı, saha sorumlusu, depo sorumlusu, gece bekçisi, muhasebe sorumlusu, üretim planlama elemanı, tekstil firmalarında çalışacak ütücü, kaynakçı, döküm ustası, montaj işçisi, polyester-kompozit ustası, bakım teknisyeni, iş makinesi operatörü, sekreter ve finans uzmanı gibi çok sayıda iş ilanı ile karşılaşılıyor.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Van'da Eve Ek İş Veren Firmalar

Bir önceki yazımız olan Ankara'da Evde Ek İş Yapmak İsteyenler başlıklı makalemizde Ankara ek iş, Ankara ek iş ilanları ve Ankara evde ek iş fırsatları hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

 1. Asli dedi ki:

  Bende ayrancilarda oturuyorum ev ek is yapim evime katkida bulunmak istiyorum mumkunse bana iş veirmisiniz

 2. Edanur şimşek dedi ki:

  Bende İzmir Torbalı ayrancilarda oturuyorum bende evde ek iş yapmak istiyorum lütfen ihtiyacım var

 3. Semra dedi ki:

  Benim evde ise ihtiyacım var nolursa yaparim yardimci olurmusunuz lutfen

 4. Hülya dedi ki:

  10yillik tatlıcı ustasıyım İstanbul’dan İzmir’e yerleştim burada calısmayacağım ek gelir olarak evde ek iş yapmak istiyorum

 5. Kübra Nur Deniz dedi ki:

  Merhabalar ben öğrenciyim, torbalıda yaşıyorum ve öğrenimim için aileme yük olmadan para kazanmak istiyorum, geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

  1. Hülya dedi ki:

   Ben izmir ayrancilara yeni yerlestim birtane çocuğum var kiradayim eşim calisiyor bend katkı sağlamak adına evd ek iş yapmak istiyorum

   1. Asli dedi ki:

    Bende ayrancilarda oturuyorum ev ek is yapim evime katkida bulunmak istiyorum mumkunse bana iş veirmisiniz

 6. meryem dedi ki:

  ayrancılarda ikamet ediyorum.evde çalışaraktan ek gelir elde etmek istiyorum