Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

İzmir’in Yükselen Değeri Torbalı’da Ek İş

Türkiye ekonomisinin lokomotif şehirleri arasında yer alan İzmir; güçlü sanayi, turizm ve ticaret üçgeniyle çok sayıda kişiyi istihdam ediyor. Genç ve dinamik nüfusu ülke ekonomisi için çok şey ifade eden İzmir’in bazı ilçeleri ise özellikle sanayide daha gelişmiş durumda. Torbalı’da bunlardan birisi. Yüzlerce orta ve büyük ölçekli sanayi kuruluşunun yer aldığı Torbalı ek iş yapmak isteyenler için de çeşitli fırsatlar sunuyor.

Farklı alanlarda faaliyetlerini yürüten firmalarla dolu olan Torbalı’da işletmelerin sektörel dağılımları da farklılık gösteriyor. Bu da, Torbalı ek iş imkanlarının çeşitliliğini açıklıyor. Tarım ve sanayiye dayalı olan ilçe ekonomisinde iş bulmak çok da zor değil. Tabii ki, iş seçmediğiniz sürece. İlçe, özellikle yaz aylarında binlerce tarım işçisinin akınına uğruyor.

Torbalı Ek İş

Verimli topraklara sahip Torbalı ovasında araziniz varsa tarımla uğraşıp ek gelir elde edebilirsiniz. Büyük bir pazar potansiyeli olan organik tarımla uğraşarak önemli miktrarlarda gelir elde etmeniz mümkün. Organik tarım ürünü yetiştiriciliğini ek iş olarak yapabileceğiniz gibi meslek haline de getirebilirsiniz.

Torbalı’da Evde Ek İş Veren Firmalar

200.000’e yaklaşan nüfusuyla hızla büyüyen bir ilçe olan Torbalı’da yüzlerce sanayi kuruluşunun faaliyet yürüttüğünü daha önce belirtmiştik. Bu işletmelerden birçoğu evde çalışarak ek gelir elde etmek isteyen kişiler için önemli fırsatlar sunuyor. Montaj, kutulama ve paketleme işleri bu fırsatlar arasında başı çekerken Torbalı’da eve ek iş veren firmalar ile iletişim kurabilmek ise işin en zor kısmı.

İş ilanları incelendiğinde evde ek işle ilgili herhangi bir bilgi bulunmuyor. Daha çok kişisel bağlantılar ile elde edilebilen bu tür işler için bireysel görüşme yapmak da etkili olacaktır. Öte yandan aşağıda yer alan yorum bölümüne başvuru niteliğinde bir yazı yazarak da Torbalı evde ek iş veren firmalar ile iletişim kurma şansını elde edebilirsiniz.

Torbalı İş İlanları

Türkiye’nin en büyük ilan siteleri incelendiğinde Torbalı iş ilanları arasında güvenlik görevlisi, işyeri güvenliği uzmanı, vasıflı ya da vasıfsız işçi, mühendis, satış elemanı, saha sorumlusu, depo sorumlusu, gece bekçisi, muhasebe sorumlusu, üretim planlama elemanı, tekstil firmalarında çalışacak ütücü, kaynakçı, döküm ustası, montaj işçisi, polyester-kompozit ustası, bakım teknisyeni, iş makinesi operatörü, sekreter ve finans uzmanı gibi çok sayıda iş ilanı ile karşılaşılıyor.

Bir önceki yazımız olan Antalya Evde Ek İş İlanları başlıklı makalemizde Antalya ek iş ilanları, Antalya evde ek iş fırsatları ve Antalya evde iş ilanları hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?