Nette Dosya Yükleyerek Para Kazan

Nette Dosya Yükleyerek Para Kazan

Birçok dosya upload etme sitesi mevcuttur. Bunlara yükleyeceğiniz dosyalar sayesinde indirme başına size ödeme yapılmaktadır. Güvendiğiniz ve para kazandıracağına inandığınız dosyaları bu sitelere yükleyerek oturduğu yerden altın yumurtlayan bir tavuğumuz olsun ister misiniz? Bütün dosya yükleme siteleri hemen hemen aynı mantıkla hareket eder, yani depolama alanlarına istediğiniz dosyaları upload ederek para kazanma imkanı verirler. Yüklediğiniz […]

Birçok dosya upload etme sitesi mevcuttur. Bunlara yükleyeceğiniz dosyalar sayesinde indirme başına size ödeme yapılmaktadır. Güvendiğiniz ve para kazandıracağına inandığınız dosyaları bu sitelere yükleyerek oturduğu yerden altın yumurtlayan bir tavuğumuz olsun ister misiniz?

dosya yükleyip para kazanma

Bütün dosya yükleme siteleri hemen hemen aynı mantıkla hareket eder, yani depolama alanlarına istediğiniz dosyaları upload ederek para kazanma imkanı verirler. Yüklediğiniz dosyalar da ihtiyaç sahipleri tarafından indirildiği dosya paylaşımından para kazanma hakkı doğar, buna karşılık da sizlere belli miktarda ödenek ayrılır. Örneğin 500 indirme yapıldığı zaman size 1 dolar civarında hesabınıza para transfer olur. Bu sayı her dosya yükleme sitesinde değişkenlik gösterebilir. Yükleyeceğiniz dosyalar sayesinde, takip etmeksizin indirme sayısı miktarınca gelir sağlayacaksınız. Türk parasıyla karşılaştığımız zaman sizin yüklediğiniz dosyadan her indirildiğinde yaklaşık 20-30 kuruş kadar hesabınıza para birikecek, belli miktar olduğu zaman parayı çekme hakkınız olacaktır.

Dosya paylaşımından para kazanmak

Gençlerin çok seveceği bir ek gelir fırsatı olan internetten dosya yükleme hakkında sizlere önemli açıklamalar yapacağız. Bilhassa üniversite öğrencilerinin hatta liselilerin bile rahatlıkla her türlü ortamdan bu iş fırsatını değerlendirebileceğini hatırlatalım. Evde, okulda, sokakta, yazlıkta, bahçede, yurtta…. aklına gelen her yerde dosya yükleme yaparak gelir elde edebilirsiniz.

BUNA DA BAKMADAN GEÇME!  Evde Çorap Paketleme, Temizleme ve Katlama İşi

Özellikle yüksek öğrenim hizmetlerinden faydalanan üniversiteli gençlerin eğitim masraflarının karşılanması amacıyla ek gelir hakkında araştırma yaptığını biliyoruz.  Biz de sizlere bu konuda nasıl destek olunacağını araştırdık. Yapabileceğiniz sevdiğiniz bir ek kazanç olan dosya upload ederek harçlık çıkarmak elinizde.

Sizler interneti en iyi şekilde kullanmaktasınız. Sosyal medya ağları günümüzde gençlerin daha aktif olmasına olanak vermektedir.  İnterneti en iyi şekilde kullanan gençlerin internetten dosya yükleme işi yaparak gelir elde etmesi içten bile değil. Bildiğiniz gibi dosya indirme siteleri her türlü programı kullanıcıların hizmetine sunmuştur.  Bazı dosyalar ücretli indirilirken bazıları ücretsiz olarak kullanıcılar tarafından indirilmektedir. Dosya yükleme ya da indirme siteleri ziyaretçileri ile işbirliği içinde hareket eder. Yani bütün dosyaları siteye kendileri yükleyemez, bunun için ziyaretçilerin desteğini de ihtiyaç duyar. Bu bağlamda sizler dosya yükleyerek harçlık edinmeden faydalanmak isteyenler sitelere dosya upload edebilirsiniz.

dosya paylaşımından para kazanmak

Dosya yükleyerek nasıl para kazanılır?

Sizin yüklediğiniz dosyalar indirilme sayısına göre sizlere gelir sağlayacaktır. Örneğin bir program dosyasını upload ettiniz. Sizin dosyanız kaç kişi tarafından download edildiyse size sitenin belirttiği katsayı kadar hesabınıza para aktarılır. Belli bir limit olunca hesap numaranıza kazandığınız gönderilir.

BUNA DA BAKMADAN GEÇME!  Evde Boncuk Dizme ve Süsleme İşi

Ne tür dosyalar upload  edilmesi gerekir?

Günümüzde internetin yaygın bir şekilde kullanılması ile birlikte video dosyaları, müzik dosyaları, oyun dosyaları başta olmak üzere oldukça fazla dosya çeşidi bulunmaktadır. Başta MP4 gibi dosyaların yoğun ilgi ile karşılaşacağını tahmin edersiniz. Gençler müzik dinlemeyi çok seviyor.  Bu sebeple de sizin yüklediğiniz dosyalar mutlaka indirilecektir.  Siz de dosya paylaşımından para kazanma şansı elde edeceksiniz.

Hangi sitelere dosya yükleme işi yaparak para kazanılır?

Bu konuda arama motorlarına kısa bir araştırma metni yazdığınız taktirde oldukça fazla alternatif olduğunu göreceksiniz. Dosya upload siteleri sizlere öncelikle üyelik fırsatı verecek, üyeliğinize istinaden uygun zamanlarda dosya yükleme işi yaparak kazancınız devam edecek.

Bu işin en güzel tarafı işinizi sürekli takip etmenize gerek yok. Sizin dosyanız ne kadar çok indirilirse sizin hesabınıza sürekli para yazılacak. Ne kadar çok dosya yüklerseniz kazanç oranınız ona göre artacaktır.

Eğer sizler de dosya yükleme işi ile cep harçlığı oluşturma olanağından faydalanmak istiyorsanız hemen araştırmalara başlayın.

BUNA DA BAKMADAN GEÇME!  Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi

Referans sistemi ile de çalışma yapmak mümkün, yani siteye yönlendireceğiz insanlar dosya indirdiği zaman da size belli miktarda komisyon ödemesi yapılır. Dosya yükleyerek para kazanmak isterken bazı kriterlere de uymanız gerekir. Örneğin adult dosyalar yüklemek yasaktır. Dosyaların boyutu upload siteleri tarafından değişkenlik gösterebilir. İndirilecek dosyalara şifre koymanız istenmez. Bu ve buna benzer kurallara uymanız durumunda rahat bir ortamda dosya upload ederek para kazanmak mümkündür.

Bir önceki yazımız olan Eve Ek İş Alınır-Evde Ek İş Yapılır başlıklı makalemizde Evde hangi ek işler yapılmaktadır, evlere ek iş gönderenler ve Evlere ek iş gönderilir hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?