Evde Makas Montajı İşi

29.09.2017
1.985
Evde Makas Montajı İşi

Yaşam şartlarının giderek ağırlaştığı günümüzde ek iş yaparak gelir elde etmek dar gelirli vatandaşların sık sık başvurmaya başladığı bir yöntem. Evde makas montaj işi el becerisi iyi olan ve bu yeteneğini kullanarak para kazanmak isteyen kişiler için eşsiz bir fırsat sunuyor. Beceri demişken bu işi yapabilmek için öyle çok maharetli ve tecrübeli ellere ihtiyaç yok. Birkaç denemeyle herkesin kolaylıkla yapabileceği bir montaj işi.

Evde Makas Montajı Yapmak İstiyorum

Herhangi bir masrafı olmayan ve evinizi bir atölyeye çevirmeden yapabileceğiniz bu iş önemli kazançlar elde etmenize de olanak tanıyacak. Eğer siz de evde makas montajı yapmak istiyorum diyorsanız olmanız gereken yerdesiniz. Ekistr.com’un sunduğu imkanla bu işi evinizde yapma fırsatını yakalayabileceksiniz.

makas montaj işi

Evde Makas Montajı İşi

Evde Mandal Paketleme İşi

Özellikle dar gelirli vatandaşların başvurduğu bu tür işlerden ev hanımları, öğrenciler, emekliler ve hatta ek gelire ihtiyaç duyan çalışanlar bile faydalanıyor. Kendi evinizin rahatlığında ve istediğiniz saatlerde çalışarak yapabileceğiniz bu işi nasıl yapabileceğinizle ilgili detaylı bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Para Kazanma Yolları

Evde Makas Montajı İşi Veren Firmalar

Bir tornavida yardımı ile yapabileceğiniz bu işi alabilmek için öncelikle evde makas montaj işi veren firmalar ile iletişim kurmanız gerekiyor. Ancak bu pek de kolay olmuyor. Yakın geçmişte ilanlarda ve internet ortamında bolca karşılaştığımız bu tarz iş imkanlarını bulmak artık çok zor. Bunun yerine firmalar çalışmak isteyenlere ulaşıyor ve bunun için yaptığınız başvuruları kullanıyor. Ekistr.com bu işletmelere ulaşmak için en kolay yollardan birisidir.

Aşağıda bulunan yorum kısmına yazacağınız kısa bir bilgilendirme yazısı sesinizi duyurmanız için yeterlidir.  Yorumunuz başvuru niteliği taşıyacağından yaşadığınız il/ilçe, kaç kişi çalışabileceğiniz, varsa tecrübeniz ve size ulaşılabilecek aktif bir e-posta adresi gibi bilgileri eklemeniz yararlı olacaktır.

Eğer evde makas montajı işi verilir ise size gerekli tüm malzemeler gönderilecek ve montaj hakkında bilgilendirme yapılacaktır. Bundan sonra en önemli nokta belirlenen zamana kadar ve doğru şekilde montajı tamamlamanızdır. Satışa hazır hale getireceğiniz makasların kusursuz bir şekilde çalışıyor olması gerekmektedir.

Eğer siz de evde makas montajı işi veren firmalar ile iletişime geçmek ve bir an önce para kazanmaya başlamak istiyorsanız yapmanız gerekeni biliyorsunuz. Üstelik önünüzde seçenek olarak yalnızca bu iş yok. Sitemizde evde para kazanabileceğiniz yöntemler hakkında bilgi verdiğimiz çok sayıda içerik bulunmaktadır. Bu içerikleri de inceleyerek çok sayıda başvuru yapabilirsiniz. Evde makas montajı işi ile siz de ek gelir elde edip aile bütçenize nefes aldırabilirsiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Saç Tokası İşi Yapmak

Bir önceki yazımız olan Evde Dikiş Nakış İşinden Para Kazanın başlıklı makalemizde evde dikiş dikerek nasıl para kazanabilirim, Evde dikiş nakış işi yapmak ve evde dikiş nakış yaparak para kazanmak istiyorum hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

 1. İsmet kaya dedi ki:

  Makas montaj işi yapmak istiyorum uşakta ikamet ediyorum emekliyim saygılar

 2. Cahit Gündoğdu dedi ki:

  Makas vê mandal montaj işi yapmak istiyoruz 10 kişilik bir çalışma ekibimiz var. Kargo ile şehir dışı na gönderim yapıyormusunuz?

 3. makasmontajı işi yapmak istiyorum dedi ki:

  evde ek iş yapmak istiyorum

 4. Murat Dinçtürk dedi ki:

  05554316248
  Sincan Fatih
  Makas montajı işi yapmak istiyorum