Ek İş Olarak Kıyafet Satışı Yapmak

Teknolojinin hızla yol alması sonucunda insanlar iyice tembelleştik. Bu  da bazılarının para kazanmasına sebep olmaktadır. Kıyafet satışı ek iş olarak yapılabilmektedir. Aynı zamanda ayakkabı satışı da yapabilirsiniz.

İç çamaşırı, eşofman, kazak, gömlek gibi her türlü giysinin uzaktan katalog yöntemi ile satışı mümkün hale geldi. Katalog usulüyle çalışan firmaların temsilciliğini alarak çevremizdeki insanlara ek iş olarak kıyafet satışı yapabilirsiniz. Bunun için satışını yapmayı düşündüğünüz kıyafetleri üzerinde yanında gezdirmeye, taşımanıza hiç gerek yok. Sadece küçük bir katalog yeterlidir. Katalog üzerinde beden renk desen özellikler yazacaktır.

İnsanlar özellikle sosyal kişiler bu işten önemli oranda para kazanabilir. 10 lira 20 lira, yerine göre 40-50 lira ek gelir sağlayabilirsiniz.

katalog usulü kıyafet satışı

Unutulmaması gereken en önemli konu, Türkiye’de kaliteli, sağlam iş yapan firmaların ürünlerinin tercih edilecektir. Oldukça fazla katalog usulü kıyafet satışı gerçekleştiren firma bulunmaktadır. Bunlardan birisine üye olmanız sonucunda çalıştığımız işyerindeki arkadaşlarınıza uygun fiyata ek iş olarak kıyafet satışı yapabilirsiniz.

Gömlek, kravat, eşofman, terlik, iç çamaşırı, pantolon, atkı, çorap… aklınıza ne gelirse her türlü giysi katalog usulü ile satılabilir. Önemli olan sizlerin bu fırsatı değerlendirmelidir

BUNA DA BAKMADAN GEÇME!  Ambulans ve Acil Bakım Teknisyenliği

Siparişleri toplayıp belli bir fiyata ulaştıktan sonra firmaya sipariş vermek sonra gelen siparişleri ürünleri sahiplerine dağıtmak gerekir. Örnek üzerinde bir gömlek 40 lira yazıyorsa siz buradan yaklaşık 10 lira civarında gelir elde edeceksiniz.

Hem kadın hem de erkekler ve çocuklar için her türlü kıyafetin satışını rahatlıkla yapabilirsiniz. Günümüz insanı alışveriş yaparken çarşı mağaza dolaşmak istemiyor. Rahatına oldukça düşkün hale geldi. Szin ürünler katalogdan verilecektir. Ürünleri sipariş veriyor böylece yorulmadan evde kıyafetleri deneme şansı yakalıyorsunuz.

Bu iş ile ilgilenmek istiyorsanız yazı altına çalışmak istediğinizi belirten mesajlar yazın. Katalog usulü iş veren firmalar yetkilileri sizlere çalışma teklifi yapacaktır ya da internette kısa bir araştırma yaparak kendinize bu sisteme dahil olabilirsiniz. Böylece evde ek iş olarak kıyafet satışı yapıp para kazanabilirsiniz. Hiçbir emek sarf etmeden sadece sipariş toplayarak kolay para kazanma fırsatı sunan ek iş olarak kıyafet satışı yöntemi herkesin yapacağı kolay bir iş olarak gözükmektedir. Fakat hesap kitap yapmak gerektiğini de hatırlatalım.

BUNA DA BAKMADAN GEÇME!  Evde Çalı Süpürgesi İşi

Bir önceki yazımız olan Evde Ayna Süsleme İşi başlıklı makalemizde ayna süsleme işi ve Evlere ayna süsleme işi veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?