Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Netflix İçeriklerini İzle Para Kazan

İnternet dizileri son dönemde ortalığı kasıp kavururken bu içerikleri yayımlayan web siteleri de giderek büyüyor. Dünya çapında en çok üyeye sahip olan ve sayısız içeriğin bulunduğu Netflix’de bu uygulamalardan birisi konumunda. Başlığımızda belirttiğimiz Netflix içeriklerini izle para kazan sloganı ise henüz çok yeni olmasına rağmen internetten para kazanma yolları arayanlar için iyi bir alternatif olacağa benziyor. Sayısız film, dizi ve belgeselle dolu olan Netflix ile para kazanmak nasıl mümkün yazının devamında okuyabilirsiniz.

Netflix ile Para Kazanma

Geçtiğmiz günlerde bizzat şirket tarafından açıklanan iş ilanına göre Netflix ile para kazanma mümkün hale geldi. Eğer sitenin içeriklerinden gözünüzü ayıramıyorsanız ve ayıracak bir kaç dakikanız varsa bu keyfi hızlı nakde dönüştürebilirsiniz. Peki nasıl?  İnternet’te yayımlanan içeriklerin sayısı akıl almaz bir hızla artıyor ve bu içeriklerin düzenlenerek doğru bir şekilde kategorize edilmesi çok ciddi bir problem. Hali hazırda yalnızca 30 çalışanı olan şirketin bu kadar az kişiyle böylesine devasa veriyi işleyip gruplandırması yıllar sürecektir. Buna etkili bir çözüm arayan Netflix aradığı çareyi üyelerinde buldu. Buna göre miktarı belli olmamakla birlikte uygulamanın müdavimi olan üyeler hem içerikleri izleyip hem de ek gelir elde edebilecek.

Bunun için öncelikle Netflix’e üye olmanız gerekiyor. Daha sonra izlediğiniz içeriklerin doğru gruplandırılabilmesi için gerekli alanları işaretleyip para kazanmaya başlayacaksınız. Ünlü video yayın platformunun başına dert olan  videoların kategorilere ayrılması ve kılavuz bilgilerinin girilme sorunu bu şekilde çözülürken üyelerde ek gelir elde etme şansı yakalayacak.

Son yıllarda inanılmaz bir hızla büyüyen internet televizyonu fikrinin en önemli temsilcilerinden olan Netflix’in ülkemizde de çok sayıda üyesi var. Uzun saatlerini film ya da dizi izleyerek geçirenler Netflix ile para kazanma fırsatını değerlendirebilir. Sitemizde yer alan diğer internetten para kazanma yolları için tıklayınız.

 

Bir önceki yazımız olan Hareket Gerektiren İş Fikirleri başlıklı makalemizde Fotoğrafçılık yapmak, Kişiye özel antrenörlük ve Kişiye özel kuaförlük hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?