İzmir Ek İş İlanları

09.09.2017
2.822
İzmir Ek İş İlanları

Genç ve dinamik nüfusuyla önemli bir ekonomik potansiyeli barındıran İzmir ek iş ilanları ile de dikkat çekiyor. Ege’nin incisi olarak bilinen ve Türkiye’nin en büyük üçüncü şehri konumundaki İzmir 4 milyon 250 bine yaklaşan nüfusuyla ülke ekonomisinin dinamolarından birisidir. Tam bir turizm, sanayi ve tarım kenti olan İzmir’de otuz ilçe bulunuyor ve bunların on üçünde 100 binin üzerinde kişi yaşıyor.

Milattan önce 2000 yılından bu yana önemli bir ticaret merkezi olan İzmir Osmanlı İmparatorluğu döneminde Doğu Akdenizi’in en önemli ticaret limanı haline gelmiştir ve günümüzde de ülkenin en önemli ihracat limanıdır. Tarıma dayalı sanayi kolları başta olmak üzere, otomotiv, demir-çelik, çimento, gübre, petro-kimya, tekstil, içki ve tarım makineleri sektörlerinde oldukça gelişmiş olan İzmir evde ek iş imkanları da sunuyor.

İzmir’de Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar

Özgürlüklerin kenti olarak da bilinen İzmir diğer tüm büyük şehirlerimiz gibi pahalı bir şehir. Yüksek gelirli olmayan aileler de daha yüksek standartlarında bir yaşam sürebilmek için de ekstra para kazanabilmek için sürekli olarak İzmir ek iş ilanlarını araştırıyor. Ancak bu ilanlar genellikle sanayi bölgelerinde çalışabilecek kalifiye eleman ya da asgari ücretle çalışacak vasıfsız elemanları kapsıyor. Bizim amacımız ise aile bütçesine katkı vermek isteyen ev hanımlarının, öğrencilerin ya da henüz bir iş sahibi olmayan vatandaşların kendi evlerinde, istedikleri saatlerde çalışarak para kazanmalarına yardımcı olmak. İzmir’de evlere paketleme işi veren firmalar ihtiyaç duyan herkese yardımcı oluyorlar. Kemeraltı tam ek gelir deposu sanki.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  İstanbul Adalar Ek İş İlanları
izmir 2017
İzmir Ek İş İlanları

İzmir Evde Para Kazanma Yolları

Pek çok ekonomik fırsat sunan İzmir’de özellikle Gaziemir, Torbalı, Kemalpaşa ve Bornova gibi sanayinin çok gelişmiş olduğu ilçelerinde çok sayıda firma çeşitli sektörlerde faaliyet gösteriyor. Bu kentte bulunan Ege Serbest Sanayi Bölgesi en yüksek ticaret hacmi sıralamasında ikinci sırada yer almakta. Dolayısıyla İzmir eve iş veren firmalar açısından oldukça zengin seçenekler sunuyor.

Kemeraltı ek iş fırsatları

İzmir evde para kazanma yolları açısından da çok sayıda opsiyona sahip. Gelişmiş sanayi ve turizm olanakları sayesinde kendi işinizi yapabileceğiniz gibi kurumlara da çalışabilirsiniz. Bunu yapmak isteyen vatandaşlar genellikle İzmir eve ek iş veren firmaların telefon numaralarını bulmak için sürekli olarak internette araştırma yapıyor. Ancak şöyle bir gerçek var ki bu telefon numaralarını bulmak neredeyse imkansız. Bunun yerinde bu firmaların size ulaşmasını sağlamanız gerekmekte. Yapmanız gereken ilk iş ise yazının altında yer alan yorum kısmına başvurunuzu ve e-posta adresinizi yaşadığınız şehir ve yapmak istediğiniz iş ile birlikte yazmak olmalı. Bu sayede İzmir evde ek iş veren firmalar ilgilendikleri takdirde sizinle iletişime geçebilir. Kemeraltı ek iş fırsatları her insan yetecek kadar çoktur. En önemli handikap, çıkıp doğrudan dükkanlardan işi almaktır. En kolayı onlar size ulaşsın. Altta yer alan yorum kısmı tam da bu amaca hizmet ediyor.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Bionluk Sitesi İle Para Kazanmak

Çok sayıda öğrencinin yaşadığı İzmir ek iş almak isteyen öğrenciler için de çok sayıda fırsat sunuyor. Herhangi bir yerde part-time çalışmak yerine evde yapabileceğiniz çok sayıda iş var. Bunlar karton katlamak ya da kibrit kutusu hazırlamak gibi çok basit işler olabileceği gibi, masa sandalye montajından süs eşyası yapımı gibi beceri gerektiren işlere kadar uzuyor. Ancak gerçek şu ki bu işleri evinizin konforunda ve kendi belirlediğiniz saatlerde yapıyorsunuz. Üstelik kazanacağınız miktarda sizin performansınıza bağlı. En çok rağbet gören işler arasında paketleme işi geliyor. Hazırlanacak paketler baharat, boncuk, takı malzemesi gibi küçük parçalar olabileceği gibi büyük nesnelerin kolilenmesi de olabiliyor. Anket yapmak da daha fazla zaman almasına rağmen kazançlı bir iş seçeneği ve üniversite öğrencileri arasında popüler. İzmir evde ek iş imkanları bunlarla sınırlı değil.

İzmir Evde Paketleme İşleri 

İzmir evde para kazanma yolları arasında kadınlar için de seçenekler mevcut. Özellikle mutfak konusunda yetenekli kadınlar için sayısız fırsat var. Evde hazırlayacağınız lezzetleri internet üzerinden pazarlayabileceğiniz gibi şarküteri ve restoranlarla ve hatta marketlerle anlaşarak da satabilirsiniz. Bu sayede binlerce lira kazanan çok sayıda ev hanımı var. Eğer mutfakta iddialıysanız mantı, sarma, ev baklavası gibi özel lezzetleri hazırlayarak para kazanabilirsiniz. İzmir eve iş veren firmaların telefon numaralarına ulaşmanın zor olduğunu daha önce söylemiştik. Size yiyecek siparişi verebilecek işletmelere ulaşmak için yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Konya Evde Ek İş Tercihleri

Evde tütün sarma işi de yüksek gelir getiren işler arasında yer alıyor. Aynı zamanda bir tarım kenti olan İzmir’de sigara kullanıcılarına tütün sararak para kazanabilirsiniz. Bir aparat yardımıyla yapılan bu iş ile günde birkaç saatinizi ayırarak aile bütçenize katkı sunabilirsiniz. Yine, İzmir evde paketleme işleri asla es geçilemez seçenekler arasındadır.

izmir
İzmir Ek İş

İzmir ek iş ilanlarında karşılaşabileceğiniz diğer seçenekler arasında çeviri yapmak da var. Eğer dil biliyorsanız şehirde yaşayan çok sayıda öğrencinin yapmakta zorlandığı çevirilerini yaparak kazanç elde edebilirsiniz. Turizm sektörü de geliştiğinden tercümanlık ya da rehberlik yapmak da mümkün. Kentte yaygın olarak yapılan diğer bir iş ise takı tasarımı yapmak. Kentin ekonomisinde çok önemli bir yere sahip olan tarihi Kemeraltı Çarşısından uygun fiyata yapacağınız takı malzemeleri alışverişi ile kendi tasarımlarınızı hazırlayabilirsiniz. Üstelik kendiniz satabileceğiniz gibi isterseniz de takı satan işletmelerle anlaşarak onlardan sipariş alabilirsiniz.

Ülkemizin en önemli ekonomileri arasında yer alan İzmir ek iş ilanlarından verim almak için en şanslı şehirlerden birisidir. Yüksek potansiyeli sebebiyle Manisa, Aydın, Muğla, Uşak gibi çevre illerde yaşayanlar dahi bu fırsatlardan faydalanabiliyor. Eğer siz de evde para kazanmak istiyorsanız bir an önce harekete geçin ve ne yapmak istediğinize karar verin.

Bir önceki yazımız olan Ankara'da Evde Ek İş Yapmak İsteyenler başlıklı makalemizde Ankara ek iş, Ankara ek iş ilanları ve Ankara evde ek iş fırsatları hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

 1. Evrim dedi ki:

  Paketlemeye yönelik işleri yaparım.

 2. Merve dedi ki:

  Paketleme işleri ilgili olarak aileme destek olmak istiyorum. Tesekkurler / İzmir

 3. Dilan tayboğa dedi ki:

  Paketlemeye yönelik her iş olabilir. Ayrıca nikah şekeri gibi işlerde yapabilirim.

 4. Nurşah dedi ki:

  Başta paketleme olmak üzere evde her işi yapabilirim. Yeterki geri dönün artık . Lütfen. Çok ihtiyacım var. İzmirden yazıyorum .