Gaziantep Ek İş İlanları

19.09.2017
3.759
Gaziantep Ek İş İlanları

Yaşam koşullarının giderek zorlaştığı günümüzde çok sayıda kişi daha fazla para kazanarak bütçelerini bir nebze olsun rahatlatmaya çalışıyor. Ekiştr.com ekibi olarak bizlerde sizler için il il ek gelir elde edebileceğiniz işleri incelemeye devam ediyoruz. Sırada Gaziantep ek iş ilanları var.

Gaziantep Ek İş İmkanları

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en gelişmiş ili olan Gaziantep ek iş imkanları ile de bunu kanıtlıyor. Sanayi, ticaret ve tarımın tam anlamıyla hayat bulduğu bu şehrimizin nüfusu 2 milyona dayanmış durumda. Bunun doğal sonucu olarak da işsizlik problemi her geçen gün artıyor. 500’ün üzerinde sanayiye yönelik işletmenin faaliyet yürüttüğü bu ilimizde her türlü ürünün imalatı gerçekleştirilmektedir.

Zengin mutfağı ve ekonomik değeri oldukça yüksek olan antep fıstığı ile tanınan Gaziantep ek gelir anlamında çok sayıda seçenek sunmaktadır. Tarıma dayalı sanayinin yanı sıra makine sanayisinin de gelişmiş olduğu Antep, dokuma sanayisi ve temizlik ürünlerinin üretimi konusunda da sahip olduğu çok sayıda fabrika ile oldukça ilerlemiştir.

Gaziantep Evde Ek İş Veren Firmalar

Toplam gelirinin yüzde 25’ini sanayiden elde eden Gaziantep evde ek iş veren firmalar sayesinde çok sayıda işsiz vatandaşımıza, ev hanımına ve öğrenciye  ekmek kapısı olmaktadır. Adı şehirle özdeşleşmiş Antep fıstığının kırılması en çok tercih edilen evde ek iş seçeneklerinden birisidir. Antep fıstığı hasatın ardından çıtlama evresine geldiğinde Antep fıstığı pensleri veya çekiç yardımı ile kırılarak satışa hazır hale getirilir. Aslında bu işlemi gerçekleştiren makinelerde mevcuttur. Ancak bu işlem hala büyük çoğunlukla insan gücüyle gerçekleştirilir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Parti Düdüğü Yapma İşi

gaziantep ek iş

Gaziantep’te Ek İş Yapmak İstiyorum

Oldukça karlı bir iş olan fıstık çıtlatma işi genellikle kadınlar tarafından yapılmaktadır. Hatta çocuklar da annelerine yardım ederek sürece yardımcı olur. Bir kişi günde yaklaşık 15-20 kg fıstık çıtlatabilir. Ve çıtlattığı her kilogram için ücret alır. Eğer sizde Gaziantep’te ek iş yapmak istiyorum diyorsanız bu iş önemli bir seçenek olabilir.

Evlere Ek İş Veren Firmaların Telefon Numaraları

Elbette ki Gaziantep ek iş ilanları bununla sınırlı değildir. Gelişmiş sanayinin de etkisiyle özellikle paketleme işleri evlerde en çok yapılan işlerdendir. Türkiye’de en çok sabun üretilen şehirlerden birisi olan Gaziantep’te evde sabun paketleme işi çok sayıda kişiye ek gelir imkanı sunmaktadır. Düğme, oyuncak, çeşitli baharatlar, takı malzemeleri, boncuk, tütün ve kürdan gibi çok sayıda ürün paketlenmesi için evlere gönderilmektedir.

Gaziantep ek iş imkanları arasında gıda ürünlerinin üretilmesi de vardır. Özellikle baklavası ile ünlü olan ilimizde, maharetli ev hanımlarının eşsiz lezzetlerini satın almak isteyen çok sayıda işletme bulunmaktadır. Öte yandan internet ortamında yöresel lezzetleri pazarlayarak bağımsız çalışmak da mümkün. Bu şekilde aile bütçesini ayağa kaldıran çok sayıda ev hanımı bulunmaktadır.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Kutu-Poşet Katlama İşi Veren Firmalar

Gaziantep evde ek iş veren firmalar arasında montaj işlerini yaptırmak isteyenler de bulunuyor. Mandal ve oyuncak gibi küçük parçalı ürünlerin yanı sıra sandalye ve masa gibi büyük eşyaların montajını evde gerçekleştirerek para kazanmak mümkün.

Gaziantep Eve İş Veren Firmaların Telefon Numaraları

Son dönemde üretim maliyetlerini azaltmak adına çok sayıda firmanın başvurduğu evde ek iş yöntemi giderek popülaritesini artırıyor. Bu sebeple Gaziantep’te eve iş veren firmaların telefon numaralarına ulaşmak isteyen çok sayıda kişi var. Ancak bu numaralara ulaşmak neredeyse imkansız. Geçmişin aksine aşırı talebe cevap vermekte güçlük çeken firmalar farklı kanallar aracılığıyla çalışmak isteyenlere ulaşmayı tercih ediyor. Bu kanallardan birisi de ekistr.com’dur. Hiçbir karşılık beklemeden işveren ile çalışan arasında köprü olma görevini yerine getiriyoruz.

Evde Kalem Montajlayarak Para Kazanın

Siz de Gaziantep’te ek iş yapmak istiyorum diyorsanız, yapmanız gereken aşağıda yer alan yorum kısmına yapmak istediğiniz işevde, yaşadığınız il/ilçe ve e-mail adresinizin yer aldığı kısa bir bilgilendirme yazmak. Yazacağınız bu yorum başvuru niteliğinde olacaktır. İlgilenen firmalar size e-mail adresiniz aracılığıyla dönüş yapacak ve evde ek iş ile para kazanmaya başlayacaksınız.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Çam Fıstığı Temizleme İşi

Özellikle belirtmek isteriz ki, yapacağınız yorumlarda kişisel bilgilerinize yer vermeniz gizliliğinizin ve güvenliğinizin ihlaline sebep olabilir. Bu sebeple yorumunuzun altına yalnızca e-posta adresinizi yazarak başvuru yapınız. Gaziantep ek iş veren firmalara bu şekilde ulaşmak mümkün olacaktır.

Özellikle ev hanımları ve öğrenciler arasında oldukça popüler olan diğer bir ek gelir seçeneği de katalog satıcılığıdır. Yakın çevreden başlayarak genişleyen satışların yanı sıra sosyal medya aracılığı ile yapılan satışlar önemli miktarlarda kazanç elde etmenizi sağlayacaktır. Öte yandan yaptığınız her yeni üyenin satışlarından ve üyeliklerinden de pay alıyor olmak satışları katlıyor. Bu sayede her ay on binlerce lira kazanan kişiler olduğunu unutmayın.

Gaziantep ek iş ilanları sizin de gördüğünüz şekilde sayısız iş seçeneği sunmaktadır. Bunlardan sizin ilgi ve yeteneklerinizle örtüşenleri seçerek başvurunuzu yapın ve para kazanmaya başlayın. Kazanacağınız miktar ne olursa olsun, aile bütçenize katkı olacak ve birçok masrafınızı karşılayacaktır. Gelirinizi artırdıkça ekonomik özgürlüğünüzü elde edecek ve çok daha refah ve yüksek standartlarda bir yaşama sahip olabileceksiniz. Bol kazançlı günler dileriz.

Bir önceki yazımız olan Ankara'da Evde Ek İş Yapmak İsteyenler başlıklı makalemizde Ankara ek iş, Ankara ek iş ilanları ve Ankara evde ek iş fırsatları hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

 1. Dursun gezer dedi ki:

  Evde paketleme işi arıyorum lütfen cvp bekliyorum gazıantep kına bileklik toka montaji hemde paketleme olabiliriz lütfen acil aramanızı rica ederim gazıantep iş tlf

 2. Songül dedi ki:

  Gaziantep Şahinbey de oturuyorum paketleme işine ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 3. Dilek dedi ki:

  Evde yapabileceğim paketleme boncuk işi gibi işler arıyorum şimdiden teşekkürler

 4. Sultan dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz

 5. Zeliha güçlü dedi ki:

  Zh.guclu@gmail.com evde paketleme işi yapmak istiyorum bu işe ihtiyacım var verirseniz seviniriz saygılarımla