Tekirdağ Ek İş İlanları

26.10.2017
3.224
Tekirdağ Ek İş İlanları

İstanbul’a olan yakınlığı sebebiyle ulaşım ve pazarlama bakımından en sorunsuz illerimizden birisi olan Tekirdağ’da sanayi de buna paralel olarak gelişmiştir. Bu sebeple Tekirdağ ek iş ilanları bakımından geniş bir yelpaze sunmaktadır.

Tekirdağ Evde Ek İş İmkanları

Ayçekirdeğinin başkenti olarak bilinen ve nüfusu bir milyona dayanan ilde farklı sektörlerde faaliyetlerini yürüten çok sayıda firma yer almaktadır. Tekirdağ evde ek iş imkanları organize sanayi bölgelerinin yer aldığı Çerkezköy ve Çorlu civarında daha yoğundur. Ancak kentin her bölgesinde ek iş yapmak mümkündür. İnternetten para kazanma yolları da çok rağbet gören bir ek iş fırsatıdır.

tekirdağ ek iş ilanları

Tekirdağ Ek İş İlanları

Ülkemizin ithalat ve ihracat başkenti olan İstanbul’un Avrupa ile bağlantı noktası konumundaki Tekirdağ, dar gelirli ailelerin çok başvurduğu evde ek iş fırsatlarının bolca bulunduğu bir ilimizdir.

Tekirdağ’da Evde Ek İş Veren Firmalar

Özellikle geçim sıkıntısı çeken dar gelirli aileler için büyük önem arz eden bu yönteme genellikle ev işlerinden arda kalan zamanı verimli değerlendirmeyi hedefleyuen ev hanımları başvurmaktadır. Ancak emekliler ve öğrenciler için de çok sayıda iş bulunuyor. Bu işler evde kına paketlemekten, internette anket doldurmaya kadar farklılık gösteriyor. Tekirdağ’da evde ek iş veren firmalar paketlemeden, katlamaya, montajdan kutulamaya kadar çok sayıda ek iş imkanını sunmaktadır.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Şahinbey Ek İş İmkanları

Tekirdağ evde ek iş ilanları incelendiğinde söz konusu firmalara ulaşma noktasında bir takım zorluklar yaşandığı anlaşılmaktadır. Çünkü hiçbir firma evde yaptıracağı işler için ilan verme yolunu seçmiyor. Tüm Türkiye’de olduğu gibi Tekirdağ’da eve ek iş veren firmalar da çalışmak isteyenlere kendisi ulamayı tercih ediyor.

Tekirdağ’da Evde Ek İş Yapmak İstiyorum

Aile bütçesine katkı sunmak isteyen ev hanımları, öğrenim masraflarını karşılamak ve harçlıklarını çıkarmak isteyen öğrenciler boş zamanlarını verimli kullanarak paraya çevirmek isteyenler doğru yerdesiniz. Tekirdağ’da evde ek iş yapmak istiyorum diyorsanız aşağıdaki yorum alanına başvuru niteliğinde bir yazı yazmanız yeterli olacaktır.

Başvurunuzda yapmak istediğiniz iş, varsa geçmiş deneyimleriniz ve kaç kişi çalışabileceğiniz gibi bilgilerin yer alması faydalı olacaktır. Öte yandan Tekirdağ’da evde ek iş veren firmaların size ulaşabilmesi için e-posta adresinizi de başvurunuzun sonuna eklemeniz gerekiyor.

Siz de kendi evinizin rahatlığında çalışarak para kazanma fırsatını değerlendirmek istiyorsanız sitemizde yer alan evde ek iş fırsatlarını inceleyerek başvurunuzu yapın. Yalnızca Tekirdağ ek iş ilanları için değil; diğer iş seçenekleri içinde başvuru yapabilirsiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Kokulu Taş Yapma İşi

Bir önceki yazımız olan Ankara'da Evde Ek İş Yapmak İsteyenler başlıklı makalemizde Ankara ek iş, Ankara ek iş ilanları ve Ankara evde ek iş fırsatları hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

 1. Nilşah dedi ki:

  Merhaba Tekirdağ süleyman paşada oturuyorum çok acil paketleme işine ihtiyacım var maddi zorluk içindeyim dönüş yaparsanız sevinirim

 2. İrem dedi ki:

  Merhaba,biz 4 kişiyiz ve paketleme işi arıyoruz. Yardımcı olursanız teşekkür ederiz

 3. Ece kara dedi ki:

  Ek isistiyorum evde iki kişi yiz

 4. Simge peker dedi ki:

  Çorluda paketleme işi yapmak istiyorum acil dönüş bekliyorum

 5. Seyda Ataç dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum tekirdagda oturuyorum yardımcı olursanız sevinirim

 6. Gamze dedi ki:

  Tekirdağ Süleymanpaşa’da oturuyorum paketleme işi yapıyorum.

 7. Meylin dedi ki:

  Tekirdağda yaşıyorum evde ek işe ihtiyacım var şimdiden teşekkürler..

 8. Berna dedi ki:

  Tekirdağ merkezde yasıyorum. paketleme işi yapıyoruz. 2 kişiyiz. geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 9. ferdi dedi ki:

  TEKİRDAĞ MERKEZDE İKAMET EDİYORUM EK GELİRE İHTİYACIM VAR ACİL DÖNÜŞ YAPMANIZI RİCA EDİYORUM.