Yalova İçin Ek İş Fırsatları

17.02.2020
304
Yalova İçin Ek İş Fırsatları

Coğrafi konumu nedeniyle Türkiye’nin en avantajlı illeri arasında yer alan Yalova ek iş açısından en önemli şehirlerden birisidir. Çünkü hem kendi toprakları hem de diğer büyük şehirleri yakınlığı açısından güzel nasipler yakalama açısından şanslı illerimiz arasında yer alır.

Geçim derdi uzaktan yakından herkesi gelmeye başladı. Hal böyle olunca eve ekmek götürmek için çaba harcayan insanlar her türden gelir getiren işi değerlendirmeye aldı. Yalova’da eve ek iş veren firmalar, kişiler sayesinde ihtiyaç sahipleri de yaşadıkları zorlukların üstesinden gelmeye çalışıyor.

Basında yer alan haberlerde özellikle kadın girişimciler, kendi işyerlerinde kadınların evde yaptığı her türlü hediyelik eşya, takı tasarım ürünleri ve diğer bilimum maddi değer taşıyan eşyaları sipariş usulü ile toplayıp satıyor. Yapılan yorumlar gösteriyor ki Yalova’da işsizlik diğer illerimizden daha fazla. İş isteyen sayısı o kadar fazla ki müteşebbis insanlar bile talepler karşısında yetersiz kalabiliyor. Sadece birkaç girişimci değil, diğer insanların da bu sese kulak vermesi gerekiyor.

Yalova ek iş
Yalova ek iş alanları

Yalova ek iş imkanları

Yalova’da ek iş imkanları herkese, her ihtiyaç sahibine cevap verecek nitelikte diyebiliriz. İmkanları bakımından Anadolu’nun çoğu şehrinden daha avantajlı bir pozisyondadır. Bulunduğu konum itibari ile de evden gelir düşünenlere göz kırpıyor. Bursa’ya, İstanbul’a Kocaeli’ne ve diğer şehirlere geçiş noktasında yer almaktadır. Sanayi kuruluşları bulunan şehirlerin kesişim noktasında yer alması dolayısıyla evde sabun paketleme işinden tutun da terlik paketleme kutulama, pişmaniye paketleme, düğün çerezi hazırlama, yastık kılıfı paketleme, nevresim paketleme, baharat paketleme, gelinlik süsleme buket yapma gibi sayılmaz seçenekler sunmaktadır.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Trabzon Ek İş

Yalova’da eve ek iş veren firmalar

Evden çalışmak zorunda olmayanlar anket doldurarak, part time olarak kendine verilecek görevleri yaparak, internet ortamında online yapılacak işleri yaparak da finansal sorunları çözmeye çalışabilir. Yalova’da eve ek iş veren firmaların en fazla sundukları iş imkanı evde nikah şekeri paketleme seçeneğidir buralarda hazırlanan düğün malzemeleri yaz sezonunda anlaşmalı düğün organizasyon firmalarına gönderilmektedir bu işi kendine uygun görenler para sıkıntısına çözüm arayanlar iletişim formu aracılığı ile işverenlere ulaşmaya çalışabilir.

Yalova’da iş veren süper yerler aracılığı ile evden çalışarak para kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu şehirde aklına gelen her sektör az olsa da yapılmaktadır. Sanayi çiçekçilik seracılık turizm… aklınıza  gelebilecek her iş kolu şehrimizde az da olsa yapılmaktadır. Sizlere de muhtemelen yeteri kadar geliri olmayan ihtiyacı olan insanlar bunlarla ilgilenin.  Çünkü sitemizin özelliği gereği meşguliyet tanıtımları yapılmaktadır. Bu sebeple sitemize görenler  çalışmak isteyen ailesine destek olmak isteyen insanlar olduğunu tahmin ediyoruz.

Yalova ek gelir olanakları açısından oldukça bereketli bir şehrimizdir. Özellikle çiçekçilik açısından Türkiye’nin en önemli pazar payı bu şehirde bulunmaktadır. Seracılık sayesinde de büyükşehirlere sebze-meyve transferi yapılmaktadır. Dolayısıyla nakliyecilikte önemli bir iş kolu olduğunu söyleyebiliriz. Elbette serada çalışacak ve toplama ürünleri standart bir paket halinde satışa aldıracak elemanlara ihtiyaç bulunmaktadır. Ek iş imkanı sunan firmalar sizlere çalışma şartları sunabilir.  Yapacağınız işlerde doğal olarak bölgenin sektörleriyle parlak olacaktır. Çiçek buketi yapma, nakliyecilik, evde gelinlik hazırlama, turizm personeli olarak nakliyecilik yapmak, rehberlik yapmak, baharat paketleme gibi tahmin edemeyeceğiniz kademeler olacaktır.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Bursa Ek İş İlanları

Yalova Çiftlikköy evde ek iş imkanları açısından büyük fırsatlar sunmaktadır. Başta çorap çiftleme paketleme işi ile başlayıp, yerine göre anahtarlık yapma, şeker paketleme, davetiye katlama seçeneklerini değerlendirmek mümkündür.

Öğrenci, emekli, ev hanımı veya hiçbir işi olmayan insanlardan birisi iseniz bu şehirde yaşıyorsanız, Mutlaka ek gelir fırsatı olacaktır. Sizlerin bu işleri yapabilmesi için bazı girişimlerde bulunmanız şarttır. Yalova’da ek iş veren oluşumlar sizin olduğunuzu çalışmak istediğinizi bilmesi gerekir. Onlarla iletişim kurması doğrudan pek mümkün gözükmüyor. Çünkü firmalar iş imkanları hakkında sizleri bilgilendirmek için size mail adresinize iş fırsatları gönderiyor.  Bunu da sitemizin iletişim formu aracılığıyla kullanabiliyorlar.  Yani sizler çalışmak istediğinizi belirten mesajlar yazının kendinizi anlatın.

Bu kadar kolay bir yöntem sayesinde ihtiyacınız olan paraya kavuşun. Üstelik bunu yaparken de herhangi bir işyerine gitmenize gerek yok. İşler sizin evinize gönderirsin. Yalova iş şansını yakalamak isteyenler mutlaka bu konunun altına kendinden bahsetmek için mail adresini yazmayı unutmasınlar.

Bir önceki yazımız olan Kahramanmaraş 12 Şubat Ek İş Fırsatları başlıklı makalemizde 12 Şubat ek iş, Kahramanmaraş Onikişubat ek iş imkânları ve Kahramanmaraş onikişubat evde ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Kars Evde Ek İş
YORUMLAR

  1. SEMANUR ER dedi ki:

    öğrenciyim masraflarımı karşılamak için başvurdum ilgilenirseniz sevinirim