İnternette Anket Doldurarak Para Kazanmak

15.10.2017
1.522
İnternette Anket Doldurarak Para Kazanmak

Bilişim çağını yaşadığımız günümüzde bağlanabilirlik önemini giderek artıran bir kavrama dönüştü. Öyle ki, artık interneti cebimizde taşıyoruz ve bu büyülü dünyadan kopmaya tahammülümüz dahi yok. Bunu fırsata çevirerek para kazan çok sayıda kişi bulundığunu da belirtmek gerekiyor. İnternette anket doldurarak para kazanmak da bunlardan birisi.

İnternette Anket İşi

Hayal bile edemeyeceğimiz boyutlarda bilgiye ulaşabilme imkanı bulduğumuz internetten para kazanma yolları çok sayıdadır. Yapacağınız işe göre farklılık göstermekle birlikte internet çalışmalarınız ile on binlerce lira kazanmanız mümkündür.

İnternetten Para Kazanma Yolları

İnternette anket işi çok büyük kazançlar elde etmenize olanak tanımasa da size belirli seviyede bir nakit akışı sağlar ve harçlığınızı bu iş ile kolaylıkla çıkarabilirsiniz. Hem de sadece size sorulan basit sorulara cevap vererek.

internetten para kazanma

Anket İşi ile İnternetten Para Kazanma

Anket Siteleri

Son derece kolay olan anket doldurma işi ile siz de para kazanabilirsiniz. İnternet ortamında bu sitelere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yabancı anket siteleri ağırlıklı olsa da Türkiye merkezli olanları da mevcuttur. Eğer İngilizce’ye hakimseniz yabancı siteleri de tercih edebilirsiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Prova Mankenliği Yapmak

İnternette anket doldurarak para kazanmak için öncelikle anket sitelerine üye olmanız gerekiyor. Ne kadar çok anket sitelerine üye olursanız o kadar çok anket doldurma ve aynı oranda para kazanma şansına sahip olursunuz. Anketler evet ya da hayır şeklinde sadece tıklayarak cevaplayabileceğiniz sorulardan oluşabileceği gibi kendiniz, günlük yaşamınız ve para harcama alışkanlıklarınız gibi konulara yönelik de olabilir. Bu tür siteler gerçek anlamda para kazandıran internet siteleridir.

Part Time İş İlanları

Örnek vermek gerekirse dünya çapında milyonlarca satan bir akıllı telefon modeli ile yapılan ankette şu şekilde sorular soruluyor:

– Yıllık geliriniz nedir?

– Eviniz-arabanız-kredi kartınız vb. var mı?

– Medeni durumunuz nedir?

– Çocuğunuz var mı, varsa kaç tane?

– Akıllı telefon kullanıyor musunuz?

– Akıllı telefonunuzun markası nedir?

– Geçmişte hiç …… marka bir akıllı telefon kullandınız mı?

– Telefondan beklentileriniz neler?

– Hangi özelliğini en çok beğeniyorsunuz?

– Hangi özellikleri hiç kullanmıyorsunuz?

– Aylık telefon faturanız nedir? gibi soruları cevaplayarak bakiyenizi artırabilir ve nakit sağlayabilirsiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Rüzgar Enerji Santrali Kurmak İşletmek

Büyük firmalar zaman alan bu tür anketleri insanlara doldurturken büyük sorunlar yaşıyor. Bu sebeple anket sitelerini tercih ediyorlar. Ürünlerini pazarlayabilmek ve yeni ürünler üretebilmek için kullanıcılarından dönüt almaları gereken bu firmalar sayesinde internette anket doldurup para kazanmak mümkün.

İnternette anket doldurarak para kazanmak için Google araması yaparak bu sitelere ulaşın ve kayıt olarak anketlere katılmaya başlayın. Diğer internetten para kazanma yolları için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2021'de En İyi İş Fikirleri başlıklı makalemizde 2021 yılı karlı iş fikirleri, cep telefonu tamiri kursu ve Çok kazandıran işler hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

  1. dilek dedi ki:

    Kesinlikle bu iş tam bana göre lütfen dönüş yaparsanız sevinirim bu işi yapmak isterim