Hatay Antakya Evde Ek İş İmkanları

19.01.2021
1.466
Hatay Antakya Evde Ek İş İmkanları

Hatay Antakya evde ek iş imkanları konusunda kayda değer özelliklere sahiptir. Bu güzide ilimiz çok farklı insanları bünyesinde barındırmaktadır. Şehirde çalışmak para kazanmak isteyenlere önemli fırsatlar bulunmaktadır.  Türkiye’nin önemli demir-çelik fabrikalarından birisi Hatay ilimizde bulunmaktadır. İskenderun ek iş ilanları bakımından da avantajlı bir konumdadır. Akdeniz bölgemizde yer alan Hatay’da çalışmak isteyen herkese kısıtlı imkanları ölçüsünde destek vermektedir.

Türkiye’mizin her bölgesinde olduğu gibi bu şehirde yaşayan vatandaşlar da para kazanmak için farklı çıkış yolları araştırmaktadır. Siteniz her ilimize ek iş fırsatları hakkında bilgilendirme yapmaktadır. Bugün kültürlerin birleşme noktasında hangi işleri yapabileceğinizi özetlemeliyiz.

hatay ek iş ilanları
Hatay Antakya Ek İş İlanları

Hatay ek iş fırsatları

Tarım alanında oldukça ilerleme kaydeden ilimizde tarım ürünleri ürün ekimi, hasat paketleme aşamalarında elemana ihtiyaç duyulmaktadır. Siz de kendinize uygun işler bulabilirsiniz. Bazı insanlar fiziksel olarak çalışmayı sever. Biz de bunlara pamuk toplama, buğday hasadı, sebze ekim dikim, meyvecilik toplama, kasalama, paketleme, taşıma nakliyat gibi sektörlerden birinde kendinize uygun varyasyonları yakalayabilirsiniz.

Meyvecilik alanında da önemli çalışmalar yapıldığı için özellikle turunçgiller toplama,  kasalama, paketleme işleri için eleman ihtiyacı bulunmaktadır. Portakal, mandalina, limon, greyfurt toplama işlerine gidebilirsiniz. Üzüm yetiştiriciliği de yaygın bir şekilde yapıldığı için üzüm toplama,  paketleme, kurutma aşamalarında eleman ihtiyacı bulunmaktadır.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  İnegöl Evde Ek İş İmkanları

Hatay evde ek iş alanları

Geleneksel ve kültürel özellikleri bulunan Hatay Antakya ilimiz evde çalışmak isteyen hanımlara büyük fırsat sunmaktadır. Evde yemek yaparak para kazanma fırsatı sizler için önemli bir avantajdır. Evde dikiş dikerek, dantel örgü yaparak, kına paketleyerek, gelinlik süsleyerek, çorap katlayarak, tekstil ürünleri paketleyerek rızkınızı bulursunuz.

Hatay’da eve ek iş veren firmalar elemana ihtiyacı olduğu zaman nasıl iletişim kurulur, kimlerle görüşülür merak ediyorsunuz. Eğer kendinize uygun bir iş bulmak istiyorsanız birileri tarafından size iş gönderilmesini bekliyorsanız yapacağınız iş çok basittir.

Hatay’da eve ek iş veren firmalar

Yemekleri ile de ünlü bir ilimiz olduğunu küçük büyük herkes bilmektedir. Üstelik kendine özgü yöresel yemekler, tatlılar, çiğ köftesi dillere destan olacak özelliktedir. Bütün bunlar diğer sektörleri de etkileyebilecek özelliklere sahip olduğunu vurgulamaya çalışıyoruz. Yani, baharat paketleme işi çiğ köfte, içli köfte, tatlı yapma gibi güzel para kazanma yolları vardır.

Bölgenin kendine özgü ürünleri olarak kabul edilen muskat, kişniş, sumak, kimyon, kakule, kekik, acı çehre tohumu, keçiboynuzu, hibisküs, keten tohumu… hem toplamak, aynı zamanda paketlemek için güzel gelir kazanç kapılarıdır.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Konya Evde Ek İş Tercihleri

Hatay Antakya paketleme işleri arasında hediyelik eşya ürünlerinin üretimi ambalajlanması paketlenmesi pazarlanması baharatlar kadar önemli bir yer tutar çünkü ilimizde bakır bıçak işçiliği de önemli oranda iş fırsatı sunmaktadır eşyaların paketlenmesi montaj yanması için mutlaka birilerinin size iş vermesi gerektiğini de elbette söylemeye gerek yok.
Hatay Antakya’da nasıl ek iş bulunur.

Diğer bütün iş bulma yöntemleri için geçerli olan kriter burada da aynı şekilde işlemektedir. Ne diyor bu kriter, öncelikli olarak sizin çalışma isteğinizi size iş vermek için araştırma yapan, eleman arayan, uygun personel düşünen kişilere aktarmanız gerekmektedir. Bunu yapmak için doğrudan Hatay eve ek iş veren kişiler, firmalar bulmak çok da mümkün değildir. Ancak ve ancak bizim gibi iş tanıtımı yapan eleman bulma yollarını gösteren platformların sunduğu kolaylıkları değerlendirmek büyük bir çözüm olabilir. Kendinizi anlatın, çalışmak istediğinizi, tecrübelerinizi, ekip sayısını belirtin; gerekli durumlarda sizlerin bırakacağım mail adresine şartlar gönderilsin.

Hatay ek iş veren firmalar sizin bırakacağınız mail adresinize süper teklifler yapsınlar. Siz de size özel gelen teklifleri değerlendirip, uygun olanlara onay verirsiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Tekirdağ Ek İşler Noktası

Bir önceki yazımız olan Erzurum Evde Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Erzurum ek iş, Erzurum evde ek iş fırsatları ve Erzurum eve ek iş verenler hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

 1. Gamze dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak isriryoeum ikizlerim var destek olmak amacli

 2. Elif Yılmaz dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum

 3. Nazlı dedi ki:

  Antakyada yaşıyorum bulunduğum yerde ulaşım çok kolay istediğin yere istediğin zaman ulaşabilir ve biseyler gönderebilirsin 2 tane çocuğum var pandemi dolayısıyla maddi acıdan sıkıntı yaşıyoruz eşime destek olmak istiyorum 26 yaşındayım çocuklara bakmak dışında başka bir isim yok elimde hers

 4. Seren dedi ki:

  Üç çocuğum var okuyorlar ev giderleri çok fazla o yüzden evden yapabileceğim paketleme işi arıyorum çok ihtiyaç im var yardım ederseniz mutlu olurum

 5. Ayşegül çakır dedi ki:

  Dikiş üzerine evde iş istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim iki tane okula giden çocuğum var biri sabah biri oglen gidiyor ikisinde ilk okul dolayısıyla evden çıkmam mümkün değillutfen yardımcı olun evde dikiş işi

 6. Sevilay dedi ki:

  Ek işe çok ihtiyacım var